Як вибрати теплову завісу

Автор запису
17 лют 2016
11 хв читання
1 коментар
5 / 5

Вибір теплової завіси є не таким простим процесом, як може здатися з першого погляду. Для того, щоб теплова завіса ефективно виконувала свої функції, потрібен не тільки якісний і ефективний агрегат, але і правильні технічні підрахунки.

Перед тим, як звернутися до фахівця, варто визначити спосіб монтажу теплової завіси. Він може бути вертикальним або горизонтальним, тобто над дверним прорізом або збоку (справа або зліва). Вибір способу монтажу впирається тільки в конструкцію конкретно вашого отвору і можливості для розміщення агрегату. Ніяких технічних відмінностей між вертикальними або горизонтальними завісами НЕМАЄ.

Настенная тепловая завеса

Продуктивність теплової завіси

Варто розуміти, що купити теплову завісу — означає не лише запобігати попаданню холодного або теплого повітря в приміщення, але і можливість частково нагрівати там повітря. Помилково вважати, що найважливішим показником теплової завіси є теплова ефективність, тому що це не так. Для ефективного функціонування цього пристрою важливим показником є продуктивність по повітрю. Це означає, що набагато важливіше, скільки теплова завіса видає повітря і яка швидкість повітряного потоку, ніж його температура.

АЛЬТЕР ЕЙР ЗАПРОШУЄ НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ. НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ ДОПОМОЖУТЬ ПІДІБРАТИ НЕОБХІДНЕ ОБЛАДНАННЯ

Для правильного розрахунку повітряної потужності теплової завіси потрібно звернутися до фахівців. Інженерний відділ компанії Альтер Ейр із задоволенням допоможе вам з підбором теплової завіси. Наші фахівці проведуть всі необхідні для цього прорахунки, вам же залишиться тільки зробити вибір конкретної торгової марки і зовнішнього вигляду агрегату.

Особливості конструкції

Теплові завіси підбираються виходячи з ширини або висоти дверного отвору, виходячи з виду подальшого монтажу завіси. У випадках, коли ширина вашого прорізу більше 3-х метрів, розумно змонтувати дві теплові завіси.

Для того, щоб повітряний агрегат ефективно відсікав надходження повітря з вулиці, необхідно подбати про те, щоб повітряний потік був безперервним. Це означає, що довжина турбіни повинна відповідати довжині теплової завіси, така конструкція досягається деякими виробниками за рахунок встановлення двигуна вентилятора збоку корпусу теплової завіси.

Якщо ж двигун встановлений усередині корпусу, то турбіни кріпляться з двох сторін двигуна, в результаті чого утворюється прогалина в повітряному потоці і теплова завіса не так ефективно виконує свої функції.

Теплова завіса на вході

Види теплових завіс

Наступним не менш важливим фактором, є вид нагрівання повітря теплової завіси, в залежності від цього чинника, завіси можуть бути:

 • електричними,
 • водяними.

У випадку з водяними тепловими завісами, при виборі варто врахувати можливість підведення до місця монтажу водяних магістралей. Якщо ж розглядати особливості монтажу електричної теплової завіси, то потрібно враховувати, що при потужності завіси понад 5 кВт для підключення потрібно три фази живлення.

Для того, щоб повсякденна експлуатація теплової завіси не доставляла вам клопоту, потрібно звернути увагу на теплові завіси з вбудованим термостатом, переважно електричним, так як його точність і надійність ніколи не викликала жодних сумнівів. Багато виробників, піклуючись про свого споживача, постачають теплові завіси в комплекті з пультом дистанційного управління, що додатково спрощує користування повітряним агрегатом.

Компанія Альтер Ейр рекомендує вам звернути увагу на високоякісні теплові завіси від світових виробників:

Теплові завіси Flowair

Теплові завіси Flowair є одними з найпопулярніших і ефективних. Насамперед, це пов'язано з бездоганною якістю і високою ефективністю даних пристроїв, але при цьому їхня вартість цілком прийнятна. Вони допомагають не тільки розділяти температурні зони на вході у приміщення, але і запобігають попаданню всередину шкідливих мікроорганізмів, пилу, запахів, тощо. Встановлюються ці завіси найчастіше в торгових центрах, супермаркетах, офісах, складських приміщеннях.

