Труби і фітинги для водопроводу

Фільтр
-
Трубопровід Uponor Ecoflex Aqua Midi Twin труба для гарячого водопостачання
Индивидуальный расчет стоимости
Трубопровід Raccorderie Metalliche Труба SteelPres 6000
ціна 2грн
Трубопровід Raccorderie Metalliche Труба SteelPres PP 6000 з ізоляцією
ціна 2грн
Трубопровід Uponor Ecoflex Aqua Single труба з кабелем PN10 для гарячого водопостачання
Индивидуальный расчет стоимости
Термоізолятор фірми K-Flex
Индивидуальный расчет стоимости
Трубопровід Raccorderie Metalliche Муфта SteelPres
ціна 2грн
Uponor PPSU 16-Rp1/2"ВР
ціна 123грн
Uponor Q E - модульний колектор для систем теплої підлоги
Индивидуальный расчет стоимости
Трубопровід Uponor Aqua Comfort Pipe Plus труба для водопостачання
Индивидуальный расчет стоимости
Трубопровід Uponor Q&E косинець латунний з внутрішньою різьбою
Индивидуальный расчет стоимости
Uponor Q&E PPSU - перехідник для труб
Индивидуальный расчет стоимости
Трубопровід Raccorderie Metalliche Трійник ВН SteelPres
ціна 7грн
Трубопровід Uponor Ecoflex Supra комплект подовження
Индивидуальный расчет стоимости
Трубопровід Uponor Q&E муфта латунна з накидною гайкою
ціна 492грн
Якісна сантехніка і ретельно налагоджена система водопостачання вважаються одними з основних вимог будь-якого приміщення. Будь-яка дрібниця, будь то несправний кран або труба, що протікає, здатна доставити величезну кількість проблем, забрати ваш час, нерви і, звичайно ж, гроші. Спроба заощадити на таких речах може закінчитися вельми плачевно (перш за все, для вашого гаманця), тому ми настійно рекомендуємо обирати тільки якісні матеріали для системи водопостачання. Це стосується і таких важливих елементів, як труби та фітинги.
Компанія Альтер Ейр пропонує огляд основних видів труб і фітингів для водопостачання з їх детальною характеристикою.

Трубопровод Uponor Ecoflex Aqua Midi TwinВиди труб для водопостачання

Водопровідна система, її якість і довговічність безпосередньо залежить від труб, з яких вона складається. На сьогоднішній день існує три основні види труб, кожен із них має свої плюси і мінуси.
 1. Пластикові труби. Найпоширеніший вид труб, який підходить як для внутрішнього, так і зовнішнього водопроводу. Труби з пластику відрізняються низькою ціною і простим монтажем. Труби даної категорії можна розділити на кілька підвидів:
  • Поліпропіленові труби є найбільш популярним вибором, завдяки своїй дешевизні і стійкості до корозії.
  • Поліетиленові труби відрізняються високою міцністю і стійкістю до замерзання води. Труби із зшитого поліетилену підходять для систем холодного і гарячого водопостачання.
  • Труби ПВХ поєднують в собі доступну ціну і високу надійність. Вони можуть використовуватися в системах холодного і гарячого водопостачання.
 2. Металопластикові труби. Міцні та надійні, дані труби характеризуються терміном експлуатації до 35 років. Металопластикова труба являє собою трубу з алюмінію, покриту пластмасою зовні і всередині. Дана конструкція дозволяє трубі демонструвати стійкість до корозії, витримувати гідроудари і ефективно функціонувати навіть при + 75°С. Труби з'єднуються за допомогою фітингів.

Мінусомметалопластиковихтрубможнаназватинеобхідністьперіодичногопідтягуванняз'єднань,ризикдеформаціїпластикупридуже високій температуріводи,атакожруйнуванняйогопризамерзанніводивсередині.

 1. Мідні труби. Труби і фітинги з міді підходять не тільки для водопостачання, вони також можуть використовуватися в системах опалення та кондиціонування. Приблизний термін експлуатації таких труб складає 70 років, що говорить про їх довговічність і міцність. Такі труби стійкі до низьких і високих температур, корозії, а також володіють бактерицидними властивостями.До мінусів мідних труб і фітингів слід віднести, насамперед, їх високу ціну і складність монтажу. Крім того, труби з міді рекомендується встановлювати при наявності системи водоочищення.

Uponor Q&E - тройник редукційнийЩо таке фітинги і якими вони бувають?

Фітинги – це вузли для з'єднання труб в системах водопостачання і опалювання. Крім з'єднання, дані елементи використовуються для переходу з одного діаметра на інший. Як правило, фітинги купуються відразу разом з трубами, конкретний фітинг під конкретний тип труби.


Фітинги прийнято ділити на види залежно від типу з'єднання:
 • Компресійні фітинги монтуються за допомогою гайкового ключа, шляхом затягування обтискного кільця всередині, що призводить до фіксації його до водопровідної труби. Недолік таких фітингів – можливість зменшення з необхідністю підтягування. Дані фітинги підходять для металопластикових труб і труб із зшитого поліетилену.
 • Прес-фітинги вважаються найнадійнішими з'єднувальними елементами. За допомогою спеціального пневматичного або електропневматичного затискного преса відбувається зменшення діаметра зони фітинга, що забезпечує надійне затискання. Фітинги підходять для поліетиленових, металопластикових і мідних труб.
 • Клейові фітинги забезпечують надійне з'єднання, завдяки склеюванню і фіксації труб всередині фітинга. Вони застосовуються для з'єднання пластикових ПВХ труб.
 • Різьбові фітинги мають різьбу з обох кінців, що забезпечує з'єднання труб. Даний тип фітингів сьогодні практично не використовується, так як він не підходить для сучасних труб. Фітинг може використовуватися для з'єднання сталевих, чавунних і мідних труб.

Підсумок

Труби і фітинги є важливим елементом системи водопостачання, до їх вибору слід підходити з усією відповідальністю. Звернувшись в компанію Альтер Ейр, ви зможете придбати найкраще обладнання за найкращою ціною. Телефонуйте нам (044) 223-7-223.