Обслуговування систем вентиляції

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

Зміст:

 1. Чому потрібно проектувати систему вентиляції до початку ремонтних робіт
 2. Що включає сервіс вентиляційних систем
 3. Інженерний консалтинг
 4. Користь від примусової вентиляції

Чому потрібно проектувати систему вентиляції до початку ремонтних робіт?

Спершу може здатися, що проектування - крок, який можна упустити і тим самим заощадити. Але ми впевнені, що така думка є хибною і ось вам причини чому проектування системи вентиляції повинно виконуватися до початку ремонтних робіт:

 • тільки за таких умов можна вписати інженерні комунікації в дизайн інтер'єру.;
 • формування бюджету. Проектування вентиляції дозволить вам подивитися точний кошторис проекту до початку монтажних робіт. Таким чином, ви зможете підібрати систему в строгих рамках виділеного бюджету;
 • Можливість інтеграції з іншими інженерними системами (кондиціонування, зволоження);
 • точне узгодження всіх робіт зі «суміжниками» (будівельниками, дизайнерами, монтажниками і т.д.);
 • якісний результат. Проектування вентиляції дозволить створити ефективну систему вентиляції, яка максимально підходить під всі параметри і особливості приміщення.

Як підсумок - ви отримуєте систему відповідно до свого бюджету, яка працює ефективно, вона вдало розміщена і працює спільно з іншими інженерними системами.


Ефективна і надійна робота системи вентиляції залежить не тільки від класу використаного обладнання і грамотного проектування, що враховує всі індивідуальні особливості вашого об'єкту. Природно потрібно здійснювати правильний монтаж вентиляційної системи, який потрібно делегувати професіоналам. Якісна установка без люфтів і нестиковок, правильно проведені пусконалагоджувальні роботи, все це подовжує термін експлуатації. Однак, у будь-якого обладнання є рекомендовані виробниками терміни для профілактичного огляду і технічного обслуговування, що потрібно зовсім не для задовлення випадкової примхи, а для нормального функціонування обладнання.

Вартість сервісного обслуговування вентиляції від Альтер Ейр озвучується після виїзду спеціаліста та аналізу системи.
Ціна за виїзд - 200 грн.

Що включає в себе обслуговування систем вентиляції?

У технічне обслуговування вентиляції входить багато процесів, без яких припливно-витяжна установка може не тільки втрачати свою продуктивність, але і нашкодити здоров'ю.

Заміна фільтра

Насамперед, це заміна фільтруючих елементів, оскільки фільтр з часом забивається пилом і не може якісно виконувати свої функції. Не кажучи вже про зниження його пропускної здатності і про те, що спеціальні бактерицидні та антиалергенні фільтри потребують заміни частіше, ніж прості фільтри механічного очищення.

Обслуговування ТЕНу

Другий на черзі – нагрівальний елемент (ТЕН), збої в його роботі відбиваються на функціонуванні вентилятора, зниження рівня циркуляції повітря і викиду забрудненого пилом і мікробами повітря назад до приміщення. Він потребує контролю, оскільки можливе виникнення корозії на робочих елементах і перегріви. Якщо в припливно-витяжної установки є охолоджувач повітря, він також потребує регулярного очищення, її потрібно проводити хімреагентами, тому не рекомендується довіряти такі процедури "випадковим людям".

На перспективу важливо знати, що фахівці не радять вибирати гофровані повітроводи для систем вентиляції, так як вони потребують постійного глибокого очищення. Вони незручні для чищення вентиляції в квартирі через пил, який затримується на на їх ребристій поверхні, хоча в силу інерції все одно популярні в Україні.

 Компания Альтер Эйр предоставляет свои услуги сервисного обслуживания систем вентиляции

Ще раз повторимося, що моноблочні вентиляційні установки вимагають обслуговування так само як і набірні системи. Ціна установки не говорить про те, що вона може працювати без обслуговування або може "терпіти" порушення правил експлуатації довгі роки, будь-яка техніка вимагає якісного догляду.

Компанія Альтер Ейр пропонує свої послуги з обслуговування вентиляції та кондиціонування, гарантує найвищу якість своєї роботи в найстисліші терміни.

Наші висококваліфіковані фахівці здійснюють:

 • діагностику ефективності роботи системи вентиляції;
 • перевірку стану фільтрів, їх очищення або заміну;
 • діагностику робочого стану вентиляторів і двигунів;
 • перевірку рекуператора і його очищення;
 • діагностику роботи систем автоматики;
 • перевірку усіх електричних з'єднань;
 • перевірку приводів повітряних заслінок;
 • перевірку роботи повітряних заслінок для захисту системи від замерзання;
 • перевірку споживаних струмів;
 • перевірку термодатчиків і витрати повітря в каналі;
 • перевірку продуктивності вентиляторів.

