Вентилятори для посилення тяги камінної

Автор запису
17 лют 2016
6 хв читання
2 коментарі
5 / 5

Камінні вентилятори останнім часом річ досить поширена і навіть необхідна, якщо в будинку є осередок тепла та комфорту – камін. Коли ви сидите біля палаючого вогню, загорнувшись у ковдру і попиваючи чай (або щось міцніше), ви не звертаєте уваги на роботу камінних вентиляторів, а вона є, і досить істотна.

Поняття "камінний вентилятор" досить широке і в мережі існує безліч суперечок: які ж агрегати можна віднести до камінних вентиляторів і яка головна мета їх використання? Ми не будемо нав'язувати свою думку, а розглянемо всі варіанти і спробуємо розібратися в їхніх характеристиках. Існує не багато, не мало три види пристроїв, які по праву називають камінними вентиляторами.

Товари зі статті

Камінні вентилятори для розподілу повітря

Перший вид – агрегати, які монтуються в мережі повітроводів над каміном і переміщують гаряче повітря по всьому приміщенню. Головна мета їх використання – обігрів приміщення, де камін виконує не тільки декоративну, але і абсолютно практичну роль.

Камінні вентилятори, які забезпечують приплив повітря для горіння

Другий вид вентиляторів – припливні камінні вентилятори. Як відомо з уроків фізики, горіння потребує кисню. Камін створює тягу і, природно, для горіння використовує повітря в приміщенні.

Камінні вентилятори

Природної вентиляції будинку може бути недостатньо, тому використовується примусова вентиляція приватного будинку – припливні установки, які постачають повітря в приміщення. Припливні камінні вентилятори можуть монтуватися безпосередньо під каміном або в іншому місці, яке з'єднане з каміном індивідуальним повітроводом.

Дахові вентилятори для посилення тяги камінної

На третьому виді вентиляторів ми зупинимося трохи докладніше. Дахові вентилятори монтуються на димарі і служать для збільшення тяги каміна і видалення диму з топки. Тобто, якщо ви хочете, щоб камін горів "потужно", і в той же час не задихатися від диму всередині приміщення – дахові камінні вентилятори як раз те, що вам потрібно. Для дахового камінного вентилятора абсолютно неважливі розміри димоходу – більшість даних агрегатів комплектуються монтажною пластиною, яка полегшує процес встановлення камінного вентилятора. Єдина умова – діаметр отвору повинен бути не менше 12 см, тому що тоді навіть потужності камінного вентилятора не буде вистачати для створення необхідної тяги (хоча цей параметр повинен бути реалізований ще на стадії проєктування та будівництва будинку).

Замовте у нас камінний вентилятор

Камінний вентилятор Elicent TIRAFUMO

Компанія Альтер Ейр рекомендує використовувати камінний вентилятор Elicent TIRAFUMO – потужний агрегат, виготовлений в Італії. Перевагою даного агрегату є висока потужність, а також можливість регулювати швидкість обертання, адже при розпалюванні каміну необхідна сильна тяга і повна потужність вентилятора, а коли полум'я вже поширилося, мінімальної тяги буде достатньо.

Камінний вентилятор Elicent TIRAFUMO

Конструкція камінних вентиляторів Elicent TIRAFUMO така, що вони можуть переміщати повітря високої температури, крім того, всі елементи даних агрегатів виготовлені з високоякісної сталі та алюмінію, які захищені від корозії. Монтаж камінного вентилятора Elicent TIRAFUMO дуже простий завдяки монтажній пластині. Кріпиться камінний вентилятор Elicent TIRAFUMO за допомогою чотирьох болтів, що забезпечує високу надійність роботи.

Наші фахівці не тільки здійснюють продаж камінних вентиляторів, ми можемо дати рекомендації стосовно встановлення та використання камінних вентиляторів, а також здійснити монтаж камінного вентилятора в Києві та області.

Звертаючись в компанію Альтер Ейр, ви купуєте не товар, а рішення.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
  • 5 / 5

    Максим

    Спасибо за такой информативный материал. Сейчас как раз планирую установить дома камин и такие статьи очень полезны!

  • 5 / 5

    Екатерина

    У Альтер Эйр всегда очень интересный и доступные материалы. С ними очень легко выбирать оборудование и ознакамливаться с принципом работы разных инженерных систем. Иногда конечно очень заумно пишите, но интересно.