Вентиляційні установки Systemair SAVE VTC: характеристики та сфери застосування

Автор запису
24 лют 2016
7 хв читання
1 коментар
5 / 5

Припливно-витяжні агрегати SAVE VTC – це принципово нова серія устаткування серед побутових вентиляційних установок Systemair.

Припливно-витяжні агрегати SAVE VTC
SAVE VTC 200

Серія Systemair SAVE VTC – це моноблочні припливно-витяжні вентиляційні установки з рекуперацією тепла і інтегрованою системою автоматики.

Дане обладнання з'явилось на ринку України з 2013 року.

Переваги вентиляційних установок Systemair SAVE VTC

 • Вони мають алюмінієвий теплообмінник-рекуператор з підвищеною площею теплообміну між потоками припливного і витяжного повітря, що дозволяє забезпечувати ефективність рекуперації тепла витяжного повітря до 94%.
 • В установках звичайні асинхронні двигуни вентиляторів замінені на нові ЄС-двигуни, завдяки яким економія при роботі вентиляторів досягає 50%.
 • Управління вентустановкою можливо за допомогою панелі управління CD з LCD-дисплеєм. Панель має інтуїтивно зрозуміле меню і приємний інтерфейс. Через неї можливо регулювати витрату повітря в системі вентиляції, здійснювати перехід із зимового на літній режим, контролювати стан фільтрів. А наявність вбудованого таймера дозволяє автоматично перемикати встановлення між різними режимами експлуатації. До одного агрегату може підключатися за бажанням замовника кілька панелей управління.
Креслення вентиляційної установки Systemair SAVE VTC
 • Можливість окремо задавати параметри припливного і витяжного повітря (забезпечити дисбаланс повітрообміну в приміщенні при необхідності).
 • Інтегрована система автоматики дозволяє установці автоматично переходити з зимового на літній режим експлуатації і навпаки.
 • При низьких температурах зовнішнього повітря автоматика забезпечує захист установки від замерзання теплообмінника, а також його розмороження, якщо уникнути обмерзання теплообмінника неможливо.
 • Можливе підключення вентустановок до системи «Розумний будинок» через протокол RS-485.
 • Конструкція агрегатів розроблена для досягнення мінімального шумоутворення при русі повітря всередині агрегату і разом з шумоізоляцією корпусу забезпечує мінімальний рівень шуму в навколишнє середовище.
 • Стандартна комплектація фільтрами G4. Але можлива поставка в комплекті з фільтрами класу F7 для забезпечення максимального ступеня очищення повітря.

Дані агрегати розроблені для вентиляції адміністративно-побутових і житлових будівель та приміщень площею до 600 м². Обладнання випускаються в 3-х типорозмірах, щоб відповідати запитам клієнтів:

 • SAVE VTC 200 – для вентиляції приміщень загальною площею до 160 м², витрата повітря до 280 м³/год;
 • SAVE VTC 300 – для вентиляції приміщень загальною площею до 300 м², витрата повітря до 430 м³/год;
 • SAVE VTC 700 – для вентиляції приміщень загальною площею до 600 м², витрата повітря до 850 м³ч.

Монтаж установок SAVE VTC 200 і 300 здійснюється на стіні, установка SAVE VTC 700 монтується на підлозі або спеціальній підставці. Зазвичай для розміщення обладнання використовують підсобні приміщення, які наявні поруч з обслуговуваним приміщенням. Завдяки низькому рівню шуму від обладнання, монтаж устаткування можливий також безпосередньо в обслуговуваному приміщенні – у спеціальній фальш-шафі.

Дане обладнання розроблялося для тих, хто дійсно прагне до максимально ефективного використання енергетичних ресурсів, зокрема – електричної енергії.

З вентагрегатами SAVE VTC можливо вентилювання приміщень до 600 м2 при споживанні не більше 316 Вт електроенергії на годину. Це вам забезпечить не тільки подачу свіжого і чистого повітря на протязі всього року, але комфортні температурні параметри повітря навіть в морози. А якщо ваш будинок або квартира – до 160 м2, то ваші витрати на систему вентиляції складуть не більше 136 Вт на годину. Це можливо завдяки всім енергозберігаючим рішенням, втіленим в даній лінійці обладнання.

Серію SAVE VTC можна поєднувати з канальними системами кондиціонування повітря приміщень, як показано на кресленні вище, подаючи в приміщення через ґратки і охолоджене повітря від кондиціонера, і свіже повітря від системи вентиляції. Таке рішення дозволить створити в приміщеннях максимальний рівень температурного комфорту протягом всього року.

Замовляйте вентиляційну установку

У системах вентиляції на базі SAVE VTC можливе використання канального зволоження повітря (див. креслення), що дозволяє підтримувати в приміщеннях, що обслуговуються також оптимальний рівень вологості. Роботу зволожувача або вентустановки можна автоматизувати за допомогою датчика вологості при необхідності.

Завдяки найвищому рівню енергоефективності вентиляційне обладнання Systemair серії SAVE VTC є кращим рішенням у своєму сегменті в умовах постійно зростаючих цін на енергетичні ресурси.

Ще докладніше про вентустановки Systemair SAVE VTC читайте в нашій новій статті-огляді (за 2021 г.), де ми порівнюємо їх з 2-ма лідерами ринку – Jablorton Futura та Maico WS.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
 • 5 / 5

  Егор

  Очень интересно было читать, особенно человеку, который задумывается о системе вентиляции. Отличный материал! Полезно и познавательно!