Фільтр

Безшумні вентилятори (в шумоизолированных корпусах)

-
Вентилятор канальний Soler&Palau TD-500/150-160 (Іспанія)
ціна 7137грн
Круглий канальний вентилятор Soler&Palau TD-160/100 N SILENT
ціна 4018грн
Побутовий канальний вентилятор Systemair K 100 M
ціна 2988грн
Осьовий канальний вентилятор Вентс ТТ ПРО 100
ціна 1910грн
Круглий канальний вентилятор Soler&Palau Silentub-100
ціна 1493грн
Вентилятор Soler&Palau TD-SILENT 350/125
ціна 7950грн
Побутовий канальний вентилятор Ostberg CK 200 A
ціна 3291грн
Осьовий канальний вентилятор Вентс ТТ ПРО 125
ціна 5812грн
Вентилятор канальний Ostberg CK 160 C
ціна 3158грн
Круглий канальний вентилятор Systemair K 315 L
ціна 7370грн
Канальний вентилятор Ostberg CK 100 A
ціна 2460грн
Побутовий канальний вентилятор Soler&Palau TD-500/150-160 SILENT
ціна 8566грн
Вентилятор канальний Ostberg CK 315 C
ціна 5552грн
Канальний вентилятор SolerPalau Silentub-200
ціна 1784грн
Побутовий канальний вентилятор Soler&Palau TD-350/125
ціна 6361грн
Побутовий канальний вентилятор Systemair K 150 M
ціна 3320грн
Soler&Palau TD-250/100 SILENT - круглий канальний вентилятор
ціна 6246грн
Вентилятор канальний Vortice Lineo 125 V0
ціна 5148грн

Чим було зумовлено появу шумоізоліровать вентиляторів?

 
Підвищення ринкової конкуренції в слідстві зростання кількості виробників і здешевлення масового виробництва вентиляційного обладнання простимулювало лідерів в даній галузі створювати нові нішеві продукти. На сьогоднішній день не складає проблеми купити вент.установку високої потужності, різної функціональності, ціни і якості збірки, отже споживачеві потрібно запропонувати щось нове.
Засоби для зниження виробленого вентилятором шуму відомі давно, але всі вони по суті є елементами оздоблення місць установки самого агрегату. У ряді випадків в приміщенні може просто не бути достатнього місця для громіздкою звукоізоляційній обшивки. Це споводувала виробників створювати канальні вент.установкі з шумоглушенія, з одного боку зберігаючи компактність, з іншого знижуючи шум.
 
 

Пристрій вентиляторів в шумоглушащіх боксах

Оскільки заходи по зниженню виробленого шуму є типовими більшість обладнання має загальне схожість і розглядаючи шумоізольовані вентилятори в цілому ми зможемо ознайомити читача з усією продукцією, лише вказуючи на окремі відмінності.
 
Основний елемент у всіх подібних установках шумоглушащій бокс, що він із себе представляє?
- По суті це подібність сандвіч-панелі, його багатошарові стінки складаються з металевих листів і мінеральної вати, мін.ватой використовують відразу з кількох причин - вона хороший звукоизолятор, утеплювач і пожежобезпечна.
 
Не менш важливим є і двигун, для таких вентиляторів використовуються тільки малошумні шарікоподшипниковиє двигуни, вони залишаються малошумними протягом усього життєвого циклу пристрою і більш довговічні.
Зниження вібрації працюючого вентилятора теж допомагає поліпшити комфорт використання вент. системи - для того що б вібрація передавалася від установки до воздуховодам в комплекті до установки йдуть гумові втулки для патрубків і кріплень.

Короткий огляд виробників "тихої" вентиляційної техніки 

Оскільки Alter Air займається продажем і установкою тільки кращого кліматичного обладнання про якість всієї описаної далі продукції можна з упевненістю сказати "на п'ять з плюсом".
 
Maico - один з найстаріших і давно визнаних лідерів в даній області, компанія володіє повним циклом виробництва кліматичного обладнання. Висока ціна з лишком компенсується довговічністю обладнання і простотою його експлуатації. Як показує наш досвід роботи найпередовіші технологічні рішення спершу з'являються у Майко, а вже потім у всіх інших.
Solaer&Palau - іспанське вентиляційне обладнання, даний виробник робить досить сильний акцент на "тиху" техніку, від потужних установок промислового застосування до побутових вентиляторів. Великий досвід в даній сфері дозволяє пропонувати клієнтам якісне і тихе обладнання, успішно конкурує з метрами, за демократичною ціною.
Ostberg - шведське обладнання, надійно і зручно в обслуговуванні завдяки продуманому промислового дизайну. Крім звичайних вент.установок вони випускають потужні канальні агрегати з трьома і чотирма патрубками для підключення до однієї установці декількох висновків воздуховводов одночасно, як приклад моделі IFK і CAU.
 
