Фільтр

Електрична тепла підлога Devi

Ви вибрали
-
Тепла підлога Devi DEVIflex 18T
Индивидуальный расчет стоимости
Кабель DEVIflex 10T
Ціну уточнюйте
DEVImat 150T
Индивидуальный расчет стоимости
DEVImat Dtif 200T - тонкий, двожильний електричний нагрівальний мат.
Ціну уточнюйте
Тепла підлога Devi DEVIcomfort 150T
Индивидуальный расчет стоимости
Електрична тепла підлога DEVIflex 6T
Индивидуальный расчет стоимости
Тепла підлога Devi DEVIheat 150S
Индивидуальный расчет стоимости
DEVIcomfort 100T - електричний нагрівальний мат
Ціна по запиту

Devi - компанія, яка виробляє обладнання для опалення (конвектори, складові системи "тепла підлога" та ін.). Високоякісні матеріали та європейські стандарти - все це поєднує в собі датська фірма.

Електрична тепла підлога Devi - відмінне рішення для будинку, квартири, офісу або будь-якого іншого приміщення. Найчастіше її встановлюють у ванних, санвузлах, кухнях та ін.

Тепла підлога складається з:

  • кабелю;
  • мату;
  • терморегулятора.

Кабелі/мат розташовуються по всьому периметру кімнати, що допомагає забезпечити рівномірний розподіл тепла в приміщенні. До того ж, тепла підлога, на відміну від радіаторів, не пересушує повітря.

Для свого обладнання (електрична підлога), компанія використовує двожильний кабель, який має більш низький рівень електромагнітного випромінювання. Він безпечний як для дорослих, так і для дітей, що дозволяє розміщувати систему в дитячих, спальнях, вітальнях та ін.

Тепла підлога використовується в комбінації з різними видами підлогового покриття, найчастіше плитка, але може бути і ламінат, дерево та інші матеріали.

Тепла підлога не є основною системою опалення, вона використовується в якості додаткового джерела обігріву. Тепла підлога електрична Деві практично не збільшує висоту підлоги. Так як, монтаж системи здійснюється під підлогове покриття, обладнання не займає багато місця і не вимагає обслуговування. Температура та інші налаштування регулюються за допомогою терморегулятора.

ХОЧЕТЕ ПРИДБАТИ ЕЛЕКТРИЧНУ ТЕПЛУ ПІДЛОГУ DEVI? ТОДІ КЛІКАЙТЕ НА ПОСИЛАННЯ!


Купити теплу підлогу електричну Деві можна на сайті Альтер Ейр за найвигіднішими цінами. Наші фахівці завжди готові проконсультувати вас і надати допомогу у виборі обладнання. Також ми надаємо реалізацію і проєктування як теплої підлоги, так і інших систем. Телефонуйте 0-800-33-08-28 або замовляйте зворотний дзвінок.