топ-5 послуг по сервісу вентиляції від Альтер ейр

Якісний інженерний консалтинг – запорука успіху

Як уже згадувалося на початку, система вентиляції повітря потребує детального проектування і якісного монтажу, адже всяка техніка в руках некомпетентних людей здатна перетворитися на купу дорого заліза. Компанія Альтер Ейр надає свої послуги в області інженерного аналізу і консалтингу вже не перший рік, 10 років нашої успішної роботи на ринку є найкращою гарантією якості. Ми дійсно пишаємося своїми інженерними рішеннями і проектами, воліючи при цьому не зупинятися на досягнутому. Ми із задоволенням допоможемо вам у випадку неправильного, неефективного проектування або монтажу іншими компаніями.

Наші досвідчені інженери, які будуть працювати над вашим об"єктом

...
 • Денис
 • Соловей
Керівник проектів по реалізації внутрішніх інженерних систем. Спеціаліст з більш ніж 15-річним стажом роботи. Володіє великим досвідом роботи у сфері будівництва. На його рахунку більше 1000 успішних проектів різної складності.
...
 • Дмитро
 • Бурахович
Інженер з 12-річним досвідом в проектуванні систем вентиляції і кондиціонування. Грамотно координує роботу проектувальників, швидко знаходить рішення важких задач.
...
 • Ярослав
 • Грига
Інжнер в області проектування систем вентиляції, кондиціонування. Майстер в грамотному індивідуальному підборі обладнання. Відразняється винятковою скурпульозністю при розрахунках систем.
...
 • Владислав
 • Лисак
Кваліфікований фахівець в області опалення, водопостачання, водоочищення і каналізації. Розробляє індивідуальні рішення для кожного клієнта.

Навіщо потрібна вентиляція приміщення?

Повертаючись до того навіщо, власне, потрібна ця складна примусова вентиляція?" розглянемо детально причини встановлення вентиляційного обладнання.

Кожен із нас з дитинства знає - регулярна вентиляція в будинку - це запорука здоров'я. Прописна ж істина говорить (точніше - санітарні норми) людина в середньому споживає близько 15 кубометрів повітря. Це змушує задуматися про якість того, чим ми дихаємо. Здавалося б відкрий вікно і буде тобі щастя, але не все так просто, при цьому виникає цілий ряд проблем.

Напрямок повітряного потоку, як правило, не відповідає необхідному. В ідеалі приплив повітря повинен йти з житлової кімнати, а видалення із зони санвузла та кухні. Відкривши в одній кімнаті вікно ви просто створюєте неконтрольований повітрообмін конкретно в цій кімнаті. Якщо це кухня, то через перемішування повітряної маси частина чаду може залишитися всередині або переміститися в житлові кімнати. У результаті ми маємо підвищену вологість або сухість повітря, духоту і неприємні запахи в будинку.

З вигляду незначні незручності з часом призводять до порушень сну, захворювань дихальної системи і проблем для людей зі схильністю до серцево-судинних захворювань. І це все не враховуючи побутовий пил, до якого в літній і осінній сезони додаються частинки алергенного пилку.

Накопичення бруду, пилу, хутра тварин у системах вентиляції

Як допоможе примусова вентиляція?

Вона здатна не тільки забезпечити комфорт, але і допомогти зберегти ваше здоров'я і працездатність. Системи припливно-витяжної вентиляції можуть подавати свіже повітря всередину приміщення, при цьому видаляючи з повітря більшу частину забруднювачів. Для життя в місті зі стрімко зростаючою кількістю автомобілів, це питання з кожним роком стає все актуальнішим. У той час як влітку відкриті вікна стають джерелом пилу і смогу, відкрита в холодну пору кватирка ще й остуждує будинок. Тому все більше людей приходять до усвідомлення необхідності встановлення системи вентиляції, яка забезпечить подачу свіжого повітря до приміщення. Але як і будь-яка інженерна система, вимагає своєчасної чистки вентиляції в квартирі. Так продовжується термін експлуатації самих пристроїв, а також і здоров'я всіх мешканців.

Відгуки

Ка часто надо проводить сервис всей вентиляции в доме? такой комплексный, как в статье описано

Здравствуйте, Евгений. Все зависит от системы вентиляции, которая работает в вашем доме. Если это центральная система с приточно-вытяжной установкой, то в принципе все описанное в статье справедливо. Все определяется после визуального осмотра и элементарных замеров. Обычно состояние фильтров отображается на пульте управления вентиляционной установкой. Наличие загрязнений на нагревателе/охладителе видно визуально.