Сонячні колектори для квартири

Автор запису
03 чер 2016
5 хв читання
0 коментарів
0 / 5

Існує думка, що застосування сонячних систем в умовах багатоквартирних будинків неможливе, але це не так.

Сонячний колектор
Сонячний колектор

Безумовно, застосувати геліосистему в умовах великого міста набагато важче, ніж у приватному секторі або селі, де легше знайти місце для встановлення обладнання. У більшості випадків ми маємо можливість встановлення колектора тільки на фасаді або на даху будівлі, у разі розташування квартири на верхньому поверсі.

Також не варто забувати про те, що колектор необхідно орієнтувати на південну сторону або, в крайньому випадку, на південний схід або південний захід. Ще варто враховувати, що всередині квартири необхідно знайти місце для розміщення бака і допоміжного обладнання.

З усього вище викладеного виходить, що актуальним є застосування сонячних колекторів з метою приготування гарячої води. Використання сонячної системи для опалення в даному випадку не виключається, але тягне за собою великі капітальні витрати.

У разі розробки системи для маленької квартири інженери нашої компанії застосовують обладнання з невеликими габаритними розмірами – так звані балконні колектори з короткою вакуумною трубкою або плоскі теплові панелі.

Таке обладнання дозволяє монтувати його на балконах без участі висотного персоналу. Також використовуються баки для горизонтального монтажу. У випадку роботи з вже встановленим бойлером використовуються виносні теплообмінники, які дозволяють обійтися без заміни існуючого устаткування. Нижче наведені приклади розміщення обладнання у квартирі:

Компанія Альтер Ейр є вашим партнером в проектуванні, постачанні обладнання та монтажі сонячних систем. Наші інженери з радістю дадуть відповідь на ваші запитання і при необхідності в найкоротші терміни виконають необхідні роботи для проектування системи сонячного геоколлектора.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
Відгуки відсутні