Фільтр

Готові пакетні рішення для будинку на базі геліосистем

-

Доцільність використання геліосистем

У зв'язку з постійним подорожчанням тарифів на електрику і воду, все більше людей намагаються знайти альтернативні способи одержання енергії. Одним з таких способів є установка геліосистеми або як її ще називають сонячний колектор. За допомогою такого пристрою ви можете забезпечити свою оселю теплом та гарячою водою. Геліосистеми опалення дозволять вам бути відносно незалежними від держави і отримувати теплову енергію за низькою вартістю.

Переваги і недоліки сонячних колекторів

Як працює геліосистема
Переваги

 • Істотна економія енергоресурсів.
 • Екологічна безпека (ніяких токсичних викидів в атмосферу).
 • Можливість під'єднання до загальної системи опалення та водопостачання.

Недоліки

 • Залежність від кліматичних і погодних умов.
 • Висока ціна на це обладнання.

Висока вартість геліосистеми цілком виправдана тривалим терміном служби (при правильній експлуатації така установка може прослужити вам більше 20 років).

Які пакетні рішення на базі геліосистем може запропонувати наша компанія?

Компанія Альтер Ейр пропонує готові пакетні рішення на базі сонячних колекторів, які сформовані з урахуванням кількості людей, які проживають у будинку (є рішення для 2, 3 і 4 людей). Дані комплекти складаються з такого обладнання:

 • Сонячний колектор.
 • Бак.
 • Буферна ємність.
 • Розширювальний бак.
 • Насосна група.
 • Клапан.
 • Сонячний контролер.

У вартість комплекту входять також всі витратні матеріали та монтаж.

Чому варто віддати перевагу пакетним рішенням, а не займатися зборами комплекту самостійно?

Пакетне рішення на базі геліосистемиНасамперед, плюс готових рішень у тому, що вони підібрані грамотними фахівцями з урахуванням всіх, навіть самих незначних нюансів. Зробити це самостійно досить-таки складно, якщо ви звичайно не фахівець у цій сфері. Вам не потрібно морочитися, підбираючи всі елементи окремо, в пакетних рішеннях вже це зробили за вас і зробили це якісно і грамотно.

Слід зазначити, що в запропонованих рішеннях використовуються тільки вакуумні сонячні колектори, так як вони більш ефективні, ніж плоскі. У чому їх перевага? Вакуумні геліосистеми, на відміну від плоских, можуть працювати в зимовий час року, хоч і не так ефективно, але все ж. Таким чином, пристрій втрачає не більше 40% продуктивності при температурі повітря -50°C. Звичайно ж, така система і обійдеться дорожче, але ефективність її роботи в холодний період часу повністю виправдовує високу ціну.

Готові пакетні рішення для 3 і 4 проживаючих людей розраховані на вироблення 300 літрів гарячої води в день, в той час як для 2 людей підійде рішення на 200 літрів.

Підсумки

Готові пакетні рішення на базі геліосистем – вигідний і практичний варіант організації теплопостачання та гарячої водопідготовки у вашому домі. Енергія сонця невичерпна, тому використовувати її не тільки можна, але і потрібно в тому випадку, якщо вам набридло витрачати багато грошей на традиційні джерела енергії, ціна на які надмірно зростає. Купуючи геліосистему, ви отримуєте енергонезалежність від традиційних джерел енергії.

Представлені рішення підійдуть не всім, тому за потреби ми можемо підібрати комплект обладнання індивідуально для вас, враховуючи всі ваші побажання і вимоги. Слід врахувати і важливість проектування і монтажу таких систем, адже від цього залежить подальша ефективність даної техніки.