Теплоізолятори для труб

Секретний розділ зі знижками

Крім продажу основного обладнання для систем вентиляції, кондиціонування, опалення і не тільки, у нас можна придбати все додаткові комплектуючі до них. Даний матеріал присвячений теплоізоляції для труб.

Що це і як воно діє?

Теплоізоляція для труб - спеціальний матеріал, який використовується для ізоляції труб в системах кондиціонування. Це дуже відповідальний крок при установці основної техніки, адже основна мета теплоізоляції - зберегти продуктивність цієї системи в цілому, частина якої може піти від труб через тепловіддачу.

Зовнішня ізоляція труб виключає ймовірність утворення на поверхні труб конденсату, який псує зовнішній вигляд приміщення, утворюючи брудні плями і патьоки.

Із чого виготовлена ​​теплоізоляція для труб кондиціонера?

Теплоізолятори для труб бренда Armacell Теплоізолятори виготовлені зі спеціального синтетичного каучуку, який максимально нейтральний і інертний. Завдяки цьому він надзвичайно довговічний і може прослужити без заміни весь термін «життя» спліт системи.

Сам теплоізоляційний матеріал відразу виготовляється за формою труб і в процесі монтажу просто надівається на них, а на місці швів заклеюється спеціальним герметиком або обмотується ізоляційною стрічкою. Відповідно, товщина утеплювача залежить від діаметра самої труби.

При ізоляції труб важливо не уникати фітинги, пасток для масла і інші складні елементи.

Особливості теплової ізоляції труб

Переваги

  1. Ефективний захист системи кондиціонування від тепловтрат і відповідно економія енергоресурсів.
  2. Відмінна звукоізоляція системи кондиціонування.
  3. Захист труб від механічних пошкоджень.
  4. Не схильні до швидкого зносу - термін служби близько 15 років.

Виробник теплоізоляторів KaimannТепер зазначимо вас по брендам. У нас на сайті ви знайдете лише продукцію перевірених і надійних виробників, так як ми відповідаємо за товар, який продаємо. Ми зупинили свій вибір на трьох брендах:

  • Armacell.
  • Kaimann.
  • K-Flex.

Всі три бренди добре зарекомендували себе і вибір між ними здійснюється виходячи з потужності системи і бюджету проекту.

Заключення

Теплова ізоляція труб - корисна в багатьох аспектах і ви напевно вже зрозуміли чому. Підсумувавши, скажімо, що це відмінна тепло- і звукоізоляція труб для кондиціонера. Купити ізоляцію для труб або замовити її комплексно з системою кондиціонування можна у нас в компанії за доступною ціною і якісними кінцевим результатом.