Нові витяжні вентилятори Maico ER E

Автор запису
13 лют 2019
6 хв читання
0 коментарів
0 / 5

Витяжні вентилятори є невід'ємним атрибутом в кожному приміщенні з підвищеним рівнем вологості або концентрацією неприємного запаху.

Витяжний вентилятор Maico ER - складові
Витяжний вентилятор Maico ER - складові

Вони призначені для ефективної і швидкої витяжки забрудненого повітря з «брудних» зон, таких як ванна кімната, санвузол, кухня, комора, гардеробна та інші підсобні приміщення.

Вибирати подібне обладнання необхідно з особливою увагою, звертаючи увагу не тільки на технічні показники і ціни, а й на бренд.

Компанія MAICO практично за 100 років на ринку кліматичної техніки встигла зарекомендувати себе як надійний і перевірений виробник вентиляційного обладнання. Бренд досі продовжує випускати нові товари і доповнювати вже всім відомі серії новими функціями або комплектуючими.

Не так давно серія витяжних вентиляторів Maico ER була оснащена енергоефективним двигуном EC, який сприяє тривалій і продуктивній роботі пристрою. На ринку з'явилися такі моделі:

  • ER 60 E в стандартному виконанні;
  • ER 60 EH з датчиком вологості;
  • ER 60 EVZ з таймером уповільнення.

Витяжні вентилятори виконані в стильному лаконічному дизайні. Плоска передня панель виконує естетичну функцію, приховую внутрішні компоненти обладнання від загального огляду.

Габаритне креслення Maico ER

Крім цього панель перешкоджає попаданню в двигун пилу, води та інших дрібних частинок, які можуть впливати на ефективність роботи. Особливу увагу потрібно приділити конденсаторному двигуну EC на кулькових підшипниках, які сприяють максимально продуктивній і тривалій роботі вентилятора.

Двигун виконаний із захистом від перевантаження, тому навіть в режимі підвищеного навантаження пристрій продовжує працювати якісно, ​​видаляючи забруднене повітря з приміщень. Об'ємна витрата повітря цих моделей становить 61 м3 / год, що цілком достатньо для витяжної вентиляції невеликих приміщень. Рівень звуку не перевищує 40 дБА, такі показники не принесуть ніякого дискомфорту мешканцям, навіть в режимі підвищеного навантаження.

Шукаєте витяжний вентилятор?

Всі моделі оснащені ступенем захисту IPX5, а це значить, що вентилятори можуть функціонувати в приміщеннях навіть з підвищеним рівнем вологості, наприклад, ванна кімната. Монтаж здійснюється як в стіні, так і на стелі. Спеціальне кріплення сприяє швидкій та легкій установці пристроїв. Крім того, для цих моделей був випущений спеціальний корпус для прихованого монтажу ER-UP / GH, який виготовлений зі спеціальним патрубком для викиду відпрацьованого повітря назовні. Корпус виготовлений таким чином, щоб була можливість двокімнатного приєднання. Завдяки цьому йому витяжний вентилятор може працювати відразу на дві кімнати без втрати ефективності.

Компанія Maico продовжує піклується про своїх клієнтів і випускати нові та вдосконалені продукти, які позитивно впливають на повітрообмін в кожному будинку.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
Відгуки відсутні