Осушувачі повітря Cooper&Hunter: мобільні для будинку та настінні для басейнів

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

Слоганом відомого у всьому світі бренду Cooper&Hunter є слова "COMFORT INNOVATIONS". Міжнародний кліматичний бренд C&H – це вдалий тандем двох лідерів, двох ідеологій, двох трендів. Він об'єднує ергономіку, комфорт і стильний дизайнерський вигляд з високими технологіями та стандартами якості, які є результатом застосування інноваційних розробок. Компанія Cooper&Hunter спеціалізується на виробництві кліматичного обладнання як побутового, так і промислового. Більшість людей, швидше за все, знають або чули, найчастіше, про виробників кондиціонерів, але це далеко не весь спектр їхньої продукції. Наприклад, у цьому матеріалі ми розповімо вам про модельний ряд осушувачів повітря Cooper&Hunter. Вони бувають двох типів: побутові мобільні і настінні для встановлення у приміщеннях басейнів.

Настінні осушувачі повітря для басейнів Cooper&Hunter

В арсеналі компанії є одна лінія осушувачів повітря для басейнів Cooper&Hunter WD і вона включає шість різних видів пристрою. Вони схожі конструкцією і зовнішнім виглядом, але відрізняються модифікацією і технічними характеристиками.

Настенные осушители воздуха для бассейнов Cooper&Hunter серия WDЦі пристрої називаються настінними, але насправді варіантів встановлення таких осушувачів аж чотири. Отож, монтаж осушувачів повітря може здійснюватися:

 • на стіну;
 • на ніжки;
 • на коліщата (кріплення в комплекті);
 • приховано.

Оскільки дані пристрої призначені, насамперед, для осушення повітря в басейних приміщеннях, то вони досить продуктивні і характеризуються широким діапазоном дії – від 25% до 80% при температурі від 10°С до +42°С.

Всі важливі елементи осушувача, в тому числі і роторні компресори Hitachi, Toshiba зі звукоізоляцією, знаходяться у шумопоглинаючому корпусі. Завдяки цьому робота пристрою високоефективна і дуже тиха, що тільки сприяє комфортному відпочинку відвідувачів біля/у басейні.

Також приємний відпочинок або заняття в басейні забезпечуються завдяки додатковим функціям, якими оснащені настінні осушувачі КуперХантер. Це авторозморозка, авторестарт, можливість змінювати напрямок потоку повітря. Всі стандартні та додаткові режими роботи можна регулювати за допомогою простого пульту управління, а показники роботи будуть відображатися на кольоровому LED-дисплей, який знаходиться на корпусі осушувача.

Мобільні побутові осушувачі повітря Cooper&Hunter

Мобільні побутові осушувачі повітря Cooper&Hunter представлені чотирма серіями:

 • WD 1;
 • WD 2;
 • WD 5 (з РК-дисплеєм і без);
 • WD 6.

Зараз ми про кожну розповімо трохи докладніше.

Осушувачі повітря Cooper&Hunter серія WD 1

Мобільні осушувачі повітря Cooper&Hunter серії WD 1 виконані в єдиній модифікації – CH-D005WD1. Такий осушувач підтримує вологість від 80% до 35% з продуктивністю 0,5 л/год і відповідно – 15 л/добу. Вони компактні і переміщуються на коліщатках.

Зручність застосування забезпечують зручні режими і функції:

 • робота на низькій або високій швидкості;
 • таймер на вимикання (через 2 або 4 години);
 • режим автоматичного розморожування;
 • якщо резервуар повністю наповнений конденсатом, то осушувач автоматично припиняє роботу, щоб уникнути можливих поломок;
 • авторестарт працює із збереженням налаштувань.

Побутовий осушувач повітря Cooper&Hunter CH-D005WD1 оснащений LED-дисплеєм і відповідними індикаторами. Так вам буде простіше дізнаватися про те, коли потрібно міняти фільтр або наскільки наповнений резервуар, а також бачити рівень поточної або заданої вологості.

