Горизонтальні повітряні теплові завіси

Фільтр
-
Компактна повітряна завіса Flowair mini C-E-90
ціна 9313грн
Теплова завіса Flowair ELiS C-E-100
ціна 10366грн
Теплова завіса Flowair ELiS C-E-150
ціна 13328грн
Горизонтальна теплова завіса Flowair ELiS C-E-200
ціна 16586грн
Теплова завіса Neoclima Standard E 07
ціна 5899грн
Теплова завіса Neoclima Intellect Е X L 08
ціна 10299грн
Повітряно-теплова завіса NEOCLIMA INTELLECT E 08 XR
ціна 10299грн
Теплова завіса Neoclima INTELLECT E 10 XL
ціна 12699грн
Теплова завіса Neoclima INTELLECT E 10 XR
ціна 12699грн
Теплова завіса Neoclima Intellect E12 X
ціна 13499грн
Теплова завіса Neoclima INTELLECT E 16 X
ціна 15999грн
Теплова завіса Neoclima Standard E 43
ціна 11099грн
Теплова завіса Neoclima Standard E 43 IR
ціна 12099грн
Теплова завіса Neoclima Standard E 44
ціна 11699грн
Теплова завіса Neoclima Standard E 44 IR
ціна 12599грн

Горизонтальні теплові завіси використовуються в тих випадках, коли в приміщенні часто відкривається чи завжди відчинені вхідні двері, але при цьому потрібно зберегти тепло і не допустити попадання в нього холодного повітря. Пристрої часто використовують в магазинах, ресторанах, кафе, автосервісах, торгових центрах, а також в котеджах.

Применение тепловой завесы в помещении

Теплова завіса на вхідні двері створює так званий бар'єр між холодним атмосферним повітрям і теплим повітрям в приміщенні, виключаючи можливість виникнення протягів. Також, теплова завіса може використовуватися в якості додаткового (і тільки додаткового джерела опалення.

Основні переваги горизонтальних теплових завіс полягають у наступному:

  • Зниження тепловтрат до 90%;
  • Досягнення низьких витрат на обігрів і кондиціонування;
  • Можливість завжди відкритою вхідних дверей;
  • Хороша захист від протягів, комах.

Електрична теплова завіса горизонтального типу кріпиться до стіни безпосередньо над дверима. Необхідно встановлювати завісу як можна ближче до дверного отвору для найбільш високої її ефективності.

Види теплових завіс

Устройство тепловой завесы в помещении

Пристрій теплової завіси складається з таких елементів: корпус, нагрівальний елемент, вентилятор і сопло для виходу повітряного струменя.

В залежності від типу вбудованого повітронагрівача теплові завіси можуть бути:

  • Електричні;
  • Водяні.

Головний джерело тепла водяної теплової завіси – гаряча вода, тому для роботи такого пристрою потрібно центральне опалення. Електрична теплова завіса, як і випливає з її назви, використовує електроенергію. Водяні теплові завіси більш складні в процесі монтажу.

Принцип роботи повітряної завіси

Вбудований в пристрій вентилятор всмоктує повітря з приміщення через перфоровану стінку корпусу, далі повітря х нагрівається, після чого подає його до соплам. Вони розміщуються таким чином, щоб що виходить струмінь як би перекривала відкриту площу ділянки.

Підсумки

Горизонтальна теплова завіса – ефективне теплоізоляційне пристрій, який збереже і утримає тепло в приміщенні, в якому необхідно щоб двері була постійно відкритою/часто відкривалася. Встановивши таке обладнання, ви можете бути впевненим в тому, що у ваше приміщення не потрапить пил, комахи, вихлопні гази і т. п.

Важливо пам'ятати, що головне призначення теплової завіси – теплоізоляція, а не обігрів, тому не варто чекати від пристрою чого-то нереального. Не варто також купувати для приміщень з невисокими дверними прорізами дуже потужну теплову завісу, так як це буде викликати у людей, які знаходяться дискомфорт, крім того, такий агрегат буде більш шумно працювати.

Для отримання додаткової інформації з питань теплових завіс ви завжди можете звернутися в компанію Альтер Ейр по телефону 0800330828. Виходячи з ваших вимог, наші висококваліфіковані фахівці підберуть вам оптимально відповідну модель пристрою, а також допоможуть з установкою цього обладнання. Доступна ціна на горизонтальні теплові завіси дозволяє таким пристроям користуватися великою популярністю на ринку опалювального обладнання.