Централізовані вентиляційні установки Salda Smarty – якісне рішення для вентиляції

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріалиЦентралізована вентиляційна установка
це обладнання, робота якого спрямована на подачу чистого та видалення відпрацьованого повітря з приміщень. Від однієї установки розводяться декілька повітропроводів у кожну кімнату квартири, офісу або будинку.


Робота техніки полягає у своєчасному видаленні відпрацьованого повітря з «брудних» зон (кімнат з підвищеним рівнем вологи): ванних, санвузлів, комор, кухонь, та подачу свіжого потоку повітря в «чисті зони»: вітальні, спальні, дитячі, кабінети тощо.

Salda це литовська компанія, яка спеціалізується на виробництві кліматичного обладнання, переважно вентиляції та вентиляційних установок. Багаторічний досвід роботи допоміг визначити та зрозуміти що необхідно потенційному споживачеві, яку техніку та функціонал він хоче бачити і купувати. Відштовхуючись від цього бренд Salda з кожним роком роботи удосконалював обладнання все новими доповненнями, технічно та функціонально роблячи техніку максимально енергоекономічною та зручною у використанні.

Однією з найбільш популярних серій централізованих вентиляційних установок Salda є серія Smarty. Дана техніка відрізняється високою продуктивністю та енергоекономічністю.

Дизайн обладнання виконаний у сучасному лаконічному стилі, металевий корпус з порошковим покриттям білого кольору. Розміри обладнання середні, в залежності від обраної моделі можуть трішки відрізнятися від 595х313х732 до 1225х685х324 мм.Корпус установок Salda Smarty виконаний з оцинкованої сталі з порошковим покриттям, що захищає техніку від корозійних процесів. Шар мінеральної вати забезпечує техніку шумо- то теплоізоляцією, що дозволяє зберігати не тільки тепло, а й забезпечити максимально комфортне місцезнаходження мешканців у будинку, квартирі тощо.

Робота обладнання спрямована на приплив та витяжку повітря з приміщень, а наявність рекуператора дозволяє значно заощадити на комунальних послугах, оскільки його робота спрямована на подачу тепла від відпрацьованого повітря до припливного, не витрачаючи додаткової енергії на нагрів повітря.

Максимально тривалу роботу техніки забезпечує ЄС-двигун на кулькопідшипниках, значно продовжуючи термін експлуатації обладнання.

Також в установках передбачено байпас, який в теплий період часу запобігає попаданню тепла в рекуператор, тим самим не нагріває повітря, а подає його в будинок прохолодним.

Для захисту та тривалої роботи техніки потрібно встановлювати фільтри для збору пилу та інших забруднень, що надходять разом з повітрям. Залежно від місця проживання і забруднення навколишнього середовища для подібних установок можна використовувати фільтри класу G4 грубої очистки (для відносно чистого повітря), F7 тонкого очищення (для місцевості біля доріг, заводів тощо).

Управління технікою здійснюється за допомогою дистанційного настінного пульта, на якому розміщені всі функції та режими для регулювання.

ХОЧЕТЕ КУПИТИ ЦЕНТРАЛІЗОВАНУ ВЕНТИЛЯЦІЙНУ УСТАНОВКУ SALDA SMARTY? КЛІКАЙТЕ!

 
Залежно від модифікації, установка обладнання може бути як вертикальною, так і горизонтальною:

  • Salda Smarty P для горизонтального монтажу.
  • Salda Smarty V для вертикального монтажу.

Важливо не забувати, що монтаж подібного обладнання це важлива частина роботи, від якої залежить її подальша продуктивність. Всі маніпуляції по установці та підключенню техніки необхідно надати професіоналам, це забезпечить не тільки правильну роботу обладнання, а й у разі подальших непередбачених несправностей ви зможете звернутися в службу за допомогою по гарантії.

Фахівці Альтер Ейр надають послуги не лише продажу та проєктуванню різних кліматичних систем, але також і монтажу обладнання. Багаторічний досвід роботи та відгуки покупців тому підтвердження.

Пропонуємо розглянути декілька моделей централізованих установок Salda Smarty з представлених в Альтер Ейр:

Характеристики

Salda Smarty 2x V 1.1

Salda Smarty 3x V 1.1

Salda Smarty 4x P 1.1

ККД 

92 %

94 %

90 %

Максимальна витрата повітря

215 м3/ч.

460 м³/ч.

595 м³/ч.

Діаметр підключення

Ø125/Ø100 

Ø150/Ø160 мм.

 

Ступінь захисту

IP44

IP44

IP44

Вага

25 кг.

39 кг.

53 кг.

Споживана потужність

0,67 Вт

1,37 Вт

0,21 Вт

Розміри

595х316х732 мм

890x538x599 мм.

1225х685х324 мм

Рівень шуму

46 дБа

46 дБа

42 дБа

Тип монтажу

Вертикальний

Вертикальний

Горизонтальний

 

Централізовані вентиляційні установки Salda Smarty  це відмінне рішення як для побутового, так і комерційного використання. Цілодобова робота, забезпечення правильного повітрообміну, зручне та просте управління – це лише частина переваг даної вент. установки.

Хочете купити обладнання від Salda Smarty? Тоді замовляйте товар на сайті Альтер Ейр або телефонуйте за номером 0-800-33-08-28. Якщо вам потрібна професійна консультація, підбір техніки, уточнення ціни, доставки або питання додаткових послуг монтажу, зв'язуйтесь з менеджерами Альтер Ейр.

Відгуки