ТОП 6 настінних кондиціонерів

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

Ми, звичайно, не стверджуємо, але ... якби нас запитали, то ми б склали топ самих самих, на нашу скромну, але дуже професійну думку, кращих серій кондиціонерів від світових виробників.

Почнемо, як завжди з останньої сходинки.

SAKATA серія Hikaru – якісне обладнання високого класу енергоефективності. Кондиціонери цієї лінійки оснащені дійсно корисними функціями. За пристроями легко доглядати, зовнішній вигляд внутрішнього блоку лаконічний, але симпатичний - приємно виглядає в інтер'єрі кімнати.

LESSAR серія Inverto - для даної лінійки був розроблений design Actual, що дозволяє використовувати настінний кондиціонер в вітальню, спальню, офісне приміщення не йдучи врозріз з дизайном приміщень. Кондиціонери оснащені інверторним компресором - гарантують підтримку заданої температури повітря в кімнаті тривалий час, точне регулювання управління та при цьому, забезпечують економний режим електроенергії.

COOPER & HUNTER серія CH-FTXQ – про кондиціонери цієї серії можна сказати два слова - якісні та надійні. Універсальне виконання внутрішнього блоку для інтер'єрів в будь-якому стилі. Маса цікавих функцій доповнюють стандартний набір. Наприклад, режим автономного осушення, нічний режим, функція авторестарта (дуже потрібна при збоях в електроживленні), самодіагностика. А ще в кондиціонер вбудований Wi-Fi модуль, який дозволяє управляти системою віддалено за допомогою смартфона або планшета.

MITSUBISHI ELECTRIC серия EF – назва бренду вже з перших букв викликає повагу і стійку впевненість в якості продукту. З кондиціонерами цієї серії немає винятків, вони відрізняються якістю і високою продуктивністю. Ну а коли ви поглянете на внутрішній блок цього охолоджуючого чуда, все зрозумієте. Неповторний дизайн зробить яскравий акцент у вашій кімнаті, а вже свіжу прохолоду він гарантує.

DAIKIN FTXS/RXS – ми підібралися до важковаговиків в цій категорії, з якими змагатися іншим ой, як не просто. У пристроях цієї серії японський виробник зібрав супер набір функцій і режимів, а низький рівень шуму (всього 19 дБА) робить їх придатними для роботи у вашій спальні навіть вночі. За такий набір функцій і якісне виконання ці кондиціонери розмістилися на такій високій позиції.

І тут нам би зупинитися, але не можемо залишити ТОП без ще однієї серії. І так, наш +1 в цьому списку:

DAIKIN FTXG/RXG – поєднання вишуканого дизайну та високих технологій відвойовує окреме перше місце в ТОПі. Висока енергоефективність і економічність, маса різноманітних функцій, можливість управління кондиціонером за допомогою мобільного пристрою або ПК. Про що можна ще говорити, якщо навіть сам пульт управління покритий спеціальним антибактеріальним покриттям.

Багато ще хочеться сказати, але пропонуємо, не відходячи від поста, відразу візуально з ними познайомитися. Виникнуть питання, ми поруч - зв'язуйтеся з нами за контактними номерами, відповідаємо швидко і по справі! 

Відгуки

Спасибо за такой обширный обзор, очень полезный материал!

Не могу определиться с выбором кондиционера. Спасибо за полезные советы!!!