Фільтр

Канальні вентилятори Systemair (Швеція) - обладнання для широкого спектра завдань

Ви вибрали
-
Побутовий канальний вентилятор Systemair K 100 M
ціна 2988грн
Круглий канальний вентилятор Systemair K 315 L
ціна 7370грн
Побутовий канальний вентилятор Systemair K 150 M
ціна 3320грн
Побутовий канальний вентилятор Systemair K 250 M
ціна 4017грн
Побутовий канальний вентилятор Systemair K 150 XL
ціна 3917грн
Круглий канальний вентилятор Systemair K 250 L
ціна 4780грн
Побутовий вентилятор канальний Systemair K 125 XL
ціна 3286грн
Systemair K 100 XL - побутовий канальний вентилятор
ціна 3253грн
Круглий канальний вентилятор Systemair K 160 XL
ціна 3917грн
Systemair K 200 М
ціна 3950грн
Побутовий канальний вентилятор Systemair K 125 М
ціна 3054грн
Круглий канальний вентилятор Systemair K 315 М
ціна 6440грн
Побутовий канальний вентилятор Systemair K 160 M
ціна 3320грн
Круглий канальний вентилятор Systemair K 200 L
ціна 4814грн
Вентилятор канальний Systemair MUB
Ціна по запиту
Вентилятор канальний Systemair MUB
Ціна по запиту
Вентилятор канальний Systemair MUB
Ціна по запиту
Вентилятор канальний Systemair MUB
Ціна по запиту

Канальні вентилятори - це пристрої, призначені для здійснення повітрообміну в приміщеннях побутового, адміністративного або ж комерційного призначення. Канальними вони іменуються зважаючи на свій способу монтажу - вони встановлюються в спеціальних каналах (повітроводах) круглого, прямокутного або квадратного перетину.

Вентилятори канального типу досить універсальні і відмінно підходять для різних систем припливної та витяжної вентиляції. Ефективність їх використання підтверджується численними користувачами, які відзначають, що за допомогою цих агрегатів можна результативно усувати погане повітря з приміщення, роблячи його чистим і безпечним.

Канальні вентилятори легко монтуються і обслуговуються, так що вони не принесуть Вам серйозних клопотів при експлуатації. Серед найбільш популярних і якісних моделей даних пристроїв почесне місце займає шведський бренд Systemair. Ця компанія виробляє вентилятори для круглих, прямокутних і квадратних повітропроводів, так що Ви зможете вибрати з великого розмаїття модель, що підходить саме під Ваш повітропровід.

Потрібен професійний підбір обладнання?
Тисніть на кнопку!

Вентилятори для круглих каналів Systemair

Круглий канальний вентилятор SYSTEMAIR K 315 L

Круглі канальні вентилятори Швеція Systemair встановлюються в тих приміщеннях, де необхідно боротися з проблемою задушливого важкого повітря, неприємних запахів, пилу, мікробів, частково - з підвищеною вологістю. Забір повітря здійснюється за рахунок крильчатки з загнутими назад лопатями. Така конструкція запобігає зворотному потраплянню відпрацьованого повітря в кімнату. Серед круглих вентиляторів Systemair необхідно відзначити серію K. Особливістю даних вентиляторів є те, що вони виготовлені з високоміцного матеріалу, а корпус їх покритий листовою оцинкованою сталлю. Це не тільки захищає механізм вентилятора, але і продовжує термін його служби. Вентилятори Systemair серії K мають термозахист від перегріву і систему перезапуску при перепадах температур.

Серія Systemair KV відрізняється наявністю спеціальних монтажних патрубків, що забезпечують не тільки надійність монтажу, а й герметичність установки вентилятора. Лопаті приладу виготовлені з високоякісного пластику, який може витримувати перепади температури й інтенсивну безперервну роботу.

Systemair KD - компактний, але потужний канальний вентилятор. Дані пристрої можуть переміщувати великі об'єми повітря, при цьому створюючи мінімальний шум. Встановлювати їх можна абсолютно в будь-якому положенні, що забезпечує варіативність монтажу.

Вентилятори для прямокутних каналів Systemair

Прямокутний вентилятор відцентрового типу Systemair

Якщо Ваша система вентиляції має повітроводи прямокутної форми, то вентилятори канального типу Systemair найкращим чином підійдуть для організації повітрообміну в приміщенні.

