Фільтр

Канальні кондиціонери

-
Канальний кондиціонер Lessar LS-HE48DMA4/LU-HE48UMA4
ціна 62550грн
Комплектація кондиціонера Daikin FDXS25F/RXS25L3
Индивидуальный расчет стоимости
Комплектація кондиціонера Daikin FDXS35F/RXS35L3
Индивидуальный расчет стоимости
Комплектація кондиціонера Mitsubishi Electric SEZ-KD25VAQ/SUZ-KA25VA
ціна 60539грн
Комплектація кондиціонера Mitsubishi Electric SEZ-KD35VAQ/SUZ-KA35VA
ціна 65235грн
Комплектація кондиціонера Daikin FDXS50F9/RXS50L
Индивидуальный расчет стоимости
Комплектація кондиціонера Daikin FDXS60F/RXS60L
Индивидуальный расчет стоимости
Комплектація кондиціонери Carrier 42SMH036/38HN036
Индивидуальный расчет стоимости
Комплектація кондиціонера Sakata SIB-100DAY / SOB-100YA
Индивидуальный расчет стоимости
Канальний кондиціонер Sakata SIB-050DCV/SOB-050VC
ціна 26870грн
Комплектація кондиціонера Daikin FDQ250B/RZQ250C
Ціна по запиту
Канальний кондиціонер Lessar LS-HE12DMA2/LU-HE12UMA2
ціна 27522грн
Канальний кондиціонер Cooper&Hunter CH-D36NK2/CH-U36NM2
ціна 52490грн
Комплектація кондиціонера Sakata SIBE-060DAV/SOBE-060VA
ціна 52360грн
Кондиціонер Sakata SIB-100DCY/SOB-100YC
ціна 49130грн
Зовнішній блок кондиціонера Sakata SIB-140DCY/SOB-140YC
ціна 57250грн

Що таке канальний кондиціонер?

Канальний кондиціонер, як і настінна спліт-система, що складається із зовнішнього (компресорно-конденсаторного блоку) та внутрішнього (випарного блоку). Відмінною особливістю від звичайного кондиціонера є спосіб отримання та подачі повітря в приміщенні, який здійснюється за допомогою системи повітроводів і повітророзподільних пристроїв.

Якими бувають канальні кондиціонери?

Из чего состоит канальная сплит-система

Всередині внутрішнього блоку канального кондиціонера стоїть потужний вентилятор, для того, щоб повітря могло проходити через систему повітропроводів. Канальні кондиціонери діляться на кілька видів, залежно від напору повітря:

  • Низьконапірні
  • Середньонапірні
  • Високонапірні

Якщо пояснювати відмінності по-простому, то низьконапірні канальні кондиціонери можна використовувати для підтримки комфортної температури в невеликих приміщеннях, наприклад, для кондиціювання квартири, невеликого офісу. Середньонапірні кондиціонери використовують для великих офісів, конференц-залів і приватних будинків.

Високонапірні кондиціонери використовуються для кондиціонування великих приміщень, таких як спортивні зали, виставкові центри, клуби. Виробники вказують рекомендовані для кожної конкретної моделі площі приміщень та дані параметри ви можете знайти на нашому сайті.

Переваги і недоліки канальних кондиціонерів

Як і будь-яка техніка, канальні спліт-системи мають ряд переваг і недоліків. Якщо звернути увагу на переваги, то в першу чергу - це прихований монтаж.

Переваги канальних спліт-систем

Люди, які цінують дизайн приміщення, не хочуть його псувати великою кількістю внутрішніх блоків, купують канальні кондиціонери, так як повітря подається через обрані вами вентиляційні решітки (а вони в свою чергу можуть бути навіть дизайнерськими).

Другою, незаперечною перевагою, є безшумність роботи - внутрішній блок прихований в підстелеві просторі, плюс при правильному розрахунку системи, якщо враховано опір повітря і були використані бляшані димарі, система практично безшумна, що додає комфорту і затишку будь-якому приміщенню.

Другий момент - рівномірний розподіл повітряної маси по всій площі обслуговуються приміщення з плавним його охолодженням або прогріванням. Третій - функція припливної ве нтиляции, до рециркуляционному повітря підмішується частина припливного, який вже буде "підготовлений" до відповідної температури. На практиці це означає, що канальна спліт-система може стати елементом припливно-витяжної вентиляції повітря в приміщенні.
Канальний кондиціонер можна підібрати під будь-яку площу приміщення. Спліт-системи постачаяються в широкому ряді моделей, які відрізняються потужністю. Так є канальний кондиціонер 5 кВт, а є і 14 кВт.

БАЖАЄТЕ ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ? ТИСНІТЬ НА КНОПКУ ВНИЗУ

Недоліки кондиціонерів канального типу

Недоліки канальної системи кондиціонування повітря, очевидні. З-за того, що виробляється прихований монтаж, необхідно або опускати стелі, або використовувати підсобне приміщення для розміщення внутрішнього блоку. Хоча стелі все одно доведеться опускати на необхідне підстельовий простір для системи повітроводів.

Встановлювати таку систему в приміщеннях з низькими стелями часто нераціонально, втім вони для цього не призначені. Також, обов'язково потрібно враховувати той факт, що для правильної роботи системи необхідно звернутися до фахівців для одержання проекту і необхідних розрахунків. Це здорожує капітальні витрати - вартість проекту, додаткові витратні матеріали (повітроводи, кріплення, кабелі), послуги висококваліфікованих монтажників.

Обслуговування та сервіс канального кондиціонера

Як виглядає канальна спліт-система

Так як і будь-яка техніка, канальна спліт-система потребує регулярного обслуговування. Для того, щоб це було можливо, ще на етапі проектування і установки необхідно продумати сервісні отвори, можливість простого розбору підвісної стелі для спрощеного доступу до агрегату. Адже інший тип установки зовсім не означає, що такого кондиціонеру не потрібно профілактична чистка. Окремо варто сказати про додаткові можливості канальних кондиціонерів. Деякі агрегати здатні підмішувати в систему свіже повітря, що однозначно є перевагою.

Для того, щоб кондиціонер канальний міг ефективно обігрівати приміщення, необхідно в системі використовувати додаткові нагрівачі повітря. Деякі кондиціонери обладнані системою теплового насоса, що вже покращує їх роботу на підігрів припливного повітря.

Підсумки

Купити канальний кондиціонер в Києві з доставкою по Україні - ще не означає створити необхідний клімат у приміщенні. Дуже важливим етапом в процесі реалізації кліматичної системи вважається грамотний проект і монтаж. За додатковими консультаціями звертайтеся до фахівців компанії Альтер Ейр.

ЗАЛИШАЙТЕ ЗАЯВКУ НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