Нова серія бойлерів - Eldom Galant

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріалиУ певний період життя кожна людина стикається з проблемою підбору побутової кліматичної техніки. Найчастіше це життєво необхідне обладнання, таке як електричні водонагрівачі. Ринок бойлерів та кількість їх виробників на сьогодні максимально перенасичений. Підібрати щось вартісне - складно, а якщо говорити про якість і енергоекономічності в сукупності з сучасним стильним дизайном, то тут зовсім можна розгубитися.

Але завжди залишається одне АЛЕ!

У випадку з Альтер Ейр - це завжди бренди зі світовим довірою, робота яких побудована на якісній роботі та багаторічній репутації.
Одним з таких брендів є компанія
Eldom. Болгарський виробник, який успішно працює на європейському ринку та вже багато років представляє свою продукцію в Україні. Нові розробки, обладнання та матеріали - це висока якість, якій Eldom приділяє багато уваги. Кожна нова серія техніки проходить різного роду випробування та перевірки в лабораторії. Ці дії важливі, а головне необхідні для розуміння всіх експлуатаційних параметрів, вони повинні бути чіткими та вивіреними


Однією з нових серій водонагрівачів є Eldom Galant. Незвичайний плоский дизайн, стане відмінним рішенням для приміщень з мінімальною кількістю простору. Бойлери Galant виконані у двох кольорах: основному - білому, та невеликому вкрапленні чорного у верхній і нижній частині обладнання. Також внизу розміщений електронний пульт для контролю, а для максимальної зручності передбачено додаток MyEldom, для управління технікою за допомогою телефону.

Для виготовлення бойлерів Eldom Galant використовується міцна сталь з емальованим покриттям. Залежно від модифікації для нагріву води можуть використовуватися від 2 до 3 ТЕНів, а також декілька магнієвих анодів, їх робота спрямована на максимальний захист обладнання від корозійних процесів металу, виникнення накипу та його частковому зменшенню. Оскільки для нагріву води передбачений «сухий» ТЕН, ви можете бути впевнені в його тривалій роботі, адже він не контактує з водою, тим самим збільшуючи термін експлуатації. У моделях Galant є спеціальний анод-тестер, який відстежує стан та роботу анодів (при необхідності, сповіщає про поломку).

ХОЧЕТЕ ПРИДБАТИ БОЙЛЕР ELDOM CALANT? КЛІКАЙТЕ!

 

У бойлерах серії Galant передбачена функція інтелектуального керування. Її робота полягає у визначенні того скільки води ви використовуєте в певний проміжок часу, після чого використовуючи воду повторно її кількість буде підігріта у достатніх кількостях.

Бак водонагрівачів Eldom Galant має міцну пінополіуретанову теплоізоляцію, щоб вода в ємності тривалий час залишалася гарячою. Монтаж водонагрівачів настінний, встановлюється за допомогою спеціальних кріплень. Встановлення бойлерів краще всього довірити професіоналам, це не займе багато часу, а найважливіше - ви будете впевнені в правильному приєднанні техніки.

Пропонуємо розглянути кілька моделей водонагрівачів Eldom Galant, представлених в Альтер Ейр.

Характеристики

Eldom DUO060D

Eldom DUO080D

Eldom DUO100D

Об'єм

60 л.

80 л.

100 л.

Вага

25 кг.

29,6 кг.

35 кг.

Потужність

1000 Вт.

1000 Вт.

1500 Вт.

Розміри

838х511х300 мм.

1033х511х300 мм.

1228х300х511 мм.

Магнієвий анод

4 шт.

4 шт.

4 шт.

Кількість ТЕНів

3

3

2


Бойлери від Eldom серії Galant - це відмінне рішення для забезпечення гарячої води як в побутових, так і комерційних приміщеннях: будинках, квартирах, офісах тощо.

Хочете придбати водонагрівач Galant від офіційного дилера Eldom в Україні, тоді купуй техніку в Альтер Ейр переходячи за посиланням. Для консультації, додаткових питань, інформації про послуги доставки та монтажних робіт, пропонуємо зв'язатися з нашими менеджерами за номером 0-800-33-08-28. Наші фахівці завжди готові допомогти вам!

Відгуки