Осушувачі повітря Cooper&Hunter серія WD 2

Розглядаючи наступний осушувач повітря Cooper&Hunter серії WD 2 хочемо звернути вашу увагу на те, що він має значні відмінності від вищеописаної моделі.

По-перше, він представлений декількома різними моделями, які відрізняються технічними характеристиками:

 • CH-D007WD2;
 • CH-D008WD2;
 • C H-D010WD.

По-друге, в осушувачах серії WD 2 електронне управління, а не цифрове, як в пристроях WD 1. На панелі управління можна:

 • регулювати діапазон вологості і швидкість вентилятора (низька, середня або висока);
 • встановлювати таймер;
 • вмикати блокування;
 • перемикати режими (в залежності від приміщень (там, де сплять, житлове чи підвал) і типу осушення (вільне або постійне).

І, що дуже важливо для безпеки застосування пристрою – це те, що осушувач самостійно припинить працювати, якщо:

 • наповниться резервуар для конденсату;
 • ємність для зливу конденсату неправильно встановлена або не буде перебувати у пристрої;
 • показник вологості буде нижче 5% від заданого рівня.

Як бачите, цей тип осушувачів повітря багатофункціональний і зручний у використанні.

Перейти в каталог оушувачів повітря

Осушувачі повітря Cooper&Hunter серія WD 5

Побутові прилади для осушення повітря Cooper&Hunter серії WD 2 виконані у двох типах:

 • з РК дисплеєм (CH-D008WD1, CH-D014WD5);
 • без РК дисплея (CH-D004WD1).

Пристрої без з РК дисплеєм більш спрощені по функціоналу: у них тільки два режими роботи – "SMART" і "Постійний" – і немає регулятора діапазону вологості. Тим не менш, головні параметри, які забезпечують якісну і безпечну роботу в них присутні. Тому, якщо вам потрібен простий, невибагливий пристрій для осушення повітря, то Cooper&Hunter CH-D004WD1 – відмінний варіант.

Що стосується їх більш вдосконаленого "брата", то робочих режимів у них як і в осушувачів серії WD 2 цілих 5:

 • вільний;
 • постійний;
 • приміщення для сну;
 • житлові приміщення;
 • підвальні приміщення.

Вони схожі по функціоналу з пристроями серії WD 2, але не в усьому, звичайно. Головні відмінності в дизайні і в технічних характеристиках, на які обов'язково звертайте увагу при виборі осушувача повітря Cooper&Hunter CH-D008WD5 або CH-D014WD5.

Осушувачі повітря Cooper&Hunter серія WD 6

А на останок розповімо вам про фаворитів Cooper&Hunter дві моделі CH-D008WDP6 і CH-D016WDP6. Ці осушувачі повітря відмінно поєднують в собі корисні функції вищеописаних пристроїв і досконалість стилю. Виглядають лаконічно і привабливо, а працюють ще краще!

Дві дані моделі відрізняються технічними характеристиками, тобто показниками продуктивності, потужності, ємності резервуара, рівня шуму, вагою і габаритами. Тому ви зможете підібрати саме ту модель, яка буде відповідати вашим запитам і побажанням.

Осушувачі повітря Cooper&Hunter на ринку України

Тепер поговоримо про вартість. Ціни на осушувачі повітря Cooper&Hunter досить демократичні, особливо в порівнянні з іншими брендами. Наприклад, мобільні осушувачі вам обійдуться в 5 000 – 7 000 грн, тому будуть кожному "по кишені". Придбати ці пристрої ви можете в магазині Альтер Ейр, телефонуйте і ми зробимо хорошу знижку. А якщо вас цікавить система осушення повітря для басейного приміщення або проектування вентиляції басейну, то наші інженери зроблять необхідний розрахунок і підберуть обладнання, а фахівці зі встановлення якісно змонтують і здійснять пусконалагоджувальні роботи. Так ми надамо весь спектр послуг.

Відгуки