Настінна спліт-система – бюджетне рішення кондиціонування

Автор запису
18 лип 2016
6 хв читання
3 коментарі
5 / 5
Настінний блок кондиціонера

Система кондиціювання давно перестала бути розкішшю. Це також обумовлено тим, що спліт-система має можливість не тільки охолоджувати приміщення, але і нагрівати його. Багатьох лякає висока вартість обладнання, але зараз ми розповімо, що воно собою являє і чому його вигідно встановлювати.

Якщо система працює з внутрішнім блоком настінного типу, це вважається найпоширенішим і дешевим типом системи кондиціонування. Конструктивно - це один зовнішній і один внутрішній блок. Між ними розміщуються фреонова магістраль, а від зовнішнього блоку відводиться дренаж для конденсату. Для більшої зручності внутрішній блок розміщують таким чином, щоб повітряні потоки не були спрямовані на місця, де людина проводить довго часу - спальне або робоче місце, а також зона відпочинку. Колірна гамма дуже різноманітна і дозволяє підібрати обладнання, яке буде відповідати вимогам клієнта і не буде виділятися із загального інтер'єру.

Товари зі статті

Крім того, внутрішні блоки оснащені додатковими функціями, які будуть корисні кожному мешканцеві їх власнику. Крім контролю температури повітря, вони додатково ще і очищають його за допомогою спеціальних фільтрів. Також деякі моделі оснащені спеціальними датчиками, які контролюють перебування людей в кімнаті і включають активну роботу системи, як тільки вони заходять в кімнату. Функція «sleep» дозволяють включати кондиціонер навіть вночі, під час сну - він не завадить своєю роботою. При екстреному відключенні харчування, спліт-система продовжує працювати в тому ж режимі після включення електрики. А висока ефективність гарантує підтримку сприятливого мікроклімату в приміщенні з різною площею.

Зовнішній блок монтують в доступному місці, щоб подальше обслуговування або, при необхідності, ремонт можна було провести швидко і легко. Також необхідно надати хорошу доступність циркуляції повітря.

Підберемо вам ефективну спліт-систему!

Переваги внутрішніх блоків кондиціонерів настінного типу

Цей тип кондиціонерів займає лідируючі позиції при виборі клієнтів. Це обумовлено великою кількістю переваг системи:

 • Простота монтажу. Обладнання не вимагає опускаючи стелі, а мешканцям не потрібно додатково руйнувати стіни. Встановлювати такий кондиціонер можна після проведення ремонту, не боячись його порушити.
 • Дешевизна. Тільки дві складові системи гарантують відсутність витрат на додаткове обладнання.
 • Легке обслуговування. Подальша робота спліт-системи не вимагає постійного втручання, кондиціонер працює практично автоматично, а налаштовувати режими можна віддалено, за допомогою спеціального пульта.
Чертеж настенных кондиционеров

На кресленні ми бачимо, як розміщені 2 настінних внутрішніх блоки (Daikin Emura) і 2 зовнішніх блоки (Daikin 5MXM90N9), і як вони з'єднуються між собою фреоновими магістралями (виділені синім).

Правда, при організації настінних спліт-систем не обходиться і без недоліків. Але, на щастя, він один - видимість внутрішнього блоку. Але, якщо врахувати різноманітність кольорів (білий, червоний, чорний, золотий або під дерево), то можна вибрати саме той, який гармонійно впишеться.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
 • 5 / 5

  Ольга

  Очень хорошо описано, все четко и понятно - для людей. Информативная статья, спасибо автору. Благодаря тому. что прочитали остановили свой выбор имена на такой системе кондиционера.

 • 5 / 5

  Карина

  Написано хорошо, но немного кратко, хотелось бы подробнее узнать о возможностях внутренних блоков настенного типа.

 • Альтер Эйр

  О каждой определенной модели вы можете узнать, зайдя на страницу магазина и выбрать интересующий вас кондиционер или только внутренний блок.