 

Слово про прибалтійської вентиляційної техніці.

Ще з радянських часів в Литві знаходилося досить потужне виробництво вентиляційної техніки і що більш важливо були кваліфіковані кадри з системою навчання. Природним здається те, що після отримання незалежності, відкриття доступу компаній до іноземних інвестицій і технологій, а так же ринкової реформи, це напрямки промисловості отримало потужний імпульс до розвитку.
 
На вітчизняному ринку сьогодні представлено два бренди вироблених в Литві, розглянемо їх по порядку.м:
Salda - заснована в 1990-му році, за перші десять років свого існування зуміла розширити виробництво не тільки для виготовлення більшості типів вентиляторів, але і освоїти всі супутні напрямки, такі як автоматика, тепловздуховий і охолоджувальний обладнання. На сьогоднішній день компанія впевнено почуває себе на ринку Європейського Співтовариства та проводить сертифікацію всієї своєї продукції в Швеції.
Lessar - у даного підприємства керуюча компанія знаходиться в Чехії, в той час як виробництво вентиляційного обладнання розміщується в Литві. Їх підхід дещо інший, не володіючи повним циклом виробництва вони використовують якісні комплектуючі (такі як німецькі двигуни Ziehl-Abegg і шведські теплообмінники Heatex). Такий підхід дозволяє зберігаючи високу якість і сертифікацію продукції в ЄС давати споживачеві доступну ціну.

Фахівці Альтер Ейр склали рейтинг найпопулярніших канальних вентиляторів. Він заснований не тільки на професійному досвіді, а й на відгуках користувачів. Представлені нижче канальні вентилятори відрізняються високою продуктивністю, низькими шумовими характеристиками і тривалим періодом експлуатації.
  1. Soler & Palau Silentub-100 - лідер в співвідношенні ціна-якість. Використовується в невеликих побутових і технічних приміщеннях, ефективно видаляючи відпрацьований повітря і зайву вологу. Перешкоджає попаданню запахів і протягів з воздуховода в приміщення.
  2. Soler & Palau TD-160/100 N Silent - один з найбільш тихих канальних вентиляторів, представлених на ринку. Низькі шумові характеристики можливими завдяки багатошаровому корпусу, що включає шар звукопоглинального матеріалу, і гумовим втулкам, що нейтралізує вібрації.
  3. Soler & Palau TD-500 / 150-160 SILENT - відрізняється не тільки безшумної роботою, але і максимальною продуктивністю в 550 м³ / год, завдяки чому може ефективно використовуватися не тільки в житлових, а й комерційних, адміністративних приміщеннях.
  4. Ostberg CK 125 A - потужний і високопродуктивний круглий канальний вентилятор шведського бренду. Його підвищена ефективність обумовлена ​​особливостями конструкції: аеродинамічним корпусом і спрямованими назад лопатями. Є можливість регулювати швидкість - від 0 до 100% - з допомогою тиристора.
  5. Systemair K 315 L Sileo - одна з найнадійніших і потужних моделей. Її корпус виконаний зі сталі, що забезпечує довговічність і підвищений захист від пошкоджень і корозії. Має максимальну продуктивність - обробляє до 1728 м3 повітря в годину.
Сподіваємося, тепер кожен покупець зможе вибрати відповідний під його потреби вентилятор для ванни. Або звернеться до наших менеджерів за консультацією та індивідуальним підбором пристрою.
При підборі канального вентилятора необхідно враховувати ряд факторів: продуктивність, шумові характеристики, клас захисту, діаметр воздуховода. Це основні характеристики, які допоможуть підібрати потрібну модель. При більш специфічних запитах - для виробництв або підприємств - краще звернутися за допомогою до фахівців. 0-800-33-08-28 - за цим телефону наші менеджери підберуть потрібний типорозмір і модель канального вентилятора.
Ціна на канальний вентилятор в інтернет-магазині Альтер Ейр починається від 1000 грн.
Альтер Ейр пропонує широкий асортимент канальних вентиляторів різних виробників, модифікацій, функціоналу і т.д. У нас ви точно знайдете ідеальну модель для вашого приміщення. Звертайтеся! У нас ви купите канальний вентилятор з доставкою по Києву та Україні.