Товари зі статті

Теплові завіси NEOCLIMA

Асортимент даних теплових завіс Neoclima без перебільшення величезний. Тому з легкістю можете вибрати саме той тип завіси, який підійде вам і за габаритами приміщення, і за зовнішнім виглядом. Торгова марка Neoclima пропонує кілька видів завіс:

 • завіси без нагріву (серія С);
 • електричні завіси (серія Е);
 • водяні завіси (серія W).
Товари зі статті

Теплові завіси 2VV

Дані теплові завіси 2VV також бувають з обігрівом і без нього. Вони ефективні та компактні, крім того, є можливість вбудованого або дистанційного управління завісою.

Вони бувають:

 • горизонтальними;
 • вертикальними;
 • комбінованими.

Теплові завіси 2VV — довговічні і не вимагають догляду, тому вони будуть забезпечувати комфорт без додаткових експлуатаційних незручностей.

Теплова завіса в офіс

Чи є необхідність у тепловій завісі в офісі? Офіси, які розташовуються в будівлі і виходять в загальний коридор не вимагають такого обладнання. Але є офісні приміщення, які розташовуються на фасаді будівлі і виходять на вулицю. У таких випадках виникає потреба в тепловій завісі. Вона зменшує тепловтрати через вхідні двері та панорамні вікна в холодну пору. Також при великому потоці клієнтів відбувається швидке охолодження офісу, яке попереджає потік від повітряної завіси.

Теплова завіса в офісі може бути оснащена датчиком руху. Таким чином, вона буде включатися автоматично при відкриванні дверей. Це необхідно, коли потік незначний і немає необхідності в постійній подачі теплого повітря. Для офісу підійде горизонтальна теплова завіса, адже зазвичай для установки вертикальних не так багато місця. Якщо ж в офісі передбачена підвісна стеля можна змонтувати приховані повітряні пристрої.

Теплова завіса в ресторані

Тепловая завеса в ресторане

Теплова завіса для ресторану актуальна в тому випадку, коли за вхідними дверима передбачається вестибюль, який не опалюється. Щоб ваші клієнти з порогу відчували комфорт, можна встановити горизонтальну завісу. Горизонтальні теплові завіси легко вписуються в інтер'єр приміщення, адже вони виготовляються в білому кольорі. Якщо необхідно, для них можна продумати декоративний короб, який буде приховувати основну частину від гостей. Використовувати в ресторані можна як водяні, так і електричні завіси.

Теплова завіса для магазину

Теплова завіса для магазину також необхідна для зменшення втрат тепла і підтримки комфортної температури. У магазині можна встановлювати горизонтальні і вертикальні теплові завіси. Вони будуть відсікати холодне повітря з вулиці і перешкоджатиме потраплянню дрібних частинок в приміщення.

Горизонтальна та вертикальна теплова завіса
Горизонтальна та вертикальна теплова завіса

Теплова завіса в будинок та квартиру

Теплові завіси можуть використовуватися і в побутовому сегменті. Якщо ви хочете заощадити на опаленні та підтримувати максимально комфортну температуру, над вхідними дверима або вікнами можна встановити теплові завіси. Теплові завіси для будинку збільшують ефективність роботи опалювального обладнання та зменшують витрати на їх експлуатацію. Також при досягненні певної температури є можливість відключити обігрів в демісезон і залишити працювати тільки завісу. В таких умовах вона здатна нетривалий час підтримувати сприятливі умови в будинку. Теплова завіса в приватному будинку відрізняється невеликою потужністю.

Теплова завіса в квартирі виконує такі ж функції, як і в будинку або напівпромислових підприємствах. У квартирі можна встановити завісу над вікнами. Це актуально в тому випадку, коли вікна розташовані з північного боку і через них в приміщення потрапляє мало сонця. А також коли тепловтрати в кімнаті взимку досить високі через великі, старі вікна, конструкцію будинку і т.д.

Шукаєте теплову завісу?

Підсумки

 1. Теплова завіса — відмінне рішення для проблеми збереження температури всередині приміщень (складів, торгових центрів, магазинів, супермаркетів і т. д.)
 2. Теплові завіси класифікуються на електричні і водяні у залежності від типу нагрівання повітря.
 3. Щоб підібрати завісу за найвигіднішою ціною, отримати консультацію фахівців і відповіді на всі виникаючі питання, звертайтеся в компанію Альтер Ейр, і ми з радістю Вам допоможемо.
Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
 • 5 / 5

  Юля

  стаья мне понравилась, всегда думала, что это за штука дует горячим воздухом при входе в ТРЦ