Настінна спліт-система – бюджетне рішення кондиціонування

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

Система кондиціювання давно перестала бути розкішшю. Це також обумовлено тим, що спліт-система має можливість не тільки охолоджувати приміщення, але і нагрівати його. Багатьох лякає висока вартість обладнання, але зараз ми розповімо, що воно собою являє і чому його вигідно встановлювати.

Якщо система працює з внутрішнім блоком настінного типу, це вважається найпоширенішим і дешевим типом системи кондиціонування. Конструктивно - це один зовнішній і один внутрішній блок. Між ними розміщуються фреонова магістраль, а від зовнішнього блоку відводиться дренаж для конденсату. Для більшої зручності внутрішній блок розміщують таким чином, щоб повітряні потоки не були спрямовані на місця, де людина проводить довго часу - спальне або робоче місце, а також зона відпочинку. Колірна гамма дуже різноманітна і дозволяє підібрати обладнання, яке буде відповідати вимогам клієнта і не буде виділятися із загального інтер'єру.

Крім того, внутрішні блоки оснащені додатковими функціями, які будуть корисні кожному мешканцеві їх власнику. Крім контролю температури повітря, вони додатково ще і очищають його за допомогою спеціальних фільтрів. Також деякі моделі оснащені спеціальними датчиками, які контролюють перебування людей в кімнаті і включають активну роботу системи, як тільки вони заходять в кімнату. Функція «sleep» дозволяють включати кондиціонер навіть вночі, під час сну - він не завадить своєю роботою. При екстреному відключенні харчування, спліт-система продовжує працювати в тому ж режимі після включення електрики. А висока ефективність гарантує підтримку сприятливого мікроклімату в приміщенні з різною площею.

Зовнішній блок монтують в доступному місці, щоб подальше обслуговування або, при необхідності, ремонт можна було провести швидко і легко. Також необхідно надати хорошу доступність циркуляції повітря.

Наші останні проекти

Переваги внутрішніх блоків кондиціонерів настінного типу:

Цей тип кондиціонерів займає лідируючі позиції при виборі клієнтів. Це обумовлено великою кількістю переваг системи:
  • Простота монтажу. Обладнання не вимагає опускаючи стелі, а мешканцям не потрібно додатково руйнувати стіни. Встановлювати такий кондиціонер можна після проведення ремонту, не боячись його порушити.
  • Дешевизна. Тільки дві складові системи гарантують відсутність витрат на додаткове обладнання.
  • Легке обслуговування. Подальша робота спліт-системи не вимагає постійного втручання, кондиціонер працює практично автоматично, а налаштовувати режими можна віддалено, за допомогою спеціального пульта.

настенный внутренний блок

Не обійшлося і без недоліків. Але, на щастя, він один - видимість внутрішнього блоку. Але, якщо врахувати різноманітність кольорів (білий, червоний, чорний, золотий або під дерево), то можна вибрати саме той, який гармонійно впишеться.

Відгуки

Очень хорошо описано, все четко и понятно - для людей. Информативная статья, спасибо автору. Благодаря тому. что прочитали остановили свой выбор имена на такой системе кондиционера.

Написано хорошо, но немного кратко, хотелось бы подробнее узнать о возможностях внутренних блоков настенного типа.

О каждой определенной модели вы можете узнать, зайдя на страницу магазина и выбрать интересующий вас кондиционер или только внутренний блок.