Кондиціонери Zubadan від Mitsubishi Electric

Автор запису
17 лют 2016
6 хв читання
1 коментар
5 / 5
Кондиціонер Zubadan в інтер'єрі

Японська компанія Mitsubishi Electric в першу чергу асоціюється з використанням сучасних технологій.

Висока якість і доступні ціни зробили компанію одним з лідерів світового кліматичного ринку.

Головна мета, яку поставила перед собою компанія і успішно робить кроки в цьому напрямку - це орієнтація на потреби клієнта, навіть найвимогливішого.

Унікальним у виробництві кондиціонерів Mitsubishi Electric є контроль якості. Цей контроль проходять всі без винятку матеріали і комплектуючі для виробництва кондиціонерів Mitsubishi Electric. Для високоефективного контролю розроблена єдина система якості.

Товари зі статті

Чи можна використовувати кондиціонери Zubadan у нашому кліматі?

У перекладі з японської мови "Zubadan" означає "супер нагрів". Не дарма виробник так назвав агрегат. Завдяки використанню безлічі інноваційних технологій, Mitsubishi Electric Zubadan дійсно обігріє ваш будинок.

До цього в нашій країні теплові насоси не сприймалися серйозно, оскільки в нашому кліматичному поясі дуже низька температура. Після появи Mitsubishi Electric Zubadan все змінилося, температура взимку в нашому кліматі не опускається нижче 25 градусів, що дозволяє використовувати Zubadan як повноцінний опалювальний агрегат.

Zubadan надає можливість охолоджувати повітря в приміщенні при зовнішній температурі до -10º С. Усередині кондиціонера встановлений потужний компресор, що є запорукою його надійності. Для того, щоб він не шумів всередині працює великий вентилятор.

Замовте кондиціонер Zubadan

Переваги кондиціонерів Zubadan

Mitsubishi Electric Zubadan – унікальні в своєму роді кондиціонери, такого вам не запропонує жоден виробник в світі. Це інверторний кондиціонер, який може опалювати приміщення при температурі зовнішнього повітря до -25 º С. Фактично, це тепловий насос.

Найвагоміші переваги кондиціонерів Mitsubishi Electric Zubadan:

 • Компресор двоступінчастий, що дозволяє кондиціонеру ефективно працювати в широкому діапазоні температур.
 • Висока продуктивність протягом тривалого часового проміжку.
 • Висока ефективність обігріву при незначних енерговитратах.
 • Сканування температури приміщення за допомогою датчика для регулювання оптимального її рівня.
 • Низькі показники шуму.
 • Очищення повітря від мікрочастинок і шкідливих організмів.

Висновки

Основні моменти, які слід знати про серію кондиціонерів Mitsubishi Electric:

 1. Кондиціонери Mitsubishi Electric Zubadan - підтвердження багаторічного досвіду і високої якості від світового виробника техніки.
 2. Це незамінний агрегат в умовах українського клімату. Навіть при температурі -25 градусів його можна використовувати як повноцінний механізм для ефективного обігріву приміщення.
 3. Zubadan від Mitsubishi Electric прекрасно підійде тим покупцям, які хочуть використовувати кондиціонер не тільки для охолодження повітря, а й в якості опалювальної техніки, яка крім того зможе і очистити ваше повітря від різних домішок і бактерій. 

Щоб отримати детальнішу інформацію про кондиціонерів Mitsubishi Electric або придбати одну з моделей за вигідною ціною, звертайтеся в магазин Альтер Ейр.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
 • 5 / 5

  Руслан

  Отличный материал. Спасибо за полезную информацию и за подробную консультацию, которую я уже получил по телефону. На Вашем сайте много интересных фактов и особенностей климатической техники, которые могут пригодиться в дальнейшем.