Фільтр

Безшумні вентилятори (в шумоизолированных корпусах)

-
Вентилятор Soler&Palau TD-500/150
ціна 6238грн
Круглий канальний вентилятор Soler&Palau TD-160/100 N SILENT
ціна 3512грн
Побутовий канальний вентилятор Systemair K 100 M
ціна 4522грн
Осевой канальный вентилятор Вентс ТТ ПРО 100
ціна 1819грн
Круглий канальний вентилятор Soler&Palau Silentub-100
ціна 1305грн
Канальний вентилятор Soler&Palau TD-350/125 SILENT (Іспанія)
ціна 6949грн
Канальний вентилятор Ostberg CK 100 A
ціна 3487грн
Осьовий канальний вентилятор Вентс ТТ ПРО 125
ціна 5535грн
Вентилятор Systemair K 315 L
ціна 11207грн
Побутовий канальний вентилятор Soler&Palau TD-500/150-160 SILENT
ціна 7488грн
Вентилятор Ostberg CK 315 C
ціна 7863грн
Канальний вентилятор SolerPalau Silentub-200
ціна 1559грн
Вентилятор Systemair K 150 M
ціна 5046грн
Soler&Palau TD-250/100 SILENT - круглий канальний вентилятор
ціна 5459грн
Канальний вентилятор Vortice Lineo 125 V0
Ціна по запиту
Побутовий канальний вентилятор Ostberg CK 200 A
ціна 4671грн
Побутовий канальний вентилятор Soler&Palau VENT-100 L
ціна 3290грн
Вентилятор Ostberg CK 160 C
ціна 4474грн

Чим було зумовлено появу шумоізоліровать вентиляторів?

 
Підвищення ринкової конкуренції в слідстві зростання кількості виробників і здешевлення масового виробництва вентиляційного обладнання простимулювало лідерів в даній галузі створювати нові нішеві продукти. На сьогоднішній день не складає проблеми купити вент.установку високої потужності, різної функціональності, ціни і якості збірки, отже споживачеві потрібно запропонувати щось нове.
Засоби для зниження виробленого вентилятором шуму відомі давно, але всі вони по суті є елементами оздоблення місць установки самого агрегату. У ряді випадків в приміщенні може просто не бути достатнього місця для громіздкою звукоізоляційній обшивки. Це споводувала виробників створювати канальні вент.установкі з шумоглушенія, з одного боку зберігаючи компактність, з іншого знижуючи шум.
 
 

Пристрій вентиляторів в шумоглушащіх боксах

Оскільки заходи по зниженню виробленого шуму є типовими більшість обладнання має загальне схожість і розглядаючи шумоізольовані вентилятори в цілому ми зможемо ознайомити читача з усією продукцією, лише вказуючи на окремі відмінності.
 
Основний елемент у всіх подібних установках шумоглушащій бокс, що він із себе представляє?
- По суті це подібність сандвіч-панелі, його багатошарові стінки складаються з металевих листів і мінеральної вати, мін.ватой використовують відразу з кількох причин - вона хороший звукоизолятор, утеплювач і пожежобезпечна.
 
Не менш важливим є і двигун, для таких вентиляторів використовуються тільки малошумні шарікоподшипниковиє двигуни, вони залишаються малошумними протягом усього життєвого циклу пристрою і більш довговічні.
Зниження вібрації працюючого вентилятора теж допомагає поліпшити комфорт використання вент. системи - для того що б вібрація передавалася від установки до воздуховодам в комплекті до установки йдуть гумові втулки для патрубків і кріплень.

Короткий огляд виробників "тихої" вентиляційної техніки 

Оскільки Alter Air займається продажем і установкою тільки кращого кліматичного обладнання про якість всієї описаної далі продукції можна з упевненістю сказати "на п'ять з плюсом".
 
Maico - один з найстаріших і давно визнаних лідерів в даній області, компанія володіє повним циклом виробництва кліматичного обладнання. Висока ціна з лишком компенсується довговічністю обладнання і простотою його експлуатації. Як показує наш досвід роботи найпередовіші технологічні рішення спершу з'являються у Майко, а вже потім у всіх інших.
Solaer&Palau - іспанське вентиляційне обладнання, даний виробник робить досить сильний акцент на "тиху" техніку, від потужних установок промислового застосування до побутових вентиляторів. Великий досвід в даній сфері дозволяє пропонувати клієнтам якісне і тихе обладнання, успішно конкурує з метрами, за демократичною ціною.
Ostberg - шведське обладнання, надійно і зручно в обслуговуванні завдяки продуманому промислового дизайну. Крім звичайних вент.установок вони випускають потужні канальні агрегати з трьома і чотирма патрубками для підключення до однієї установці декількох висновків воздуховводов одночасно, як приклад моделі IFK і CAU.
 
 

Слово про прибалтійської вентиляційної техніці.

Ще з радянських часів в Литві знаходилося досить потужне виробництво вентиляційної техніки і що більш важливо були кваліфіковані кадри з системою навчання. Природним здається те, що після отримання незалежності, відкриття доступу компаній до іноземних інвестицій і технологій, а так же ринкової реформи, це напрямки промисловості отримало потужний імпульс до розвитку.
 
На вітчизняному ринку сьогодні представлено два бренди вироблених в Литві, розглянемо їх по порядку.м:
Salda - заснована в 1990-му році, за перші десять років свого існування зуміла розширити виробництво не тільки для виготовлення більшості типів вентиляторів, але і освоїти всі супутні напрямки, такі як автоматика, тепловздуховий і охолоджувальний обладнання. На сьогоднішній день компанія впевнено почуває себе на ринку Європейського Співтовариства та проводить сертифікацію всієї своєї продукції в Швеції.
Lessar - у даного підприємства керуюча компанія знаходиться в Чехії, в той час як виробництво вентиляційного обладнання розміщується в Литві. Їх підхід дещо інший, не володіючи повним циклом виробництва вони використовують якісні комплектуючі (такі як німецькі двигуни Ziehl-Abegg і шведські теплообмінники Heatex). Такий підхід дозволяє зберігаючи високу якість і сертифікацію продукції в ЄС давати споживачеві доступну ціну.