Фільтр

Конденсаційні котли опалення

-
Одноконтурний конденсаційний котел Vaillant Ecotec Plus VU INT IV 246/5-5 H
Ціну уточнюйте
Конденсаційний газовий котел Vaillant eco TEC plus VU INT
ціна 52900грн
Конденсаційний котел Viessmann Vitodens 242-F
Проектна вартість
Конденсаційний газовий котел Vaillant ecoCRAFT exclusiv високої потужності
ціна 298100грн
Конденсаційний котел нового покоління Viessmann Vitodens 200-W
Проектна вартість
Котел конденсаційний Viessmann Vitodens 100-W
ціна 50485грн
Конденсаційний газовий котел Vaillant AuroCOMPACT
Индивидуальный расчет стоимости
Protherm Puma Condens 24/28 MKV-AS/1
Ціна по запиту
Конденсаційний котел Puma Condens 18/24 MKV-AS/1
Ціна по запиту
Газовий конденсаційний котел Vitodens 111-W
ціна 73340грн
Одноконтурний конденсаційний котел Vaillant Ecotec Plus VU 306/5-5 (H-INT-IV)
Ціна по запиту
Одноконтурний конденсаційний котел Vaillant Ecotec Plus VU 656/5-5 (H-INT-IV)
Ціна по запиту
Газовий котел Lynx Condens 25 MKO (Рись Конденс)
Ціна по запиту
Protherm Lynx Condens 18/25 MKV
Ціна по запиту
Газовий конденсаційний котел Bosch Condens 2500 W
Индивидуальный расчет стоимости
Одноконтурний конденсаційний котел Vaillant Ecotec Plus VU 486/5-5 (H-INT-IV)
Ціна по запиту
Viessmann Vitodens 222-F - конденсаційний котел
Проектна вартість
Lynx Condens 30 MKO - конденсаційний газовий котел
Ціна по запиту

Відміну від газового конденсаційного котла

Принцип роботи звичайного газового котла досить проста: продукти згорання пропускаються через теплообмінник, віддаючи більшу частину енергії теплоносію. Однак частину тепла в цьому процесі втрачається, адже гази викидаються через димар в атмосферу, а разом з ними йде і водяна пара, що утворюється в результаті згоряння палива. Конденсаційний котел відрізняється від газового тим, що здатний зберігати і задіяти в системі опалення цей водяний пар, який є джерелом додаткової енергії. Досягається це завдяки спеціальному теплообміннику, його збільшена площа дозволяє охолоджувати продукти згоряння набагато ефективніше, ніж в звичайному казані. Охолоджений водяна пара перетворюється в рідину, в результаті чого вивільняється незадіяне газовим котлом тепло. Процес конденсації відбувається в теплообміннику, виконаному з надійного і стійкого до корозії матеріалу, наприклад з нержавіючої сталі або силуміну.

Переваги конденсаційних котлів

Головними перевагами конденсаційного котла вважаються його економічність і ефективність. Завдяки використанню прихованої енергії продуктів горіння, котел демонструє вражаючі технічні характеристики і може похвалитися неймовірно високим коефіцієнтом корисної дії, що досягає 110%. Конденсаційний котел відрізняється високою продуктивністю і здатний забезпечити теплом весь будинок. Економічність котлів даного типу досягається вже одним тільки використанням незадіяною звичайними газовими котлами енергії. Завдяки низькій температурі відхідних газів, з'являється можливість використання димоходу з пластмаси, який відрізняється простотою монтажу та низькою ціною.

Конденсационный газовый котел в квартире

В цілому можна говорити про економічність конденсаційних котлів, яка на 15-20% вище в порівнянні з газовими агрегатами. Конденсаційні котли використовують у своїй роботі вдосконалену пальник, завдяки якій мінімізується ймовірність неповного сгора ня палива, що дозволяє знизити викиди шкідливих речовин в атмосферу і збільшити продуктивність пристрою. Крім перерахованих достоїнств, котли даного типу відрізняються безшумною роботою, що гарантує комфортну і зручну експлуатацію такого пристрою. Конденсаційні котли робляться з надміцних матеріалів, стійких до теплового напруги і корозії, тому такий агрегат прослужить Вам вірою і правдою дуже довго.

Види конденсаційних котлів

Конденсаційні котли відрізняються високими технічними характеристиками і стильним дизайном. За типом монтажу існують такі типи котлів:

  • Конденсаційні настінні котли. Цедеальное рішення для установки в квартирах і приватних будинках. З назви стає зрозуміло, що дані котли кріпляться на стіну. Основними плюсами такого типу котлів є їх компактні форми, що дозволяє раціонально використовувати вільний простір приміщення.
  • Підлогові конденсаційні котли порівняно з настінними володіють більшою потужністю, тому підходять для опалення великих за площею приміщень (промислові об'єкти, офіси, готелі).

Існує також поділ конденсаційних котлів на одноконтурні та двоконтурні.

Прямим призначенням газових одноконтурних котлів є опалення приміщення. А котел газовий двоконтурний конденсаційний крім цього служить також для організації гарячого водопостачання.

Конденсационный газовый котел viessmann

Ми рекомендуємо ознайомитися з конденсаційними котлами Vvaillant і V n>iessmann, які володіють високою якістю збірки і відмінною ефективністю роботи.

Отже, котли конденсаційного типу – це надійне і високоефективне обладнання, яке забезпечить Ваш будинок теплом, допоможе економити енергію і не забруднювати навколишнє середовище. Окремо варто згадати про важливість правильної установки такого пристрою. В такій важливій справі варто довіряти тільки перевіреним фахівцям. Компанія «Альтер Ейр» знаходиться на ринку кліматичної техніки вже більше 8 років, що є найкращою гарантією якості надаваних нами послуг. Ми здійснюємо професійний монтаж будь-якої складності і робимо це надійно і якісно. Доупить конденсаційний котел в Україні за доступною ціною можна, звернувшись за телефоном0800330828.