Канальні прямокутні вентилятори Systemair виробляються в декількох серіях. Наприклад, Systemair RS є високопродуктивними агрегатами з можливістю регулювання швидкості обертання і відповідно - інтенсивності циркуляції повітряних мас. Передня панель відкривається і дозволяє безперешкодно мати доступ до двигуна вентилятора. Компанія Сістемейр поставляє ці агрегати вже в повністю зібраному вигляді, їх слід лише встановити і підключити до мережі.

Серія вентиляторів Systemair KT представлена ​​моделями, які можна монтувати як в горизонтальному, так і у вертикальному положенні. Їм не страшні високі температури і негативні впливи зовнішніх чинників, оскільки вони виготовлені з листової сталі і захищені термоконтактами.

Вентилятори для квадратних каналів Systemair

Універсальні канальні вентилятори Systemair квадратного типу встановлюються в повітроводи відповідної форми і використовуються в системах припливно-витяжної вентиляції.

Дані вентилятори можуть працювати у вибухонебезпечному середовищі та в приміщеннях з підвищеною концентрацією диму і різних газів. Корпус їх виготовлений з алюмінію і листової сталі, міцно протистоїть механічним впливам. За рахунок шумопоглинаючого шару з мінеральної вати, роботу даних пристроїв практично не чути. Тому їх можна використовувати навіть в тих приміщеннях, де шумові характеристики вентилятора мають першочергове значення.

Компанія Альтер Ейр є офіційним представником бренду Systemair в Україні, так що Ви можете бути впевнені, що купуєте у нас тільки оригінальну сертифіковану продукцію за найбільш вигідною ціною. За додатковою консультацією за технічними характеристиками або способам оформлення замовлення звертайтесь в Альтер Ейр за контактними номерами телефону.

Фахівці Альтер Ейр склали рейтинг найпопулярніших канальних вентиляторів. Він заснований не тільки на професійному досвіді, а й на відгуках користувачів. Представлені нижче канальні вентилятори відрізняються високою продуктивністю, низькими шумовими характеристиками і тривалим періодом експлуатації.
  1. Soler & Palau Silentub-100 - лідер в співвідношенні ціна-якість. Використовується в невеликих побутових і технічних приміщеннях, ефективно видаляючи відпрацьований повітря і зайву вологу. Перешкоджає попаданню запахів і протягів з воздуховода в приміщення.
  2. Soler & Palau TD-160/100 N Silent - один з найбільш тихих канальних вентиляторів, представлених на ринку. Низькі шумові характеристики можливими завдяки багатошаровому корпусу, що включає шар звукопоглинального матеріалу, і гумовим втулкам, що нейтралізує вібрації.
  3. Soler & Palau TD-500 / 150-160 SILENT - відрізняється не тільки безшумної роботою, але і максимальною продуктивністю в 550 м³ / год, завдяки чому може ефективно використовуватися не тільки в житлових, а й комерційних, адміністративних приміщеннях.
  4. Ostberg CK 125 A - потужний і високопродуктивний круглий канальний вентилятор шведського бренду. Його підвищена ефективність обумовлена ​​особливостями конструкції: аеродинамічним корпусом і спрямованими назад лопатями. Є можливість регулювати швидкість - від 0 до 100% - з допомогою тиристора.
  5. Systemair K 315 L Sileo - одна з найнадійніших і потужних моделей. Її корпус виконаний зі сталі, що забезпечує довговічність і підвищений захист від пошкоджень і корозії. Має максимальну продуктивність - обробляє до 1728 м3 повітря в годину.
Сподіваємося, тепер кожен покупець зможе вибрати відповідний під його потреби вентилятор для ванни. Або звернеться до наших менеджерів за консультацією та індивідуальним підбором пристрою.
При підборі канального вентилятора необхідно враховувати ряд факторів: продуктивність, шумові характеристики, клас захисту, діаметр воздуховода. Це основні характеристики, які допоможуть підібрати потрібну модель. При більш специфічних запитах - для виробництв або підприємств - краще звернутися за допомогою до фахівців. 0-800-33-08-28 - за цим телефону наші менеджери підберуть потрібний типорозмір і модель канального вентилятора.
Ціна на канальний вентилятор в інтернет-магазині Альтер Ейр починається від 1000 грн.
Альтер Ейр пропонує широкий асортимент канальних вентиляторів різних виробників, модифікацій, функціоналу і т.д. У нас ви точно знайдете ідеальну модель для вашого приміщення. Звертайтеся! У нас ви купите канальний вентилятор з доставкою по Києву та Україні.