Сифони і трапи

Фільтр
-
 Ghidini Sanit сифон для ванни
ціна 645грн
 Ghidini Автоматичний сифон з латуні
Индивидуальный расчет стоимости
 Ghidini Сифон для біде металевий
ціна 395грн
 Ghidini Сифон для мийки подвійний + СтМ
Индивидуальный расчет стоимости
 Ghidini Сифон для ванни латунний
ціна 704грн
 Ghidini Сифон для ванни з автопробкой
ціна 150грн
 Ghidini сифон для біде трубний металевий
ціна 338грн
 Ghidini Сифони для душу
ціна 366грн
 Ghidini сифон для душового піддону
Индивидуальный расчет стоимости
 Ghidini сифон Sofia для умивальника
ціна 1438грн
 Ghidini Сифон для мийки + Втм (зі штуцером)
ціна 199грн
 Ghidini сифон для умивальника
ціна 400грн
 Ghidini сифон умивальника з випуском
ціна 165грн
 Ghidini сифон для мийки з випуском
ціна 169грн
 Ghidini Сифон для мийки + Втм + гофра
ціна 500грн
Без чого не можна уявити будь-яку споруду, будь то житловий будинок, офіс, магазин, ресторан чи готель? Звичайно ж, на думку відразу приходять такі речі як електрика, опалення, водопостачання і т. д. Каналізація займає далеко не перше місце в цьому списку, хоча за важливістю вона нічим не поступається перерахованим вище потребам. Водовідвідні системи відіграють одну з ключових ролей в забезпеченні комфорту в будь-якому приміщенні, однак дуже часто це помічається лише у випадку поломки каналізації.

Компанія Альтер Ейр пропонує огляд сифонів і трапів важливих елементів системи каналізації.

Що таке сифон?

Сифон – це пристрій для зливу використаної води, запобігання труб від засмічень і захисту від неприємних запахів з каналізації. Фактично, це вигнута трубка, по якій вода спочатку стікає вниз, потім трохи піднімається вгору, а потім остаточно зливається в каналізацію. Характерний вигин труби забезпечує постійний водяний затвор на певній ділянці, що якраз і служить захистом від неприємних запахів з каналізації і не дає їм проникати всередину приміщення.

Види сифонів

В залежності від місця установки сифони поділяються на:

Сифон для умивальника – найпоширеніший вид сифонів, який в свою чергу поділяється на кілька підвидів:

а) Сифон трубний – простий пристрій, труба вигнута у формі літери S або U. При скупченні сміття в нижній частині сифона, він чиститися за допомогою відкриття спеціального отвору.

б) Сифон гофрований виконаний із спеціальної складчастої трубки, яка з легкістю розміщується під раковиною без прив'язки до розташування каналізаційних труб. Однак, даний сифон дуже чутливий до перепадів температур, тому не рекомендується зливати в раковину окріп, або встановлювати сифон в неопалювальних приміщеннях взимку.
в) Сифон пляшковий має форму пляшки, де на дні осідає сміття та інші предмети, змиті в раковину. Для очищення сифону потрібно лише відкрутити нижню його частину.

г) Сифон у коробці відрізняється від попередніх видів тим, що встановлюється в отвір у стіні, і з'єднується із зливним отвором раковини тонкою трубкою. Даний сифон допомагає звільнити простір під раковиною.
Сифон для ванни складається з двох труб для зливу і переливу води. Перед самим водяним затвором вони з'єднуються в одну трубу, по якій вода зливається безпосередньо в каналізацію. В стіні ванної є отвір, який називається «перелив» — він служить для того, щоб вода не текла через верх.

Що таке каналізаційний трап?

Трап каналізаційний є частиною системи водозбору, він використовується для прийому води з горизонтальної поверхні. Він використовується в душових кабінах і кімнатах, автомийках, на кухнях кафе і ресторанів, а також в інших місцях, де на підлогу часто розливається вода.

Каналізаційний трап складається з таких елементів:

1) приймальна воронка;

2) лицьова панель;

3) гідрозатвор;

4) ущільнювальні елементи;

5) притискні елементи.

Як правило, трапи виготовляються з міцного пластику, проте є, звичайно ж, варіанти з алюмінію або сталі. Встановлюється трап досить просто і швидко.

Трапи каналізаційні можуть бути горизонтальними і вертикальними. Горизонтальний трап є більш поширеним і застосовується для побутового призначення. Вертикальний трап найчастіше використовується у виробничих і санітарно-технічних приміщеннях.
       

Підсумок

Сифони та каналізаційні трапи вважаються важливими елементами системи каналізації. У салоні Альтер Ейр Ви зможете не тільки отримати повну консультацію по будь-яких питаннях, пов'язаними з каналізаційним обладнанням, але й придбати сифон або трап за найнижчою ціною. Телефонуйте нам (044) 223-7-223, (044) 223-42-42.