Фільтр

Одноконтурні газові котли опалення

Ви вибрали
-
Viessmann модель 29,0 кВт + регулятор Vitotronic 200 КО2В (200 л)
Индивидуальный расчет стоимости
Viessmann модель 60,0 кВт + регулятор Vitotrol 100 KC4B (200 л)
Индивидуальный расчет стоимости
Viessmann модель 42,0 кВт + регулятор Vitotrol 100 KC4B (200 л)
Индивидуальный расчет стоимости
Viessmann модель 42,0 кВт + регулятор Vitotrol 100 KC4B (300 л)
Индивидуальный расчет стоимости
Viessmann модель 48,0 кВт + регулятор Vitotrol 100 KC4B (300 л)
Индивидуальный расчет стоимости
Viessmann модель 29,0 кВт + регулятор Vitotrol 100 KC4B (200 л)
Индивидуальный расчет стоимости
Viessmann модель 29,0 кВт + регулятор Vitotrol 100 KC4B (300 л)
Индивидуальный расчет стоимости
Viessmann модель 35,0 кВт + регулятор Vitotronic 200 КО2В (200 л)
Индивидуальный расчет стоимости
Viessmann модель 48,0 кВт + регулятор Vitotrol 100 KC4B (200 л)
Индивидуальный расчет стоимости
Viessmann модель 60,0 кВт + регулятор Vitotrol 100 KC4B (300 л)
Индивидуальный расчет стоимости
Viessmann модель 35,0 кВт + регулятор Vitotrol 100 KC4B (200 л)
Индивидуальный расчет стоимости
Viessmann модель 35,0 кВт + регулятор Vitotrol 100 KC4B (300 л)
Индивидуальный расчет стоимости
Nova Florida модель 24 кВт (одноконтурний) турбований
ціна 19404грн
Nova Florida модель 28 кВт (одноконтурний) турбований
ціна 19678грн
Nova Florida модель 24 кВт (одноконтурний) димохідний
ціна 18974грн
Nova Florida RBTFS 28 одноходової (3-й хід. клапан) + ЖК дисплей
ціна 22966грн
Nova Florida RTN 28 одноконтурний (природна тяга) + рк дисплей
ціна 21947грн
Nova Florida RBTFS 24 одноконтурний (3-й хід. клапан) + ЖК дисплей
ціна 22496грн

Одноконтурний газовий котелАвтономне опалення набирає все більшої популярності і це не дивно. Вартість автономного опалення не відповідає отриманому результату – температура в приміщенні може бути низькою, а зношеність теплової магістралі призводить до частих поломок і відключення системи. Саме тому, мешканці роблять свій вибір в сторону монтажу автономного джерела тепла в своєму будинку, а саме одноконтурного котла.

Принцип роботи одноконтурного газового котла

Такий котел працює на природному газі. Саме від його згоряння всередині камери виділяється теплова енергія, яка нагріває теплоносій. Найчастіше це вода, але також можна використовувати і розчин пропіленгліколю. Далі теплоносій переміщається по системі труб, які проходять по всьому приміщенню і охолоджується, віддаючи тепло в кімнатах. Після такої процедури він знову повертається в теплообмінник, щоб повторити систему. Рух здійснюється самостійно, за рахунок різниці тиску між водою різної температури. Також процес можна запускати за допомогою спеціальних насосів, які будуть циркулювати теплоносій по магістралі.

Одноконтурний газовий котел використовується безпосередньо для нагрівання теплоносія в системі опалення. Для підігріву води для ГВС необхідно придбати бойлер косвенного нагріву. Його розмір має відповідати потребам всіх мешканців, які живуть у домі.

Подальша експлуатація не принесе клопоту – працюють газові котли практично автономно, мешканці тільки налаштовують необхідну температуру в системі опалення. Система спеціальних датчиків вивчають температуру в кімнатах, а контролер визначає необхідну кількість енергії, яке зможе нагріти повітря до заданих показників. Далі запірна арматура визначає необхідну кількість газу і подає його на пальник. Як тільки температура теплоносія в теплообміннику дійде до необхідних показників, він починає переміщатися по трубопроводу. Як тільки температура в приміщенні підвищиться – автоматика відключає газовий котел самостійно. Для цього робота котла доповнена безліччю спеціальних елементів – датчики, клапани, реле та інші. Вони контролюють тиск повітря і рідини в системі і входять в стандартний збір конструкції, не вимагаючи додаткових витрат.

Одноконтурний котел з бойлером

Більшість з них оснащені дисплеєм, на якому відображається необхідна інформація про роботу пристрою і температурі теплоносія. Перевагою такого пристрою є повна незалежність від центрального опалення. Мешканці можуть самостійно вибирати початок і кінець роботи системи, температуру в кімнатах і, при необхідності відключати котел (тривала відсутність мешканців).

