Осушувачі повітря Hidros: Огляд

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

Підвищена вологість повітря завдає шкоди атмосфері комфорту і загрожує зіпсувати інтер'єр? Пропонуємо просте рішення проблеми - придбання осушувача повітря. Пристрій знижує вологість повітря в приміщенні басейнів і саун, підтримуючи необхідний рівень вологості в автоматичному режимі. Тим самим створює комфортні умови для відпочинку, оберігаючи приміщення від вогкості і цвілі.
Ви вирішили придбати осушувач повітря. З'являється друге питання: Як же вибрати найбільш ефективний пристрій?
Для правильного вибору необхідна об'єктивна інформація, з цієї причини, ми надаємо вам нашу допомогу. З нашим порівнянням осушувального обладнання брендів Calorex і Dantherm ми знайомили вас раніше. Тепер пропонуємо вашій увазі огляд осушувачів повітря Hidros.

Команда компанії Hidros
Hidros - італійська компанія, є провідним виробником осушувачів повітря, теплових насосів, системи водяних чиллерів, кондиціонерів і гідравлічних аксесуарів.
З моменту свого створення в 1993 році, продукція компанії експортувалася в більш ніж 52 країн світу. Hidros володіє більш ніж 15-річним досвідом в області проектування гідравлічних компонентів.
Вентиляційне обладнання Hidros доступно для покупки в нашому розділі «Магазин».Модельний ряд осушувачів повітря Hidros SBA
Модельний ряд осушувачів Hidros

Розглянуті осушувачі виготовлені з якісних матеріалів - оцинкований металевий корпус покритий поліуретанової емаллю, що захищає від корозії, конденсатори зроблені з мідних труб з алюмінієвими ребрами і розраховані на роботу в агресивному середовищі.
Наступне, на що покупець зазвичай звертає увагу - відповідність характеристики і ціни товару.


 
 
Hidros  SBA 050 PHidros SBA 150 AHidros SBA 200 A
Спосіб установки Настінний
Рівень звукового тиску47 дБА52 дБА

Максимальна витрата повітря450 м³ / год1200 м³ / год
Потужність1200 Вт1900 Вт2500 Вт
Робочий діапазон температур15-36 С
Продуктивність2 л/год6,45 л/год7,9 л/год
ХолодоагентR410A
Висота680 мм750 мм
Ширина706 мм1310 мм
Глибина250 мм310 мм
Робочий діапазон вологості50-99% RH


Представлені моделі відрізняються низьким рівнем шуму. Навіть звуковий тиск моделі Hidros SBA 200 A, чий показник тут вище за інших - 54 дБА, можна порівняти з розмовою середньої гучності або роботою пральної машини, і це при високих показниках потужності двигуна і продуктивності.

В даних осушувачах присутній регулятор витрати повітря, який показує обсяг повітря, який прилад обробляє за одну годину. Чим вище цей показник в характеристиці пристрою, тим ефективніше буде відбуватися осушення повітря.

При виборі обладнання необхідно враховувати розмір дзеркала води в басейні щоб знати, який показник витрати повітря в характеристиці пристрою буде найоптимальнішим. Водоспади для басейну, гідромасажі, гейзери, аеромасажні лежаки - виробляють велику кількість вологи, показник витрати повітря в 1200 м³ результативніше впорається з проблемою підвищеної вологості.

Продуктивність вентилятора означає обсяг переміщуваного повітря за одиницю часу. Показники розглянутих одиниць різняться: 2 л/год, 6,45 л/год і 7,9 л/год. При виборі обладнання - орієнтуйтеся на інтенсивність вологості, яку вам потрібно видалити.

Дзеркало води і параметр витрати повітря
Даний модельний ряд має однаковий робочий діапазон температур - від 15 до 36 С. Цей параметр важливий, адже якщо температура повітря в приміщенні знаходиться за межами робочого діапазону, осушувач повітря вимикається. Як тільки температура повертається в межі робочого діапазону, осушувач автоматично запускається. У випарник надходить повітря з температурою і відносною вологістю. Усередині випарника, що охолоджує, температура повітря падає, а відносна вологість підвищується. В результаті, волога конденсується і відводиться в дренажну систему.

Представлені пристрої також відрізняються габаритами. В процесі проектування вентиляційної системи важливо підібрати прилад, який впишеться в дизайнерське рішення приміщення і впорається з поставленим завданням. Всі представлені моделі відрізняються стандартними для даного пристрою розмірами, і стильним зовнішнім виглядом.

Співвідношення ціни та якості осушувачів повітря Hidros

Серед представлених на сайті осушувачів повітря для басейнів, Hidros не відрізняється грандіозної різницею в ціні і стоїть на одному щаблі з брендами Calorex, Cooper & Hunter і Dantherm, маючи незначну різницю в ціні.
Якість збірки, представлений функціонал, тривала експлуатація представлених моделей за рахунок якісного матеріалу відповідають необхідної ціною.
Цінова політика систем вентиляції певного бренду безпосередньо залежить від показників витрати повітря, продуктивності, і потужності двигуна. Вибір потрібного обладнання буде обумовлений вимогами клієнта і параметрами приміщення, де повинен бути проведений монтаж систем осушення повітря.
В процесі проектування вентиляції басейну важливо мати можливість вибору обладнання. У нашому інтернет-магазині представлено більше ніж 80 позицій осушувачів для басейну.

Крім продажу обладнання, ми також хочемо допомогти з технічним і професійним аспектом питання вентиляції. Ми займаємося проектуванням вентиляції басейну, здійснуюємо монтаж осушувачів повітря, пропонуємо вже готові типові рішення. Визначитися з початковим вибором осушувальної системи допоможе розділ «Новини і статті», де ви маєте можливість ознайомитися з оглядом і порівнянням певних одиниць обладнання, отримати поради щодо вибору від провідних фахівців компанії «Альтер Ейр». У нашій компанії працює цілий штат фахівців, які допоможуть вирішити будь-яку інженерну проблему, і надати якісний технічний консалтинг.

Відгуки