Обігрівачі Ballu: принцип роботи, особливості та характеристики

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

Компанія Ballu, один з лідерів ринку кліматичної техніки. Продукція компанії – це відмінне співвідношення ціни та якості, завдяки цьому компанія завоювала велику кількість шанувальників.

Коли наступає похолодання, люди все частіше починають піклуватися про тепло в своєму будинку. Відмінним вибором для опалення вашого будинку можна назвати конвекторні обігрівачі Ballu.

Компанія Ballu представляє сучасні моделі конвекторні обігрівачі Ballu Camino і Ballu Nordway. Основною відмінністю настінних обігрівачів Ballu можна назвати приємний зовнішній вигляд, що є чи не найважливішим критерієм для покупця після продуктивності.

Принцип роботи конвекторів Ballu

Обігрівачі Ballu працюють за принципом природної конвекції. Холодне повітря завжди знаходиться внизу приміщення, проходячи через конвекторний обігрівач, нагрівається і піднімається вгору. Для того щоб полегшити використання обігрівачів, в комплект поставки входять знімні колеса. Якщо не хочете кріпити конвектор на стіну ви можете постійно переміщати обігрівач в приміщенні.за допомогою коліщат.

Принцип работы ковекторов (обогревателей) Ballu

Корпус настінного обігрівач Ballu

Завдяки унікальній конструкції корпусу, обігрівачі Ballu працюють набагато ефективніше. Стриманий сучасний дизайн корпусу дозволяє з легкістю вписатися в будь-який інтер'єр. Корпус обігрівача не сильно нагрівається, що дозволяє використовувати конвектор в приміщеннях, де є діти. Не менш важливим є факт того, що корпуси обігрівачів Ballu захищені від вологи, завдяки цьому ви можете використовувати конвектор в приміщеннях з підвищеним рівнем вологості.

 Конвекторы (обогревателели) Ballu отличаются стильным дизайном и высокой эффективностью работы

Нагревательный элемент спроектирован таким образом, чтобы увеличить теплоотдачу агрегатаОсобливість конструкції нагрівального елемента обігрівача

Нагрівальний елемент обігрівачів Ballu захищений від перегріву, ви можете бути впевненими в надійності свого обігрівача. Нагрівальний елемент спроектований так, щоб збільшити тепловіддачу агрегату. Він виконаний в х-подібній формі, виготовлений з алюмінію. Фахівці довели, що термін служби нагрівального елемента Ballu близько 20 років. Нагрівальний елемент моментально набирає температуру, що виключає осушення повітря.

Термостат в конвекторах Ballu

Всі обігрівачі Ballu поставляються з механічними термостатами, які давно зарекомендували себе як надійні. Такі термостати дозволяють підтримувати температуру в приміщенні з точністю до 1º С.
Производительные и простые в эксплуатации конвекторные обогреватели Ballu

Крім запропонованих моделей, на сайті інтернет-магазину компанії Альтер Ейр ви можете знайти велику кількість такого обладнання за розумною ціною.

Відгуки