Класифікація обладнання

За матеріалом виготовлення, теплообмінники газових одноконтурних котлів бувають трьох видів:

  • Сталеві – мають середню цінову категорію і невелику вагу. Маленька товщина матеріалу більш схильна до корозії, тому термін експлуатації варіюється в межах 20 років. Додаткові домішки в матеріалі виготовлення значно подовжують термін роботи.
  • Чавунні – термін роботи досягає 50 років за рахунок матеріалу виготовлення. При необхідності, дрібні деталі можна замінювати. Мають велику вагу і погано переносять різкі перепади температури теплоносія. Для їх роботи необхідна м'яка вода.
  • Мідні – ідеальне співвідношення ціна-якість. У вартість туру не перевищує сталевих аналогів, а довговічність відповідає чавунним. Але для такого результату необхідно використовувати пальник, яка має невисоку потужність, щоб не зруйнувати мідь високою температурою.

Крім матеріалу виготовлення теплообмінники розподіляються за способом передачі тепла:

  • Первинні. Являють собою трубку з пластинами. Від їх кількості і тривалості залежить і потужність пристрою. В такому випадку тепло передається до рідини безпосередньо від газу.
  • Вторинні. Кілька пластин, які скріплені між собою. У цій структурі тепло передається від нагрітого теплоносія до охолодженого.
  • Біотермічні. Конструктивно це труба в трубі, а тепло переходить від газу до рідини, потім від води до води.

Також одноконтурні газові котли розподіляються за способом монтажу:

  • Настінний.Завдяки компактному розміру легко встановлюється в невеликому просторі, кріплення на стіні проходить за допомогою спеціальних кронштейнів. Мають гарний дизайн і не псують естетичний вигляд квартири. Одноконтурні настінні газові котли найчастіше встановлюють в квартирах або невеликих приватних будинках.
  • Підлоговий. Краще підходить для приміщення з великою площею, так як вони вважаються більш потужними. Одноконтурний газовий котел найкраще встановлювати в спеціальному приміщенні, площа якого не менше 15 м², де добре функціонує система вентиляції і присутній димохід.

Також ціна одноконтурного газового котла залежить і від типу пальника: атмосферна, коли повітря надходить прямо з приміщення або надувна, яка функціонує за допомогою спеціального вентилятора (має більше ККД). Перші – більш спрощені і дешеві, другі – безпечніші і мають високу продуктивність.

Підбір моделей

При необхідності встановити газовий котел в квартирі, необхідно зібрати повний пакет документів і отримати дозволу від спеціальних інстанцій. Слід пам'ятати, що таке обладнання не можна монтувати в квартирах, які знаходяться вище 10 поверху.

Щоб купити двоконтурний газовий котел, спочатку необхідно вивчити різні модифікації пристрою. Для вибору правильної потужності котла, необхідно враховувати кілька факторів. Основний з них & ndash; площа приміщення, яке необхідно обігрівати. Якщо ж він буде працювати спільно з бойлером, йому буде потрібна додаткова потужність. Варто враховувати, що при нагріванні води для ГВП, в систему опалення енергія не надходить до тих пір, поки вода в бойлері не досягне необхідної температури. Тому варто вибирати потужний агрегат, який здатний швидко впоратися з одним завданням і переключитися на іншу. Більш популярні стали одноконтурні котли, які йдуть вже в одному корпусі з бойлером. Нагрівання теплоносія поперемінно з ГВП, в міру охолодження однієї з систем, і є відмінністю одноконтурного котла від двоконтурного.

При виборі газового котла необхідно звертати увагу на виробника. Це повинна бути надійна компанія з хорошою репутацією:

  • Viessmann (Німеччина), найбільш поширені серії Vitodens 100-W и 200-W, а також Vitogas 100-F. Це газові котли з електророзпалом і примусової (Vitogas 100-F з природною) тягою. Мають кілька верифікації, в залежності від потужності пристрою. Оснащені рідкокристалічним дисплеєм і сенсорним управлінням. Маю теплообмінник з нержавіючої сталі і ККД 98-109%.
  • Protherm (Чехія), серії Пантера. Це конденсаційні котли настінного типу з електророзпалом і примусовою тягою. Мають високу ККД – 91%. Кілька режимів роботи. Висока якість використовуваних матеріалів, забезпечує тривалу роботу і відсутність корозії.

Купівля навіть самого найкращого обладнання не завжди є гарантом тривалості його роботи. Щоб система обігрівала приміщення на протязі тривалого періоду, необхідно провести професійний монтаж.