Фільтр

Шведські канальні вентилятори Ostberg - рішення для бізнесу та дому

Ви вибрали
-
Побутовий канальний вентилятор Ostberg CK 200 A
ціна 3326грн
Вентилятор канальний Ostberg CK 160 C
ціна 3192грн
Канальний вентилятор Ostberg CK 100 A
ціна 2486грн
Вентилятор канальний Ostberg CK 315 C
ціна 5611грн
Ostberg LPKB - канальний вентилятор відцентрового типу
ціна 6484грн
Ostberg LPKB - канальний вентилятор відцентрового типу
ціна 10080грн
Ostberg LPKB - канальний вентилятор відцентрового типу
ціна 6988грн
Ostberg LPKB - канальний вентилятор відцентрового типу
ціна 6484грн
Ostberg LPKB - канальний вентилятор відцентрового типу
Индивидуальный расчет стоимости
Ostberg LPKB - канальний вентилятор відцентрового типу
ціна 7795грн
Ostberg LPKB - канальний вентилятор відцентрового типу
ціна 6484грн
Ostberg IRE - безшумний вентилятор канальний
Индивидуальный расчет стоимости
Ostberg IRE - безшумний вентилятор канальний
ціна 97036грн
Канальний вентилятор Ostberg KV 125 C
Индивидуальный расчет стоимости
Ostberg IRE - безшумний вентилятор канальний
Индивидуальный расчет стоимости
Канальний вентилятор Ostberg CV 100 C
ціна 2520грн
Канальний вентилятор Ostberg CV 315 C
ціна 4670грн
Ostberg IRE - безшумний вентилятор канальний
ціна 48518грн

Правильно організована система вентиляції в будинку забезпечує комфорт, здоровий і чисте повітря, оптимальну температуру і вологість. Якщо вентиляційна система спроектовано не грамотно або з помилками, підібрано невідповідний обладнання або потужність його не відповідає розмірам приміщення, що обслуговується, то повітрообмін буде порушений і в будівлі буде дискомфортно перебувати Вам і Вашим гостям. Щоб цього уникнути, слід поставитися з усією важливістю до процесу вибору вентиляційного обладнання для притоку або витяжки повітря.

Канальні для різного типу повітропроводів на сьогоднішній день  найбільш поширена вентиляційна техніка. Вони бувають круглими, прямокутними або квадратними в залежності від форми перетину повітряного каналу, в якому вони монтуються.

Пропоновані на українському ринку бренди вентиляторів канального типу характеризуються своїм великим розмаїттям, і звичайному користувачеві часом важко розібратися, який саме підійде для його будинку або квартири.
 
Канальні вентилятори Ostberg  це сучасні потужні вентагрегатами, призначені для здійснення якісного повітрообміну в приміщеннях побутового, комерційного, адміністративного, напівпромислового і промислового призначення. Ця торгова марка представляє круглі і прямокутні канальні вентилятори.
 

Круглі канальні вентилятори Ostberg

Вентилятори для круглих каналів Ostberg випускаються в декількох серіях (CK, CV, KV), кожна з яких має свої переваги та особливості.
 

 • Ostberg CK  канальні вентилятори круглого типу з корпусом з листової оцинкованої сталі з антикорозійним покриттям. Характеризуються великими аеродинамічними властивостями, ніж інші подібні вентилятори. Можуть працювати при високих температурах (аж до +85 градусів) і не втрачати при цьому показників ефективності повітрообміну. Результативно забирають погане повітря з приміщення і викидають його в повітропровід або безпосередньо на вулицю.
 • Ostberg CV  схожі з серією CK, проте мають суттєву перевагу: вони поставляються вже в повністю укомплектованому та готовому до монтажу вигляді. Захист від перегріву механізму канальних вентиляторів цієї серії забезпечує застосування їх в умовах високих температур. Також можна самостійно управляти швидкістю обертання вентилятора і інтенсивністю потоку повітря.
 • Ostberg KV  круглі канальні вентилятори шведського виробництва, які можуть встановлювати абсолютно в будь-якому положенні (на стіні, стелі і т.д.). Температура переміщуваного ними повітря знаходиться в межах 60-85 градусів. Клас захисту двигуна IP44 дозволяє без побоювань встановлювати вентилятор в кімнатах з високою вологістю і забрудненим повітрям.

