Безшумні канальні вентилятори Soler&Palau серій TD і TD Silent

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

Канальні вентилятори – це пристрої, призначені для встановлення в мережі повітроводів і здатні переміщати значну кількість повітря.

Монтаж канальних вентиляторів здійснюється в тих приміщеннях, де звичайний настінний вентилятор встановити неможливо або в кімнатах, де висуваються підвищені вимоги щодо рівня шуму.

Перевагою канальних вентиляторів є безшумність їх роботи в приміщенні і непомітність.

Найтихішими канальними вентиляторами у світі можна по праву вважати іспанський бренд Soler&Palau. Цей виробник випускає високоякісні потужні вентилятори для повітроводів різного розміру.

Найчастіше вони застосовуються в побутових приміщеннях, але можуть також бути встановлені в комерційних і адміністративних будівлях для ефективного повітрообміну.

Канальні вентилятори Soler&Palau TD

Найпопулярнішими побутовими канальними вентиляторами на сьогодні є вентилятори Soler&Palau TD.

Канальні вентилятори цієї серії дуже популярні завдяки великому вибору типорозмірів, тихій роботі і високій продуктивності. Різноманітність розмірів вентилятори Soler&Palau TD дозволяє вибрати агрегат, який буде найбільше підходити для системи вентиляції конкретного приміщення.

Круглі канальні вентилятори Soler&Palau TD виготовлені з високоякісного пластику, який має декілька шарів для шумоізоляції.

Обслуговування канального вентилят ора Soler&Palau TD не представляє особливої праці: слід лише періодично чистити внутрішній механізм від засмічень.

Спеціальна конструкція цих приладів дозволяє їм видаляти повітря з домішками жирів і високою вологістю.

Це робить вентилятори для круглих каналів Soler&Palau TD ідеальним рішенням для вентиляції ванних кімнат і санвузлів.

Канальні вентилятори Soler&Palau TD Silent

Крім класичного варіанту, існує модифікація даних пристроїв Soler&Palau TD Silent — найтихіші канальні вентилятори у світі – шумопоглинаючий шар скловолокна гасить весь зайвий звук. що виникає при роботі вентилятора. Пригнічують звукові хвилі й вібрації також спеціальні хомути з гумовими ущільнювачами, вони ж перешкоджають перетіканню повітря. Спеціальні лопатки діагональної форми випускають повітря під кутом на шумоізольовану поверхню. Для зменшення вібрації при роботі пристрою, канальні вентилятори Soler&Palau TD Silent оснащені спеціальними гумовими ущільнювачами.

Відмінною характеристикою малошумних канальних вентиляторів Soler & Palau TD Silent є невелика висота вентилятора, що дозволяє зручно приховувати їх в зоні підшивної стелі.

Для зручності користування, ці канальні вентилятори обладнані двошвидкісними однофазними електродвигунами. Є можливість підключення спеціальних регуляторів, які плавно змінюють швидкість обертання механізму, шляхом зміни напруги. Двигуни вентиляторів захищені від перегріву спеціальними термоконтактами. Канальний вентилятор високої потужності, наприклад, Soler&Palau TD Silent 1300/250 і 2000/315, виготовляється з високоякісної сталі, яка не піддається корозії і механічному впливу.

Суттєвими перевагами безшумних канальних вентиляторів є не тільки їх мінімальні звукові вібрації при роботі, але й висока продуктивність, яка дозволить досягти найбільш комфортних умов у приміщенні. Також вони не споживають значної кількості електроенергії, тому їх можна залишати включеними цілодобово і не переживати за витрати.

Також канальні вентилятори Soler&Palau TD дуже просто обслуговувати: щоб провести чистку пристрою достатньо його просто зняти з кронштейна, при цьому потреби демонтувати повітропровід не виникає.

Компанія Альтер Ейр пропонує найширший асортимент безшумних канальних вентиляторів для побутових й адміністративных приміщень за розумною ціною. Купуючи товар у нас, ви отримуєте знижку, гарантію якості, а також можете додатково замовити монтаж придбаного обладнання.

Відгуки

Спасибо за полезную и интересную информацию! Понятно все изложено и очень много нужного узнала.