Нові витяжні вентилятори Maico ER E

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

  Витяжні вентилятори є невід'ємним атрибутом в кожному приміщенні з підвищеним рівнем вологості або концентрацією неприємного запаху. Вони призначені для ефективної і швидкої витяжки забрудненого повітря з «брудних» зон, таких як ванна кімната, санвузол, кухня, комора, гардеробна та інші підсобні приміщення. Вибирати подібне обладнання необхідно з особливою увагою, звертаючи увагу не тільки на технічні показники і ціни, а й на бренд.

  Компанія MAICO практично за 100 років на ринку кліматичної техніки встигла зарекомендувати себе як надійний і перевірений виробник вентиляційного обладнання. Бренд досі продовжує випускати нові товари і доповнювати вже всім відомі серії новими функціями або комплектуючими.

  Не так давно серія витяжних вентиляторів Maico ER була оснащена енергоефективним двигуном EC, який сприяє тривалій і продуктивній роботі пристрою. На ринку з'явилися такі моделі:

  • ER 60 E в стандартному виконанні;
  • ER 60 EH з датчиком вологості;
  • ER 60 EVZ з таймером уповільнення.

  Витяжні вентилятори виконані в стильному лаконічному дизайні. Плоска передня панель виконує естетичну функцію, приховую внутрішні компоненти обладнання від загального огляду. Крім цього панель перешкоджає попаданню в двигун пилу, води та інших дрібних частинок, які можуть впливати на ефективність роботи.  Особливу увагу потрібно приділити конденсаторному двигуну EC на кулькових підшипниках, які сприяють максимально продуктивній і тривалій роботі вентилятора. Двигун виконаний із захистом від перевантаження, тому навіть в режимі підвищеного навантаження пристрій продовжує працювати якісно, ​​видаляючи забруднене повітря з приміщень. Об'ємна витрата повітря цих моделей становить 61 м3 / год, що цілком достатньо для витяжної вентиляції невеликих приміщень. Рівень звуку не перевищує 40 дБА, такі показники не принесуть ніякого дискомфорту мешканцям, навіть в режимі підвищеного навантаження.

  Всі моделі оснащені ступенем захисту IPX5, а це значить, що вентилятори можуть функціонувати в приміщеннях навіть з підвищеним рівнем вологості, наприклад, ванна кімната. Монтаж здійснюється як в стіні, так і на стелі. Спеціальне кріплення сприяє швидкій та легкій установці пристроїв.

Maico ER 60 E

  Крім того, для цих моделей був випущений спеціальний корпус для прихованого монтажу ER-UP / GH, який виготовлений зі спеціальним патрубком для викиду відпрацьованого повітря назовні. Корпус виготовлений таким чином, щоб була можливість двокімнатного приєднання. Завдяки цьому йому витяжний вентилятор може працювати відразу на дві кімнати без втрати ефективності.

  Компанія Maico продовжує піклується про своїх клієнтів і випускати нові та вдосконалені продукти, які позитивно впливають на повітрообмін в кожному будинку.

Відгуки