Вентиляційні решітки, анемостати і дифузори TROX

Автор запису
17 лют 2016
7 хв читання
0 коментарів
0 / 5

Свіже і чисте повітря – запорука нормального самопочуття людини, незалежно від того, де людина перебуває в приміщенні або на вулиці, нам завжди важливо дихати свіжим повітрям. Світ кліматичної техніки багатий на різні пристрої, різного цінового і якісного рівня, багато надходжень товарів з Піднебесної, від чого уявлення людей про якісну техніці значно погіршилися. Мало залишилося виробників з історією і справді високим рівнем якості продукції.

Компанія TROX – виробник вищого ешелону. Ця компанія дійсно знає, як робити якісну техніку. Сьогодні мова піде про вентиляційні решітки TROX. Прийнято вважати, що виробництво вентиляційних решіток, справа не важка і не складне, але TROX, доводять зворотнє. Якісно інший рівень підходу, ще на стадії розробки товару, дозволяє досягти величезних успіхів при розподілі повітря.

Анемостати Trox серії LVS і Z-LVS

Анемостат Trox LVS

Анемостати або дискові дифузори Trox серії LVS і Z-LVS виготовлені з високоякісної листової сталі, яка покрита епоксидною порошковою фарбою. Серія LVS застосовується у витяжної вентиляції, а дифузори Z-LVS використовуються в системах припливної вентиляції.

За своєю конструкцією дані дифузори мають зовнішній і центральний диск, повертаючи який користувачі мають змогу регулювати кількість повітря що подається або, що видаляється.

Встановлення припливних і витяжних анемостатів Trox серії LVS і Z-LVS здійснюється в спеціальну монтажну раму.

Товари зі статті

Решітки Trox серії AH

Вентиляційні решітки Trox AH

Вентиляційні решітки Trox AH можуть поставлятся у вигляді готових виробів, так і як секції з шириною профілю 20 або 28 міліметрів. Крім обідка, дані пристрої складаються з горизонтальних нерухомих ламелей. Монтаж даних решіток може здійснюватися на підлозі і стінах.

За замовленням ширина решітки Trox серії AH може мати різні значення.

Застосовуються в системах припливної і витяжної вентиляції для подачі або забору повітря з приміщення. Мають надзвичайно високу якість виконання і відмінно вписуються в будь-який дизайн інтер'єру.

ДОПОМОЖЕМО ОБРАТИ РЕШІТКИ, ДИФУЗОРИ TROX

Решітки Trox AS і ASL

Вентиляційні решітки Trox ASL

Ця декоративна решітка вентиляційна з ламелями монтується в стінах або на підлозі і застосовується в житлових приміщеннях як елемент припливної або витяжної вентиляції.

На відміну від решіток Trox AH, в даних пристроях користувачі мають змогу регулювати кут напрямку повітря шляхом зміни кута нахилу горизонтальних ламелей. Матеріал виготовлення – алюміній. За бажанням замовника, вентиляційні решітки Trox ASL можуть мати різну ширину.

Переваги решіток TROX:

  1. Висока якість.
  2. Приємний зовнішній вигляд.
  3. Високі робочі характеристики.
  4. Простота монтажу.

Всі решітки TROX виготовляються з високоякісного алюмінію. Такий підхід до виготовлення вентиляційних решіток вибраний не дарма, оскільки матеріал має стильний зовнішній вигляд. За бажанням, не вимагає додаткового забарвлення, виключається можливість утворення корозії.

Щілинні дифузори Trox VSD

Щілинний дифузор Trox VSD

Щілинні дифузори Trox VSD застосовуються в приміщеннях побутового і адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях.

У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням – чорного кольору, на замовлення колір може бути змінюватися), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються в системах припливної і витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку.

Корпус щілинних дифузорів Trox VSD виготовлений з високоякісного алюмінію.

Шановні покупці!

Продукція TROX виготовляється ВИКЛЮЧНО під замовлення. Ціна приладів для вентиляції даного виробника залежить від обраної серії, кількості і типорозмірів.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
Відгуки відсутні