VRV-системи Daikin: особливості і сфери використання

Автор запису
17 лют 2016
8 хв читання
1 коментар
5 / 5
Зміст
 1. Переваги мульти-спліт-систем
 2. Чому саме Daikin?
  1. Системи Daikin VRV можуть бути двох видів:
 3. Мульти-спліт-системи Daikin для невеликих об'єктів
 4. Висновок
Приклад VRV-системи

Сьогодні кондиціонером вже нікого не здивуєш. Дані агрегати різного виду та складності застосовуються не тільки для підтримки необхідної температури повітря, але і можуть здійснювати вентиляцію приміщень (наприклад, канальні кондиціонери Daikin). І якщо з кондиціонуванням невеликих приміщень все більш-менш зрозуміло — використовуються різного роду настінні кондиціонери, рідше — канальні кондиціонери або інші види, то, коли необхідно здійснити кондиціонування відразу декількох приміщень, користувач стоїть перед вибором: що використовувати: кілька спліт-систем або підключити мульти-спліт-систему? Висновки робляться різні.

Переваги мульти-спліт-систем

Насамперед, один з найпоширеніших міфів — це вартість. Багато хто думає, що якщо брати, наприклад, три звичайні спліт-системи — три зовнішніх блоки і три внутрішніх блоки, то вартість їх повинна бути вищою, ніж мульти-спліт-системи з одним зовнішнім блоком. Так та не так. Ціна мульти-спліт-системи вища, ніж звичайних кондиціонерів. Це зумовлено складною системою підключення та взаємодії, а також удосконаленою електронікою і збільшеною потужністю зовнішнього блоку. Використання мульти-спліт-систем буде найбільш оптимальним варіантом для кондиціонування декількох приміщень — не потрібно монтувати кілька зовнішніх блоків, що буде краще для дизайну фасаду приміщення.

Daikin VRV-система

Крім того, мульти-спліт-системи відрізняються високою продуктивністю і, незважаючи на те, що мають лише один зовнішній блок, якісно охолоджують і обігрівають усі приміщення, в яких є внутрішні блоки. При цьому не знижується ефективність, так як кожен внутрішній блок працює на заявленій потужності. Також ви можете залишити включеним тільки один з них, а решту вимкнути.

Купуючи мульти-спліт-систему ви забезпечуєте комплексний підхід до управління мікрокліматом відразу в декількох приміщеннях одночасно, що істотно спрощує температурний контроль. Звертаємо вашу увагу на мульти-спліт-системи таких брендів, як Daikin, Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy, Lesar, Toshiba та інші.

Товари зі статті

Чому саме Daikin?

Серед безлічі мультизональних систем VRV-система Daikin є безумовним королем. І тут справа навіть не в назві марки, а дійсно в інноваційних технологіях, які застосовуються в даних системах.

По-перше, це потужність. Кондиціонери мультизональної системи Daikin VRV мають в рази більшу потужність, ніж стандартна мультипліт система. Це пояснюється більш досконалою електронікою, а також можливістю унікального модульного з'єднання зовнішніх блоків, потужність і продуктивність яких підсумовується.

Замовте мульти-спліт-систему з каталогу

Завдяки високій потужності, системи Daikin VRV можуть використовувати велику кількість внутрішніх блоків — в системі Daikin VRV III їх може бути до 64! Крім того, дані кондиціонери мають можливість використовувати максимально довгу відстань між зовнішніми і внутрішніми блоками —165 метрів, максимальний перепад висот може становити 90 метрів, а загальна довжина трубопроводу може досягати 1000 метрів, що дозволяє використовувати мультизональну систему VRV Daikin навіть у багатоповерхових будівлях.

Системи Daikin VRV можуть бути двох видів:

 1. Перший вид — спрощений варіант, двотрубна система. Особливістю її є можливість контролювати температуру індивідуально в кожному окремому приміщенні, але вся система повинна працювати тільки в одному режимі — охолодження або обігріву.
 2. Трьохтрубна система (Daikin VRV 3) є унікальною тим, що користувач може, як охолоджувати, так і проводити обігрів повітря у приміщеннях одночасно в одній системі.

Мульти-спліт-системи Daikin для невеликих об'єктів

Мульти-спліт-система Дайкин

Для кондиціонування невеликих об'єктів, таких як заміський або приватний будинок, багатокімнатна квартира, дача чи котедж, компанія Daikin пропонує використовувати готові рішення для мульти-спліт-систем. Пакет обладнання включає один зовнішній блок і від двох до шести внутрішніх. Кількість внутрішніх блоків розраховується виходячи з типу об'єкта й кількості кімнат, де планується встановлення кондиціонера. Залежно від ваших уподобань, вимог по повітрообміну і платоспроможності наші інженери підберуть такі типи блоків, які будуть ефективно виконувати поставлені завдання і гармонійно виглядати в інтер'єрі вашого будинку.

Мульти-спліт-системи Daikin – це оптимальне рішення для будівель, на фасаді яких небажане встановлення більше одного зовнішнього блоку. Такий тип системи кондиціонування не псує зовнішній вигляд будівлі і спрощує процес монтажу обладнання.

Допоможемо вибрати VRV-систему!

Висновок

Слід згадати високу надійність кондиціонерів. Вони можуть працювати при температурі до -20°C і не зупиняються, навіть якщо один з компресорів вийшов з ладу. Автоматична дозаправка системи холодоагентом і функція авторестарта дозволяє уникнути різного роду неприємностей зі стабільністю роботи всієї системи. Повна автоматизація дозволяє з легкістю керувати всією системою. Використання новітніх компресорів дозволяє значно знизити рівень шуму, при цьому продуктивність всієї системи значно збільшиться.

Інженерно-проєктний відділ компанії Альтер Ейр займається проєктуванням систем кондиціонуваннята вентиляції. Ми можемо підібрати необхідні елементи мультизональної системи Daikin VRV і здійснити монтаж кондиціонерів в Києві та обта ласті.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
 • 5 / 5

  Леонид

  Жалко, что таких обоснованных, понятных и интересных материалов очень мало. Обычное заводское описание товаров можно найти на любом сайте, а вот ясно изложенного текста очень мало. Спасибо за интересные материалы!!!