Канальні кондиціонери як альтернатива настінним спліт-системам

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

При виборі системи кондиціонування приміщень перед користувачем відразу ж виникає питання:який кондиціонер вибрати? Звичайно ж, у більшості випадків перевага надається звичайним настінним спліт-системам – вони більш звичні для людей, та й ціна їх істотно нижча. Складність виникає, коли потрібно здійснити кондиціонування кількох кімнат або приміщень, де внутрішні блоки спліт-систем можуть зіпсувати внутрішній дизайн.

Канальні кондиціонери як альтернатива настінних спліт-систем

Виходом буде використання канального кондиціонера. Канальні кондиціонери – високотехнологічні пристрої для кондиціювання одного або декількох приміщень. Основна відмінність канальних кондиціонерів від настінних спліт-систем – прихований монтаж. Внутрішні блоки канальних кондиціонерів встановлюються за фальшстелею, в технічній зоні або приміщенні. Вони абсолютно непомітні для користувача, а в приміщення виходять тільки ґратки для забору та подачі повітря.

Канальні кондиціонери можуть складатися із:

 • одного зовнішнього блоку і одного внутрішнього (звичайна спліт-система),
 • одного зовнішнього і трьох-п'яти внутрішніх (мультиспліт система),
 • одного зовнішнього і великої кількості внутрішніх блоків (vrv і vrf системи).

Составляющие блоки канального кондиционера

Залежно від обраної потужності і статичного тиску, канальні кондиціонери бувають:

 • низьконапірні (практично відсутня система повітроводів, повітря викидається у приміщення безпосередньо з внутрішнього блоку)
 • середньонапірні (повітря розподіляється по приміщенню або декількох приміщеннях за допомогою системи повітроводів)
 • високонапірні (кондиціонери підходять для кондиціонування декількох великих кімнат).

Чим хороші канальні кондиціонери?

Як і інші види, кондиціонери канального типу ефективно працюють в режимі охолоджування і обігріву.

Перевагою канальних кондиціонерів є також можливість роботи з підмішуванням свіжого повітря, так, частково виконуючи вентиляцію приміщень.

Технічні характеристики канальних кондиціонерів дозволяють їм працювати при низьких температурах зовнішнього повітря, але в будь-якому випадку, при температурі нижче 10 градусів Цельсія для ефективної роботи канальних кондиціонерів необхідно встановити додаткові повітронагрівачі.

Распределение гибких воздуховодов от канального кондиционера

Перевагами кондиціонерів канального типу є:

 • комфортне повітророзподілення по всьому периметру приміщення,
 • непомітність установки,
 • висока продуктивність роботи,
 • низький рівень шуму.

Складність монтажу канальних кондиціонерів полягає в необхідності маскування внутрішніх блоків і повітропроводів за фальшстелею і правильному проектуванні систем кондиціонування. При неправильному встановленні канальних кондиціонерів можливе підвищення шумових характеристик і неефективної роботи пристроїв. Тому при покупці канальних кондиціонерів важливо правильно вибрати компанію, яка не тільки запропонує необхідне обладнання, але і здійснить якісне проектування та монтаж канальних кондиціонерів.

Каталог канальних кондиціонерів

Який канальний кондиціонер рекомендовано купувати?

Серед великого різноманіття представлених на ринку канальних кондиціонерів може піти обертом голова. Однак, не варто зневірятися, так як фахівці Альтер Ейр з радістю допоможуть вам вибрати підходящу модель. Наша компанія рекомендує звернути увагу на наступні моделі даних агрегатів:

Daikin

Daikin FDXS25F/RXS25J. Головною особливістю і перевагами цього канального кондиціонера є те, що він оснащений функцією швидкого охолодження або нагрівання). Завдяки цьому з його допомогою можна швидше досягти необхідної температури в приміщенні. Крім того, до одного зовнішнього блоку ви зможете підключити до 5-ти внутрішніх. При цьому кожен з них регулюється окремим пультом дистанційного управління, що дозволяє встановлювати певний температурний режим в кожній з кімнат окремо. Ще одним плюсом даної моделі є функція самодіагностики: у випадку поломки кондиціонер сам визначає її причину, що допоможе в подальшому ремонті.

Канальный кондиционер Daikin серии FDXS25F/RXS25L

Sakata

Sakata SIB-60DAV/SOB-60VA. Даний кондиціонер може ефективно функціонувати як в побутових приміщеннях, так і в напівпромислових та адміністративних. Він чудово впишеться в будь-який інтер'єр, так як його блок практично непомітний у застелевій зоні, видно лише гратки або дифузори. Канальний кондиціонер Sakata SIB-60DAV/SOB-60VA виділяється на тлі інших моделей потужної подвійною системою фільтрації повітря, яка дозволяє практично на 100% очистити повітря від шкідливих мікроорганізмів і алергенів. Також цей кондиціонер зручний в обслуговуванні і його чистка не викликає ніяких труднощів.

McQuay

McQuay M5CC010CR/M5LC010CR. Насамперед, цей кондиціонер обходить інші бренди завдяки своїй демократичнішій ціні. Крім того, він практично безшумний, що суттєво важливо для приміщень з високими вимогами до цього показника. Крім цих переваг, McQuay M5CC010CR/M5LC010CR оснащений функцією осушення повітря, завдяки чому ви зможете регулювати рівень вологості в приміщенні (при цьому температура повітря регулюється окремо). Він також має захист від протікання конденсату (в комплект входить два піддони для збору) і є енергозберігаючим, забезпечуючи вам економічне споживання енергії.

Сплит-системы McQuay M5CC010CR/M5LC010CR используются для скрытого монтажа в зоне подшивного потолка.

Висновки

 1. Канальний кондиціонер – незамінне рішення для кондиціонування приміщень, в яких потрібен прихований монтаж такого обладнання.
 2. Канальні кондиціонери характеризуються високою продуктивністю, низькими шумовими характеристиками і забезпечують кондиціонування відразу декількох приміщень одночасно.
 3. Компанія Альтер Ейр більше 8-ми років успішно працює на ринку кондиціонування, і давно зарекомендувала себе як надійного партнера. Звернувшись до наших фахівців, ви можете купити канальні кондиціонери в Києві та з доставкою по Україні. Ціна канальних кондиціонерів залежить від обраної потужності і функцій пристрою.

Відгуки