Теплові насоси вода-вода

Фільтр
-
Viessmann BWС 301.B06 (одноконтурний) потужність 5,7 кВт
Индивидуальный расчет стоимости

Секретний розділ зі знижками

Тепловий насос «вода-вода»

Тепловий насос «вода-вода» - оптимальний варіант ефективного опалювального обладнання, яке використовує природні енергоносії, що дозволяє домогтися істотної економії ваших витрат. Теплові насоси опалення вода вимагають присутності джерела води, тому пристрою потрібно забезпечити доступ до ґрунтових вод (озеро, річка, ставок і т. д.)

Головною перевагою опалення тепловим насосом вода є висока ефективність роботи, так як пристрій приносить в будинок велику кількість теплової енергії, яка в кілька разів перевищує витрату електрики. Значним плюсом такого обладнання є можливість використання навіть в найбільш несприятливі погодні умови, так як температура підземної води навіть в найхолоднішу пору року не перевищує 13°C. Таким чином, робота теплового насоса не залежить від перепадів температури навколишнього середовища.

Принцип роботи теплових насосів

Принцип роботи теплового насосу вода вода

Принцип опалення тепловим насосом «вода-вода» гранично простий. Його можна порівняти з роботою звичайного холодильника, різниця полягає лише в тому, що холодильник відводить тепло з свого внутрішнього простору і передає його в навколишнє середовище, а тепловий насос навпаки забирає енергію із зовнішнього середовища і передають її через теплообмінник в опалювальну систему.

Тепловий насос для отоплення будинку

Для того, щоб краще зрозуміти принцип дії теплового насоса давайте розглянемо основні елементи пристрою:

  • теплообмінник №1 — випарник;
  • теплообмінник №2 — конденсатор;
  • компресор спірального типу;
  • розширювальний клапан;
  • електронний блок управління з комплектом датчиків.

Таким чином, алгоритм роботи теплових насосів «вода-вода» полягає у відборі теплової енергії у води і використання її з метою обігріву будівлі. Порівняно з іншими обігрівачами, цей тепловий насос не виробляє тепло, а віднімає його від зовнішнього середовища і перекачує його всередину приміщення.

Теплові насоси Viessmann

Схема роботи теплового насосу вода вода

Теплові насоси вода-вода компанії Viesmann користуються великим попитом на ринку опалювального обладнання, так як володіють ефективними технічними показниками, мета яких – економія енергії та скорочення викидів CO2. Теплові насоси Viesmann – ідеальне поєднання екологічно чистої вироблення енергії та максимального комфорт а за доступною ціною.

Купивши і встановивши тепловий насос Viesmann, ви зможете створити індивідуальну систему опалення вашого будинку у відповідності з вашими вимогами і побажаннями. Найчастіше ці пристрої використовуються для опалення великих по площі виробничих будинків, а також жилих і офісних приміщень. Завдяки потужному компресор Compliant Scroll агрегат володіє високими робочими показниками і температурою теплоносія до 60°C.Крім усього іншого, тепловий насос опалення Viesmannвідрізняється безшумною роботою, тому пристрій не буде заважати вам своїм шумом/дзижчанням.

 

Якщо ви вирішили купити тепловий насос «вода-вода» або вас цікавить його ціна, більш детальна інформація, то ви можете звернутися до менеджерів компанії Альтер Ейр - (044) 223-7-223. Наші висококваліфіковані фахівці допоможуть зробити всі необхідні розрахунки, встановити дане устаткування, а також ознайомлять вас з усією документацією. Компанія Альтер Ейр гарантує високу якість купується у нас техніки, її довговічність і повну безпеку у використанні.