Системи опалення, ГВП та підігріву басейну для котеджу, Петропавлівська Борщагівка.
  • Головна
  • Об’єкти
  • Системи опалення, ГВП та підігріву басейну для котеджу, Петропавлівська Борщагівка.

Системи опалення, ГВП та підігріву басейну для котеджу, Петропавлівська Борщагівка.

Специфіка об'єкта:

Адреса:

Київська область, Петропавлівська Борщагівка.

Об'єкт:

Котедж 420 м2

Рік реалізації:

2016 рік

Поставлені завдання:

  • Використовувати відновлювальні джерела енергії для нагріву басейну в літній період часу.
  • Застосувати геліоколектори для приготування ГВС.
  • Встановити ємнісний бак для гарячої води не менше 1000 літрів.
  • Підтримка системи опалення надлишковим теплом, яке виділяється сонячною системою.
  • Модернізація котельні та адаптація її до існуючої системи опалення.
  • Використовувати энергоефективні технології.

Строки виконання:

Проєктування:

3 тижні

Підготовка комплектування для монтажу:

4 тижні

Монтаж:

1 тиждень

Результат роботи

Результат

​Людина на підсвідомому рівні за весь час свого існування прагне до досягнення незалежності в будь-яких питаннях створення максимально комфортних умов життя. Основним завданням нашої компанії є допомога людям у досягненні цих цілей.

Одним з яскравих прикладів реалізації цього прагнення є будинок в якому компанія Альтер Ейр реалізувала систему економії тепла.

Аналізований об'єкт являє собою котедж площею 420 кв. м., в якому проживає велика сім'я. На території ділянки також розташований басейн відкритого типу, гараж з прилеглими до нього будівлями господарського призначення та навіс площею 200 кв. м.

​Надійшло завдання з модернізації існуючої системи опалення, гарячого водопостачання та підігріву басейну з метою економії основного енергоресурсу, яким на даному об'єкті є газ.

При детальному вивченні проєкту опалюваної будівлі з'ясувалося, що стіни виготовлені з цегляної кладки товщиною 30 см. В якості утеплювача використовувалися пінопластові плити завтовшки 100 мм і щільністю 15 кг/м². Скління використано энергоефективне з двокамерними склопакетами на базі п'ятикамерного пластикового профілю, які є енергозберігаючими.

У цьому будинку реалізовано дві системи нагрівання приміщень:

Тепла підлога – матеріал виготовлення – металопластикова труба невідомого виробника, крок укладки дозволяє досягати комфортних умов при низьких температурах подачі.

Радіаторне опалення, що дозволяє в комплексі з системою підігріву підлоги компенсувати тепловтрати будівлі при -22°С в умовах температурного режиму 60-70°С.

Виконання завдання

Інженерним відділом нашої компанії було проведено детальне вивчення даного об'єкту і з'ясовано, що велика кількість енергії у літній період часу використовується для підігріву басейну до комфортної температури. Було прийнято рішення про застосування сонячних колекторів для компенсації більшої частини цієї енергії. 

Розрахунок їх кількості проводився виходячи з двох показників – розрахункових формул і кількості спожитої електроенергії традиційним нагрівачем за період часу (до застосування поновлюваного джерела енергії нагрівання басейну здійснювався за допомогою звичайного електричного нагрівача, в якому проводилася фіксація його споживання).

Результат роботи

Для нагріву басейну застосовано 9 колекторів Atmosfera CBK-Nano 30-58-1800, які здатні компенсувати тепловтрати басейну. Для передачі тепла від колектора до басейну використаний пластинчастий розбірний теплообмінник, а також реалізований контур підігріву басейну від внутрішньої системи опалення будинку.


Другою окремою геліосистемою зі своєю автоматикою управління є система приготування гарячої води.


​Результат: на даху будинку встановлено ще два колектора Atmosfera CBK-30А (24мм) і два Atmosfera CBK-20А (24мм), енергія з яких поступає на нагрів бака ГВП і в разі її надлишку за допомогою триходового клапана перенаправляється на нагрів буферної ємності системи опалення.


Як основні джерела енергії застосовується тепловий насос типу повітря-вода Sundez 17 кВт і конденсаційний одноконтурний газовий котел Viessman Vitodens 200-W 45 кВт з погодозалежним контролером.


Особливістю даного комплексу систем є те, що всі вони узгоджені між собою за температурним режимам і графіками.


Ще одним нововведенням, яке було реалізовано компанією Альтер Ейр на цьому проекті є реверсивна теплова магістраль. Теплове сполучення між будинком (де і знаходиться основний тепловий пункт) і приямком басейну (куди сходяться всі теплові гілки нагріву басейну) виконано з труби UPONOR Ecoflex Varia Twin 25x25, яка призначена спеціально для прокладки в землі й інших агресивних середовищах і володіє підвищеною гнучкістю і посиленою теплоізоляцією. Реалізований реверсний потік з вищезазначеної магістралі, що дає можливість використання геліосистеми, призначеної для нагріву басейну з метою підтримки системи опалення будинку в моменти, коли басейн вже не експлуатується (за погодних факторів), але ще є активне сонце. Комплекс цих заходів дозволив знизити витрати на опалення і підігрів басейну більше, ніж у 2 рази у фінансовому еквіваленті.

Наші проєкти

Опалення, водопостачання та каналізація для дворівневої квартири в ЖК Almond Apartments
Опалення, водопостачання та каналізація для дворівневої квартири в ЖК Almond Apartments
Опалення, водопостачання, каналізація та сантехніка у дворівневій квартирі у с. Гатне
Опалення, водопостачання, каналізація та сантехніка у дворівневій квартирі у с. Гатне
Реалізація опалення, водопостачання та каналізації у будинку (Зелений Бор)
Реалізація опалення, водопостачання та каналізації у будинку (Зелений Бор)
Залишити заявку на замовлення проєкту

Надішліть запит і ми зв'яжемось з вами для точного розрахунку
проєкту по вашому будинку

Відгуки і питання
Відгуки відсутні