Як уникнути проблем при встановленні кліматичних систем: випадок з досвіду роботи

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

Ця стаття розповість чому не варто довіряти ваше житло інтернет-магазинам!

Ми опишемо одну квартиру в центрі Києва, в якій обладнання було змонтоване некваліфікованими фахівцями.

Проектування інженерних систем – це важливий процес і його варто довіряти професіоналам, які допоможуть вам розробити правильний проект, підберуть обладнання, виходячи з вашиш потреб і найголовніше – якісно його змонтують. Більшість людей, які будують житло або роблять ремонт, повністю довіряють всю роботу виконробам. Чому варто самому вникати в цей процес і чому треба наймати якісного технічного спеціаліста з нагляду?

 1. Ви наймаєте собі технічного спеціаліста з нагляду, і він перевіряє всі інженерні рішення і кошторис.
  Що ви, як споживач, отримуєте і що втрачаєте?
  Ви виграєте на часі, але програєте в грошах.
  Що мається на увазі в даному випадку?
  Вам складно відстежити, яка реальна ціна закладена в проекті. В Європі і в усьому цивілізованому світі є компанії, які займаються перевіркою інженерних рішень, зокрема ціноутворення. На жаль, в нашій країні немає таких спеціалізованих компаній, тому ми вирішили розвивати цей напрям діяльності в Україні і донести його вам як споживачам.
 2. Чому правильно з вашої сторони вникати в сам проект зі спеціалізованою компанією?
  Ви отримуєте весь спектр послуг:
  по-перше, це грамотне інженерне рішення, яке може бути в різному ціновому сегменті;
  по-друге, отримуєте доступну ціну, а не ціну з націнкою для вашого виконроба;
  по-третє, після прорахування цін і узгодження їх з вами, компанія переходить до монтажу і пусконаладкок. Важливо враховувати гарантійне, а також пост-гарантійне обслуговування в стислі терміни.

Переваги роботи з кваліфікованими фахівцями

Наведемо реальний приклад, як споживачі звернулися в компанію N, що їм було запропоновано і як було змонтовано.

Проектування цієї квартири було від початку неправильним: від будівництва до інженерних систем. Для дворівневої квартири (орієнтовна площа 350 квадратних метрів) була запропонована VRF система Fujitsu з канальними низконапірними внутрішніми блоками.

 Система кондиционирования Fujitsu VRF

Помилка

Помилка компанії була в тому, що підбираючи обладнання на перший поверх, вона поставила одну канальну машину, яка працювала практично на один поверх. Такі будівлі повинні розбиватися на зони, в яких необхідно враховувати сумісність кімнат і сторони світу.

Що вийшло в результаті на даному об'єкті? Кімнати, які виходили на південну сторону, охолоджувалися недостатньо, а на північній стороні навпаки було дуже холодно.

Висновок

Якби кліматичні системи були розставлені по зонах, то такої проблеми б не виникло.

Також неправильним було і те, що всі системи повітроводів були гнучкі і неізольовані, а швидкість руху повітря в повітроводах перевищувала норму. Там, де швидкість була велика, спостерігався шум, а також при розтині стель в деяких місцях виявлено пошкодження повітроводів, відповідно швидкість там була недостатня.

Ще було виявлено помилку з рециркуляційним повітрям, який забирався з приміщення. Все повітря з канального кондиціонера забиралосяся не з самого приміщення, а з підшивної зони стелі, тому кондиціонер всмоктував пил із запахом цвілі. У цьому випадку був зроблений демонтаж вентиляторів, лотків та чистка теплообмінника, також була перероблена рециркуляційна частина кондиціонера і поставлений фільтр для зихисту обладнання.

Найсерйозніша проблема, яка була в цій квартирі – це запахи. При дослідженні квартири було виявлено негерметичність каналів, які були не закриті в ході будівництва. При включенні витяжних систем в кухні та санвузлах повітря з мінімальним опором забиралося з цих каналів за подшивною зоною стелі або стін.

При встановленні витяжної системи рекомендуємо розглядати припливні установки для компенсації витяжної системи, що не було зроблено на об'єкті.

Купить приточные установки по доступной цене в Киеве можно Альтер Эйр

Компанією Альтер Ейр було обчислено джерела запаху в квартирі і запропоновано поставити припливну установку Systemair для компенсації витяжної системи. Складність була в тому, що квартира вже була з ремонтом і потрібно було мінімізувати ушкодження стін або стель. Всі вентилятори по санвузлах були зав'язані через вимикач світла: при включенні світла починають працювати вентилятори Maico, при виключенні світла вентилятори припиняють працювати і вся волога та запахи залишаються у ванній або туалеті. Нами було запропоновано поставити вентилятори з таймером затримки ER 60 VZC для вирішення цієї проблеми.

Вентиляторы Maico ER 60 VZC - это немецкое оборудование топ-класса

Підсумок

Звернувшись до грамотних фахівців, ви отримуєте якість за доступною ціною. Звернувшись до дилетантів, ви витратите гроші, а потім ще й заплатите за переробки, які доведеться вносити. Цінуйте свій час і співпрацюйте з фахівцями. Компанія Альтер Ейр має багаторічний успішний досвід проектно-монтажної діяльності, тому замовляючи інженерний проект у нас, ви можете не турбуватися про результат.

Відгуки