Вентилятори Ostberg для прямокутних каналів


Прямокутні канальні вентилятори Ostberg застосовуються в тому випадку, коли Вам необхідно організувати систему вентиляції в приміщенні з повітроводами прямокутної форми. Ці вентиляційні агрегати представлені кількома серіями в різних цінових сегментах в залежності від потужності.

Міцний корпус, антикорозійний шар, термозахист, індукційний двигун, регулятор швидкості  це далеко не весь список достоїнств вентиляторів для прямокутних каналів марки Ostberg.

За допомогою даного обладнання усувається брудне повітря, неприємні запахи, дрібні частинки пилу, бактерії і віруси, тому прямокутні вентилятори Ostberg є просто незамінним пристроєм в будинку, квартирі, офісі, складі, виробничому цеху та ін.

Звертаючись в Альтер Ейр з питання покупки канального вентилятора Ostberg, Ви отримуєте не тільки високоякісний товар європейського рівня, а й відповідь на всі Ваші запитання щодо будь-якого типу вентиляційного обладнання. Гарантована знижка на дану продукцію буде приємним доповненням до Вашого замовлення.

Кілька слів про історію бренду Остберг

Вважається абсолютно нормальним при базовій оцінці людиною будь-якої речі / товару враховувати скільки років існує компанія його проізвёвшая, що вона привнесла в свою продукцію, особливо цінуються ті, хто не просто привніс інновацію, а створив сучасний вигляд цієї речі. Це працює в відношенні годинників, побутової техніки, електроніки, а як щодо канальних вентиляторів?

Виявляється, перший в світі канальний прямоточний вентилятор з зовнішнім ротором для круглих повітроводів був створений Гансом Остбергом, засновником компанії Ostberg. і що цікаво, компанія, яку сьогодні всі знають як одного з найбільш шанованих виробників кліматичного обладнання в Європі починалася всього з трьох співробітників. Але талант, завзятість і ділова хватка зробили свою справу, зараз їх технікою користуються в усьому світі.

Що з себе являє шведський підхід до виробництва?

Основна концепція компанії передбачає конкуренцію в першу чергу в площині якості обладнання, адже це саме те, завдяки чому компанія стала тим, чим вона сьогодні є. Максимальна автоматизація виробництва з метою повністю виключити "людський фактор", строгий контроль на всіх етапах виробництва, від деталей до кінцевого складання, з підсумковими випробуваннями кожного вент.агрегата.

Кожен користувач вентиляторів Ostberg може переконатися в цьому самостійно, дані заводського випробування записані в паспорті вентилятора. Ще одна особливість цих вентиляторів  використання швейцарських двигунів від компанії MES, які постачають свої двигуни не тільки для шведського виробника вентиляторів, але і для авіаційної і автомобільної промисловості. Чи варто після таких фактів ще що небудь говорити про якість?

Модельний ряд канальних вентиляторів


Поворотний вентиляторний вузол, зручний для огляду і профілактичного чищення агрегату, загальна властивість для всіх канальних вентиляторів Остберг. Так що повторюватися окремо для кожної з моделей не будемо.

Прямокутні канальні вентилятори представлені моделями:

