Опалювальні котли

Хіти продажу

Viessmann модель 29,0 кВт + регулятор Vitotrol 100 KC4B (200 л)
Индивидуальный расчет стоимости
Viessmann модель 25 кВт
Индивидуальный расчет стоимости

Нові товари

Protherm 18 KKS
ціна 55344грн
Твердопаливний котел Cichewicz Logica Optimum 750 kW
Индивидуальный расчет стоимости

Нові статті

Опалення будинку - один з найважливіших елементів для ідеальної середовища життя людини. Адже нікому не подобається проводити вільний час в холоді і вогкості.На сьогоднішній день досить актуальним питанням є система опалення в будинку або квартирі. Ні для кого не секрет, що часто виникають ситуації, коли централізована система опалення не здатна максимально задовольнити потреби користувачів. Зокрема це стосується перебоїв із забезпеченням гарячою водою. Внаслідок цього, раціональним кроком є перехід на індивідуальні системи опалення. Вони дозволяють значно економити кошти на експлуатацію, а також забезпечують максимальний комфорт в будинку.

Котли - мабуть, самий популярний спосіб опалення будинку. Вони вже давно використовуються в індивідуальних системах опалення і мають ряд істотних переваг. Різновидів котлів багато і кожен з них має свої особливості і характеристики. В залежності від параметрів приміщення і побажань замовника можна підібрати такі котли:

  • твердопаливні;
  • газові конденсаційні;
  • газові конвекційні;
  • електричні;
  • теплові насоси (хоч це і не котли, але в цю класифікацію також входять).

Розглянемо чим вони відрізняються один від одного і який краще вибрати для свого будинку.

Опалення будинку на базі твердотопливного котла

Твердопаливні котли

Основним джерелом горіння в твердопаливних котлах, виходячи з їх назви, виступає тверде паливо. Найчастіше ним є дрова і пелети, рідше – кам'яне вугілля та вугільні брикети.Твердопаливні котли передбачають постійне завантаження палива, яке швидко згорає.

Перевагою такого типу котлів в першу чергу є відносна дешевизна горючих матеріалів, які використовуються при їх експлуатації, а в тих місцевостях, де вони є в надлишку, твердопаливний котел – ідеальне рішення.

Мінусами твердопаливного котла можна назвати те, що він не може працювати в повністю автоматизованому режимі і вимагає постійного контролю истка,завантаження,доставкадров) і місця для зберігання сировини.

Газові котли (конвекційні)

Вони є одними з найбільш популярних серед користувачів. Джерело енергії, який у них використовується – природний газ. Даний тип котлів відрізняється невисокою вартістю і  простотою використання (в порівнянні з твердотопливним).

Принцип роботи газового котла полягає в наступному: коли газ подається в котел, включається так званий розпал. Іскра підпалює запальник, який в свою чергу підпалює пальник, а вона вже підігріває теплоносій в системі. Коли температура теплоносія досягає заданого рівня, пальник відключається, а при падінні температури в котлі спрацьовує датчик і пальник вмикається знову. Таким чином, процес відбувається циклічно в залежності від температури в пристрої.

Газові котли бувають настінного і напольного типу. У будь-якому випадку, вони зможуть обігріти будинок і забезпечити його гарячою водою.

Газові конденсаційні котли

На відміну від традиційних газових котлів, конденсаційні мають дещо інший принцип роботи. Вонивикористовуютьнижчутеплотузгораннягазу.Тобтовода,яказнаходитьсявгазі,осідаєнатеплообмінникуу виглядіконденсату,втой часякконвекційнікотливитрачаютьблизько11%ККДнате,щобвидалитипарчерездимохід.ТомусереднєККДконденсаційнихкотлівстановить100%.

Приблизно при температурі 55 градусів починається конденсація води, тому то котли і отримали назву «конденсаційні». Такий тип котлів дуже економічний і дозволяє істотно знижувати експлуатаційні витрати. А з урахуванням зростання цін на газ використання конденсаційних котлів – дуже раціональне рішення. Крім того, вони надійні і довговічні, так як можуть витримувати різкі перепади тиску в мережі.

Теплові насоси

Тепловінасосиутилізуютьтеплонавколишньогосередовища,передаючийоготеплоносіявсістемею.Оніможутьбутитакихтипів:

  • повітря-вода.
  • повітря-повітря.
  • вода-вода.

Регулювання температури в будинку і підігрів води за допомогою теплових насосів стає все більш популярним. Особливістю цих агрегатів є те, що вони використовують для своєї роботи необмежену енергію навколишнього середовища. Це дає можливість уникнути зайвих витрат на енергоресурси при експлуатації даного обладнання. Теплові насоси прості у використанні і підходять для установки в різних типах приміщень. Завдяки системі автоматики, їм не страшні перепади напруги, за рахунок чого подовжується термін їх експлуатації. Також вони не створюють зайвого шуму при роботі і не створюють дискомфорт для користувача.

Підсумки
 

Щоб у вашому домі завжди було тепло і комфортно - подбайте про опалювальну систему завчасно. На етапі проектування будинку необхідно розробити грамотне креслення системи опалення, яка буде максимально задовольняти ваші потреби. Дане питання краще всього довірити фахівцям, оскільки роблячи це самостійно з відсутністю технічних знань, можна допустити безліч помилок, які в подальшому важко буде виправити.

Компанія Альтер Ейр пропонує вашій увазі різноманітні варіанти котлів та теплових насосів для систем опалення. Якщо ви не впевнені у виборі, або не володієте достатньою кількістю технічної інформації в цій області, звертайтеся до фахівців компанії Альтер Ейр. Ми проконсультуємо, допоможемо з вибором і гарантуємо вигідну ціну на придбання даного обладнання. Наш контактний телефон: (044) 223-7-22.