Осушувачі повітря для квартири

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

Наслідки високої вологості в квартирі

Дуже важливою умовою, що впливає на комфортне перебування людини в приміщенні, є відносна вологість повітря. Відносна вологість повітря — процентне співвідношення водяної пари в повітрі до тієї кількості, яке можливе при певній температурі. Найоптимальніша вологість у будинку або квартирі — 40-50%.

Занадто великий показник відносної вологості може призвести до погіршення теплообміну людини, збільшується ймовірність захворювань, особливо дітей. Це не кажучи вже про такі «дрібниці», як поява цвілі і грибка на стінах житла, можливість замикання проводки.

Найчастіше, у підвищеній вологості в квартирі винні самі люди: встановлюються герметичні склопакети, внаслідок чого практично не здійснюється приплив повітря. У деяких випадках провітрювання природним шляхом або встановлення припливного вентилятора вирішує проблему високої вологості повітря. Але цього буває недостатньо, особливо якщо квартира або будинок недавно побудовані або знаходяться поблизу зон з високою вологістю (наприклад, біля річки або озера). У таких випадках необхідно використовувати осушувач повітря.

Осушувачі повітря знижують відносну вологість у приміщенні шляхом конденсації і скупчення вологи усередині пристрою. Існує безліч осушувачів повітря, але для осушення квартири або приватного будинку необхідні особливі пристрої.

Як працює осушувач повітря?

Принцип роботи побутового осушувача повітря для квартири або будинку досить простий. Він полягає в тому, що вологий кімнатне повітря забирається в пристрій, після чого потрапляє на випарний елемент. Він охолоджує повітря і забирає з нього зайву вологу. Далі, проходячи через конденсатор, повітря трохи підігрівається, віддаючи надмірну вологу. Після цього очищений і повністю безпечний повітря надходить у приміщення. Такий процес відбувається до того моменту, поки вологість в приміщенні не буде встановлена на оптимальному для людини рівні.

Схема строение бытового осушителя воздуха

Побутові осушувачі повітря мають продуктивність від 10 до 100 літрів на добу. Зручність користування також досягається за рахунок вбудованих таймерів, датчиків вологості та інших додаткових функцій.

Каталог побутових осушувачів

Як правильно вибрати осушувач?

При виборі оптимальної моделі осушувача для вашого житла слід враховувати безліч важливих факторів. До них відносяться не тільки технічні характеристики пристрою, але і його зовнішній вигляд, а також параметри приміщення, в якому він буде працювати.

1. Продуктивність

Одним з найбільш значущих експлуатаційних характеристик побутових осушувачів повітря є продуктивність. Вона являє собою величину, яка показує, яку кількість води видаляє осушувач за одиницю часу. Найчастіше цей показник вимірюється в літрах за добу (л/добу).

При цьому, чим більше площа приміщення, тим більшу продуктивність повинен мати осушувач для будинку. Якщо проігнорувати цей показник і вибрати прилад «на око», то він буде пересушувати повітря, або недостатньо справлятися з високою вологістю у приміщенні.

2. Споживана потужність

Споживана потужність осушувача є не менш важливою характеристикою, вона безпосередньо пов'язана з його продуктивністю. Проте, деякі виробники осушувачів пропонують економічні моделі, які можуть працювати з високою продуктивністю при мінімальному споживанні електроенергії.

3. Рівень шуму

Ще одним аспектом роботи побутових осушувачів, на який варто звертати увагу при виборі — це рівень шуму при експлуатації. Деяким користувачам зовсім не заважає те, що осушувач трохи чутний при роботі. Але в певних випадках (наприклад, під час сну) бажано, щоб ввімкнений осушувач не шумів. Тому такий фактор, як рівень звукового тиску, створиюваний приладом, також враховується при виборі.

4. Зовнішній вигляд осушувача

Осушитель воздуха STADLER FORM Albert little A-050R

Якщо ви хочете, щоб осушувач повітря для будинку не тільки регулював мікроклімат у вашому приміщенні, але і підходив під загальну концепцію інтер'єру, то при покупці варто звернути увагу і на його дизайн. Сьогодні існує безліч різновидів побутових осушувачів, тому підібрати підходящу модель буде не складно.

5. Наявність додаткових функцій

Наявність додаткових функцій, крім осушення повітря, які роблять повітря більш якісним, також є важливими при виборі осушувача. Деякі моделі виробляють іонізацію кімнатного повітря, насичуючи його іонами срібла, які мають антибактеріальні властивості. Також осушувач може бути обладнаний вбудованим гігростатом для зручності контролю рівня відносної вологості.

Побутові осушувачі повітря для квартир

Осушувачі повітря для квартири або будинку характеризуються:

  • привабливим дизайном,
  • компактними розмірами,
  • відносно невеликою продуктивністю
  • енергоспоживанням.

Осушители воздуха Mitsubishi Electric MJ-E16VX

Осушувачі повітря Mitsubishi Electric MJ-E16VX

Одним з найпопулярніших осушувачів повітря для квартир є Mitsubishi Electric MJ-E16VX. Цей пристрій має компактні розміри: товщина його менше 20 см, а висота чуть більше 50 см.

Побутовий осушувач повітря Mitsubishi Electric MJ-E16VX має зручну ручку для транспортування і привабливий дизайн.

Ще однією істотною перевагою даних агрегатів є функція захисту від дітей, тому можна не турбуватися про безпеку використання даного пристрою.
 

Користувач може налаштувати час ввімкнення і вимкнення осушувача по таймеру, а вологість повітря збирається у вигляді конденсату в спеціальному резервуарі.

Осушувачі повітря Dantherm CDF 10

Осушитель воздуха Dantherm CDF 10

Ще одним високоефективним пристроєм для осушення повітря у квартирі є побутовий осушувач повітря Dantherm CDF 10. Дані агрегати мають трохи більші розміри, ніж осушувачі Mitsubishi Electric MJ-E20BG-R1, при цьому вони мають такі ж показники за рівнем шуму і продуктивності.

Перевагою осушувачів повітря Dantherm CDF 10 є вбудований гігростат, за допомогою якого пристрій автоматично підтримує необхідну вологість у приміщенні, якщо вона періодично підвищується. Дані осушувачі часто використовують у ванних кімнатах, для сушіння білизни.

Найоптимальнішим варіантом для осушення повітря є спільне використання осушувачів повітря і системи вентиляції: тоді повітря в приміщенні осушується швидше і, крім того, воно постійно оновлюється. Купити побутової осушувач з перерахованих вище можна зателефонувавши нам по ☎ 0800330828 або возпользовавшісь формою замовлення на сторінці товару.

Відгуки