Вентиляційне обладнання Ostberg

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

Компанія Альтер Ейр – визнаний лідер на ринку вентиляції і кондиціонування в Україні. Ми успішно працюємо з 2006 року і за цей час домоглися популярності серед вітчизняних споживачів. За останні роки компанія значно розширила свій асортимент, стала офіційним представником найіменитыших брендів обладнання для вентиляції, кондиціонування, зволоження і осушення повітря. Найважливішим фактором, що безпосередньо впливає на людину та її здоров'я, залишається чистота повітря, яким вона дихає. Забезпечити здоровий повітрообмін можна за допомогою грамотно організованої системи вентиляції, що працює на приплив чи витяжку повітря.

Фахівці компанії Альтер Ейр рекомендують звернути увагу на вентиляційне обладнання Ostberg (Швеція). Даний виробник пропонує високоякісні вентилятори і припливно-витяжні установки з рекуперацією тепла, що дозволяють повністю контролювати мікроклімат в приміщенні.

Переваги Ostberg

Основними перевагами вентиляційного обладнання Ostberg є:

 1. Висока якість продукції.
 2. Доступні ціни.
 3. Широкий вибір моделей.

Серед асортименту компанії Ostberg можна підібрати обладнання для вирішення абсолютно різних завдань, що підходить для систем вентиляції різних типів: від малопотужних побутових вентиляторів до високопродуктивних вентиляційних установок.

Гарантія на обладнання Ostberg від Альтер Ейр

Компанія Альтер Ейр вже багато років є офіційним представником компанії Ostberg в Україні. Купуючи вентиляційне обладнання цього бренду в нашій компанії, ви без всяких сумнівів приймаєте правильне рішення, оскільки отримуєте офіційну гарантію, що дає вам право обміняти або повернути обладнання, яке вам не підійшло.

                      

Випадків виходу з ладу або заводського браку обладнання Ostberg за всі роки роботи Альтер Ейр не було зафіксовано, що підтверджує високу якість товарів.

Надається сертифікат відповідності обладнання, який означає, що його використання на теренах нашої країни не заборонено та допускається за всіма державними стандартами, а також те, що при ввезенні на територію України цю відповідність було перевірено.

Круглі канальні вентилятори Ostberg

Особливою популярністю серед покупців користуються круглі канальні вентилятори Ostberg серій CK, CV, KV. Такі вентилятори мають ряд переваг в порівнянні з конкурентами.

По-перше, це інноваційний індукційний двигун, що дозволяє регулювати швидкість вентилятора. За рахунок цього користувач має можливість самостійно регулювати частоту обертання пристрою і відповідно керувати об'ємом повітря, який обробляється.

По-друге, для того, щоб збільшити тиск повітря, лопаті вентилятора були загнуті назад. Це забезпечує ще більшу ефективність повітрообміну і дозволяє досягти максимального комфорту від використання вентилятора.

Також вам не доведеться збирати всі складові частини вентилятора в єдине ціле, оскільки він приходить вже повністю в зібраному вигляді і залишається лише змонтувати його і ввімкнути.

Шумові характеристики вентиляційного обладнання Ostberg також приємно дивують: рівень звукового тиску при експлуатації таких пристроїв мінімальний і не буде вас дратувати.

Каталог канальних вентиляторів

Вентилятори в ізольованому корпусі

Для того, щоб канальний вентилятор був більш захищеним і не робив багато шуму, компанія Ostberg розробила канальні вентилятори в ізольованому корпусі. Найпоширеніші з них – це серії IRE, IFK, IFA. Такі вентилятори забезпечать максимальну ефективність в роботі, а також можуть бути доставлені в комплекті з додатковими пристосуваннями й аксесуарами:

 • Швидкознімні муфти;
 • Регулятори швидкості;
 • Зворотні клапани;
 • Повітряні фільтри;
 • Захисні решітки.

Припливно-витяжні вентиляційні установки HERU

Саме завдяки цим агрегатам компанія Ostberg здобула таку популярність серед вітчизняних покупців. Унікальні компактні припливні установки Ostberg HERU зроблять клімат у вашому домі максимально комфортним і корисним. Вже давно доведено, що у всіх приміщеннях природна вентиляція не справляється зі своїми завданнями, і тоді ви відчуваєте гострий брак свіжого повітря. На допомогу вам прийдуть вентиляційні установки Ostberg HERU. Переваги даних припливно-витяжних установок наступні:

 1. Ефективна регенерація енергії, до 90%;
 2. Великий асортимент моделей і типорозмірів;
 3. Зручний бездротової пульт управління;
 4. Унікальний роторний теплообмінник;
 5. Доступна ціна.

                  Приточные вентиляционные установки Ostberg HERU Приточно-вытяжные вентиляционные установки HERU

Замовити вентилятор або припливно-витяжну установку Ostberg в Києві з гарантованою знижкою ви можете, звернувшись в салон кліматичної техніки Альтер Ейр. Ми підберемо потрібний розмір та комплектацію моделі, а також надамо гарантію.

Відгуки

Отличная информация. Как раз доме затеял ремонт и занимаюсь подбором оборудования. Очень часто захожу на сайт Альтер Эйр за интересными статьями! Спасибо!