 • Ostberg RK  базова модель серії зі сталевим оцинкованим корпусом і загнутими вперед лопатками крильчатки для оптимальної роботи в системах з високою протяжністю каналів повітроводів (високий потенціал по тиску). Представлені як моделями розрахованими для підключення в однофазну, так і трифазну мережу.
 • Ostberg RKC  модель аналогічна RK, але додатково комплектується RK-KIT, для сумісності з круглими каналами воздухоодов. Актуально якщо вам потрібна була модернізація або реконструкція існуючої вентиляційної системи, де частина повітропроводів може бути прямокутними, а частина круглими.
 • Ostberg RKB  вентилятори підвищеної потужності з загрнутимі назад лопатками крильчатки, можливо управління потужності від 0 до 100% за допомогою тиристорного регулятора.
 • Ostberg RKBI  крім вищевказаних конструктивних особливостей його корпус виготовлений за принципом сендвіч-панелі, з 500 мм шаром звукоізолюючого негорючого матеріалу. Його в тому числі можна зарахувати і до шумоізоліровать канальним вентиляторів, оскільки він повністю відповідає висунутим до них вимогам.
 • Ostberg LPK– спочатку розрахований для підключення до круглих каналах воздуховодов, але завдяки своїй формі може без проблем використовуватися і для прямокутних каналів відповідних розмірів.

Всі три типи вентиляторів розраховані на роботу в умовах високої вологості і виробником допускається їх використання на вулиці, але модель RKBI завдяки теплоізоляції краще підходить для цих цілей.

Як підбиття підсумку можна сказати що такий великий вибір вентиляторів Остберг дозволяє нашим клієнтам вибрати обладнання для об'єктів будь-яких масштабів і бути в впевненими в тому, що в перспективі вони зможуть без проблем провести розширення і модернізацію вентиляційної системи.

Фахівці Альтер Ейр склали рейтинг найпопулярніших канальних вентиляторів. Він заснований не тільки на професійному досвіді, а й на відгуках користувачів. Представлені нижче канальні вентилятори відрізняються високою продуктивністю, низькими шумовими характеристиками і тривалим періодом експлуатації.
 1. Soler & Palau Silentub-100 - лідер в співвідношенні ціна-якість. Використовується в невеликих побутових і технічних приміщеннях, ефективно видаляючи відпрацьований повітря і зайву вологу. Перешкоджає попаданню запахів і протягів з воздуховода в приміщення.
 2. Soler & Palau TD-160/100 N Silent - один з найбільш тихих канальних вентиляторів, представлених на ринку. Низькі шумові характеристики можливими завдяки багатошаровому корпусу, що включає шар звукопоглинального матеріалу, і гумовим втулкам, що нейтралізує вібрації.
 3. Soler & Palau TD-500 / 150-160 SILENT - відрізняється не тільки безшумної роботою, але і максимальною продуктивністю в 550 м³ / год, завдяки чому може ефективно використовуватися не тільки в житлових, а й комерційних, адміністративних приміщеннях.
 4. Ostberg CK 125 A - потужний і високопродуктивний круглий канальний вентилятор шведського бренду. Його підвищена ефективність обумовлена ​​особливостями конструкції: аеродинамічним корпусом і спрямованими назад лопатями. Є можливість регулювати швидкість - від 0 до 100% - з допомогою тиристора.
 5. Systemair K 315 L Sileo - одна з найнадійніших і потужних моделей. Її корпус виконаний зі сталі, що забезпечує довговічність і підвищений захист від пошкоджень і корозії. Має максимальну продуктивність - обробляє до 1728 м3 повітря в годину.
Сподіваємося, тепер кожен покупець зможе вибрати відповідний під його потреби вентилятор для ванни. Або звернеться до наших менеджерів за консультацією та індивідуальним підбором пристрою.
При підборі канального вентилятора необхідно враховувати ряд факторів: продуктивність, шумові характеристики, клас захисту, діаметр воздуховода. Це основні характеристики, які допоможуть підібрати потрібну модель. При більш специфічних запитах - для виробництв або підприємств - краще звернутися за допомогою до фахівців. 0-800-33-08-28 - за цим телефону наші менеджери підберуть потрібний типорозмір і модель канального вентилятора.
Ціна на канальний вентилятор в інтернет-магазині Альтер Ейр починається від 1000 грн.
Альтер Ейр пропонує широкий асортимент канальних вентиляторів різних виробників, модифікацій, функціоналу і т.д. У нас ви точно знайдете ідеальну модель для вашого приміщення. Звертайтеся! У нас ви купите канальний вентилятор з доставкою по Києву та Україні.