Фільтр

Накопичувальні баки для ГВП

-
Galmet SGW(S) 200
ціна 21749грн
Atmosfera TRM-161
ціна 10669грн
Galmet SGW(S) 100
ціна 12695грн
Galmet SGW(S) 500
ціна 31572грн
Galmet SGW(S) 200
ціна 15368грн
Galmet SGW(S) 500
ціна 36684грн
Galmet SGW(S) 80
ціна 8252грн
Galmet SGW(S) 100
ціна 11559грн

Бак гвп – закрита ємність, яка служить своєрідним резервуаром для зберігання води. Цей бак вміщує в себе велику кількість води і підтримує стабільний напір 24 години на добу. Таким чином, бак накопичувач для води виконує функцію акумулятора, який у період мінімального водоспоживання накопичує воду і надалі за потреби постачає її в водопровідну мережу.

Расширительный бак для отопления. Виды.

Акумулююча ємність для опалення має округлу форму і виготовляється з нержавіючої сталі або емальованого пластику. Матеріали виготовлення цих баків повинні бути тільки якісними, адже від цього безпосередньо залежить чи будуть потрапляти у воду різні забруднюючі елементи, що негативно впливає на здоров'я споживачів. Всередині ємність розділена на дві частини: нижня частина закачана повітрям, а верхня призначена для накопичення відфільтрованої води.

Конструкція бака така, що для заповнення та відбору води використовується один вихід, який розташований у верхній частині бака. Він в свою чергу оснащений спеціальним краном для спрощеної експлуатації.

Способи установки розширювального бака для опалення

Верхнє розташування

Ця схема розташування передбачає встановлення резервного бака на найбільш вищої майданчику (другий поверх будинку, горище). Головними перевагами такого способу установки є те, що вода надходить до точок водорозбору самопливом без застосування насоса, система водопостачання при цьому може працювати без електрики. Єдиним недоліком такої установки вважається її габаритність, так як пристрій буде займати багато простору в приміщенні.

Теплоаккумулятор для твердотопливного котла

Нижнє розташування

Це варіант, на відміну від попереднього, корисний для тих, хто прагнути використовувати весь вільний простра більшість з користю. Дана схема полягає в зарытом в землю накопичувальному баці, зверху якого ви можете навіть вирощувати овочі або квіти, максимально використовуючи корисний простір. Слід враховувати, що, встановлюючи обладнання таким способом, потрібно передбачити наявність насосної станції, так як без неї вода не потраплятиме в кран/пральну машину. До мінусів також ставиться більше складне обслуговування бака.


Представлені бренди та їх особливості

У компанії Альтер Ейр представлений асортимент накопичувальних баків, вибір яких залежить від їхньої потужності, обсягу і виробника.

Виробники Galmet (Польща) і Atmosfera (Туреччина) досить практичні і довговічні в експлуатації. Пристрої даних брендів виготовлені з високоякісного пластику і якісної листової сталі. Купивши таке обладнання, ви можете бути впевненими в їх довговічності і надійності.

Якщо ви сумніваєтеся який саме розширювальний бак для гвп вам потрібен, ви можете звернутися до наших фахівців, які без проблем нададуть вам всю необхідну інформацію, а також допоможуть з вибором конкретної моделі. Крім того, ми можемо організувати якісну установку обладнання в короткий проміжок часу. Фахівці компанії Альтер Ейр спроектують систему таким чином, щоб вона працювала максимально довго і ефективно.