Фільтр

Теплоізолятори для труб

-
Термоізолятор фірми K-Flex
Индивидуальный расчет стоимости
Теплоізолятор KAIMANN KAIFLEX EPDM
Индивидуальный расчет стоимости
Теплоізолятор Armacell ARMAFLEX HT
Индивидуальный расчет стоимости
Термоізолятори KAIMANN Kaiflex EF
Индивидуальный расчет стоимости
Теплоізолятор Armacell ARMAFLEX AC
Индивидуальный расчет стоимости

Крім продажу основного обладнання для систем вентиляції, кондиціонування, опалення і не тільки, у нас можна придбати все додаткові комплектуючі до них. Даний матеріал присвячений теплоізоляції для труб.

Що це і як воно діє?

Теплоізоляція для труб - спеціальний матеріал, який використовується для ізоляції труб в системах кондиціонування. Це дуже відповідальний крок при установці основної техніки, адже основна мета теплоізоляції - зберегти продуктивність цієї системи в цілому, частина якої може піти від труб через тепловіддачу.

Зовнішня ізоляція труб виключає ймовірність утворення на поверхні труб конденсату, який псує зовнішній вигляд приміщення, утворюючи брудні плями і патьоки.

Із чого виготовлена ​​теплоізоляція для труб кондиціонера?

Теплоізолятори для труб бренда Armacell Теплоізолятори виготовлені зі спеціального синтетичного каучуку, який максимально нейтральний і інертний. Завдяки цьому він надзвичайно довговічний і може прослужити без заміни весь термін «життя» спліт системи.

Сам теплоізоляційний матеріал відразу виготовляється за формою труб і в процесі монтажу просто надівається на них, а на місці швів заклеюється спеціальним герметиком або обмотується ізоляційною стрічкою. Відповідно, товщина утеплювача залежить від діаметра самої труби.

При ізоляції труб важливо не уникати фітинги, пасток для масла і інші складні елементи.

Особливості теплової ізоляції труб

Переваги

  1. Ефективний захист системи кондиціонування від тепловтрат і відповідно економія енергоресурсів.
  2. Відмінна звукоізоляція системи кондиціонування.
  3. Захист труб від механічних пошкоджень.
  4. Не схильні до швидкого зносу - термін служби близько 15 років.

Виробник теплоізоляторів KaimannТепер зазначимо вас по брендам. У нас на сайті ви знайдете лише продукцію перевірених і надійних виробників, так як ми відповідаємо за товар, який продаємо. Ми зупинили свій вибір на трьох брендах:

  • Armacell.
  • Kaimann.
  • K-Flex.

Всі три бренди добре зарекомендували себе і вибір між ними здійснюється виходячи з потужності системи і бюджету проекту.

Заключення

Теплова ізоляція труб - корисна в багатьох аспектах і ви напевно вже зрозуміли чому. Підсумувавши, скажімо, що це відмінна тепло- і звукоізоляція труб для кондиціонера. Купити ізоляцію для труб або замовити її комплексно з системою кондиціонування можна у нас в компанії за доступною ціною і якісними кінцевим результатом.