Конденсаційні котли опалення

Фільтр
-
Конденсаційний газовий котел Vaillant eco TEC plus VU INT
ціна 57300грн
Конденсаційний котел Viessmann Vitodens 242-F
Индивидуальный расчет стоимости
Котел конденсаційний Viessmann Vitodens 100-W
ціна 40808грн
Конденсаційний газовий котел Vaillant AuroCOMPACT
Индивидуальный расчет стоимости
Газовий конденсаційний котел Vitodens 111-W
ціна 59283грн
Protherm 18 KKS
ціна 48497грн
Viessmann Vitodens 222-F - конденсаційний котел
Индивидуальный расчет стоимости
Конденсаційний газовий котел Vaillant ecoCRAFT exclusiv високої потужності
ціна 247248грн
Газовий конденсаційний котел Vaillant ecoVIT plus
Индивидуальный расчет стоимости
Газовий конденсаційний котел Vaillant eco TEC pro VUW INT 236-346/5-3
Ціна по запиту
Конденсаційний газовый котел Vaillant ecoCOMPACT
Ціна по запиту
Газовий настінний котел Vaillant eco TEC plus VU OE 466-656/4-5
Ціна по запиту
Газовий настінний котел Vaillant eco TEC plus VUW INT
Ціна по запиту
Газовий котел Vaillant eco TEC plus VU OE 806-1206/5-5
Ціна по запиту

Відміну від газового конденсаційного котла

Принцип роботи звичайного газового котла досить проста: продукти згорання пропускаються через теплообмінник, віддаючи більшу частину енергії теплоносію. Однак частину тепла в цьому процесі втрачається, адже гази викидаються через димар в атмосферу, а разом з ними йде і водяна пара, що утворюється в результаті згоряння палива. Конденсаційний котел відрізняється від газового тим, що здатний зберігати і задіяти в системі опалення цей водяний пар, який є джерелом додаткової енергії. Досягається це завдяки спеціальному теплообміннику, його збільшена площа дозволяє охолоджувати продукти згоряння набагато ефективніше, ніж в звичайному казані. Охолоджений водяна пара перетворюється в рідину, в результаті чого вивільняється незадіяне газовим котлом тепло. Процес конденсації відбувається в теплообміннику, виконаному з надійного і стійкого до корозії матеріалу, наприклад з нержавіючої сталі або силуміну.

Переваги конденсаційних котлів

Головними перевагами конденсаційного котла вважаються його економічність і ефективність. Завдяки використанню прихованої енергії продуктів горіння, котел демонструє вражаючі технічні характеристики і може похвалитися неймовірно високим коефіцієнтом корисної дії, що досягає 110%. Конденсаційний котел відрізняється високою продуктивністю і здатний забезпечити теплом весь будинок. Економічність котлів даного типу досягається вже одним тільки використанням незадіяною звичайними газовими котлами енергії. Завдяки низькій температурі відхідних газів, з'являється можливість використання димоходу з пластмаси, який відрізняється простотою монтажу та низькою ціною.

Конденсационный газовый котел в квартире

В цілому можна говорити про економічність конденсаційних котлів, яка на 15-20% вище в порівнянні з газовими агрегатами. Конденсаційні котли використовують у своїй роботі вдосконалену пальник, завдяки якій мінімізується ймовірність неповного сгора ня палива, що дозволяє знизити викиди шкідливих речовин в атмосферу і збільшити продуктивність пристрою. Крім перерахованих достоїнств, котли даного типу відрізняються безшумною роботою, що гарантує комфортну і зручну експлуатацію такого пристрою. Конденсаційні котли робляться з надміцних матеріалів, стійких до теплового напруги і корозії, тому такий агрегат прослужить Вам вірою і правдою дуже довго.

Види конденсаційних котлів

Конденсаційні котли відрізняються високими технічними характеристиками і стильним дизайном. За типом монтажу існують такі типи котлів:

  • Конденсаційні настінні котли. Цедеальное рішення для установки в квартирах і приватних будинках. З назви стає зрозуміло, що дані котли кріпляться на стіну. Основними плюсами такого типу котлів є їх компактні форми, що дозволяє раціонально використовувати вільний простір приміщення.
  • Підлогові конденсаційні котли порівняно з настінними володіють більшою потужністю, тому підходять для опалення великих за площею приміщень (промислові об'єкти, офіси, готелі).

Існує також поділ конденсаційних котлів на одноконтурні та двоконтурні.

Прямим призначенням газових одноконтурних котлів є опалення приміщення. А котел газовий двоконтурний конденсаційний крім цього служить також для організації гарячого водопостачання.

Конденсационный газовый котел viessmann

Ми рекомендуємо ознайомитися з конденсаційними котлами Vvaillant і V n>iessmann, які володіють високою якістю збірки і відмінною ефективністю роботи.

Отже, котли конденсаційного типу – це надійне і високоефективне обладнання, яке забезпечить Ваш будинок теплом, допоможе економити енергію і не забруднювати навколишнє середовище. Окремо варто згадати про важливість правильної установки такого пристрою. В такій важливій справі варто довіряти тільки перевіреним фахівцям. Компанія «Альтер Ейр» знаходиться на ринку кліматичної техніки вже більше 8 років, що є найкращою гарантією якості надаваних нами послуг. Ми здійснюємо професійний монтаж будь-якої складності і робимо це надійно і якісно. Доупить конденсаційний котел в Україні за доступною ціною можна, звернувшись за телефоном0800330828.