Кондиціонери Daikin - еталонну якість

Фільтр
Ви вибрали
-
Комплектація кондиціонера Daikin FTYN25L/RYN25L
ціна 16864грн
Настінний кондиціонер Daikin FTXB35C/RXB35C
ціна 18360грн
Комплектація кондиціонера Daikin FTXB25C/RXB25C
ціна 17408грн
Інверторний кондиціонер Daikin FTXS25K RXS25L
ціна 34816грн
Комплектація кондиціонера Daikin FTXG25LW/RXG25L
ціна 47974грн
Комплектація кондиціонера Daikin FTXG35LW/RXG35L
ціна 55828грн
Комплектація кондиціонера Daikin FTXS35K/RXS35L
ціна 41412грн
Комплектація кондиціонера Daikin FTYN35L/RYN35L
ціна 17918грн
Комплектація кондиціонера Daikin FTXB20C/RXB20C
ціна 16762грн
Комплектація кондиціонера Daikin FTXG20LS/RXG20L
ціна 48620грн
Комплектація кондиціонера Daikin FDXS25F/RXS25L3
Индивидуальный расчет стоимости
Комплектація кондиціонера Daikin FDXS35F/RXS35L3
Индивидуальный расчет стоимости
Комплектація кондиціонера Daikin FDXS50F9/RXS50L
Индивидуальный расчет стоимости
Комплектація кондиціонера Daikin FDXS60F/RXS60L
Индивидуальный расчет стоимости
Комплектація кондиціонера Daikin FVXS35F/RXS35L
ціна 51442грн

Кондиціонери Daikin – це унікальне поєднання високої якості, надійності, функціональності і неперевершеного дизайну. Дані спліт-системи по праву заслуговують звання одних з найкращих у світі, оскільки компанія Дайкин постійно розробляє та впроваджує інновації в свою продукцію. На українському ринку кондиціонери Daikin також користуються особливою популярністю, оскільки встановлюючи такий пристрій у своєму будинку, Ви будете насолоджуватися його роботою протягом десятиліть.

Особливості кондиціонерів Дайкин

Стиль и комфорт - идеально сочетание в в кондиционере Daikin Emura

Спліт-системи Daikin мають ряд незаперечних переваг, які виділяють їх на світовому ринку і дозволили заробити таку прихильність покупців. Варто відзначити, що незважаючи на відносно високу вартість, кондиціонери Дайкин повністю її виправдовують, оскільки за таку ціну Ви отримуєте унікальний агрегат, який здатний повністю контролювати весь мікроклімат у Вашому будинку.

Настінні спліт-системи Дайкин
1. Відмінна якість. Безліч досліджень і величезна кількість задоволених покупців неодноразово підтверджували неперевершену якість і бездоганні технічні характеристики спліт-систем Daikin.
2. Довговічність. Завдяки передовим технологіям та використанню першокласних компресорів і комплектуючих матеріалів, кондиціонери Daikin служать довгі роки без поломок і не вимагають частого сервісного обслуговування.
3. Широкий функціонал. Існують як стандартні спліт-системи Daikin, які працюють на холод/тепло, так і моделі, в яких передбачені і додаткові функції: осушення або зволоження повітря, іонізація, підмішування свіжого повітря з вулиці і пр.
4. Дизайнерське виконання. Багато моделей настінних кондиціонерів Дайкин мають стильну передню панель, яка не залишить байдужими навіть самих вимогливих покупців. Спліт-системи серії Emura – це відмінне доповнення до будь-якого інтер'єру, яке зробить його сучасним і привабливим.
5. Низькі шумові характеристики. Такий показник, як рівень шуму при роботі кондиціонера, є суттєвим параметром для багатьох покупців. Саме тому кондиціонери Дайки н будуть як не можна до речі, оскільки їх практично не чути під час експлуатації.

Це далеко не весь список переваг спліт-систем Daikin, які підтверджують, що ці кондиціонери – незамінний пристрій в будь-якому будинку. З їх допомогою можна ефективно охолоджувати повітря в жаркий період і підігрівати взимку. Крім цього, інверторна система управління дозволить всього за кілька хвилин встановити потрібну температуру в приміщенні.

Типи спліт-систем Daikin

Функция очистки воздуха в кассетном кондиционере Daikin Sky Air

На сьогоднішній день компанія Дайкин пропонує велику різноманітність спліт-систем для використання як в побутових, так і в промислових будівлях. Спліт-системи Дайкин побутового та промислового призначення
Найбільш поширеними є настінні спліт-системи. Вони компактні, багатофункціональні і відмінно підходять для установки в побутових, адміністративних і комерційних приміщеннях. Простота монтажу і використання даних кондиціонерів робить їх незамінними для будь-якого будинку. Серед них бувають і по справжньому унікальні кондиціонери, такі як Daikin Ururu Sarara здатний не тільки осушувати приміщення, але і зволожувати його, не використовуючи додаткових ємностей з водою, а так само очищати вентильований повітря.
Канальні кондиціонери Daikin монтуються приховано в зоні підвісної стелі і відрізняються більш високою потужністю і продуктивністю. На відміну від настінних кондиціонерів канальні спліт-системи можуть працювати з підмішуванням свіжого повітря з вулиці, що робить їх ще більш ефективними. Канальні спліт-системи Daikin FDXS здатні брати на себе функцію вентиляції приміщення, залишаючись при цьому в класі енергоефективності A+ і володіючи всіма функціями автоматики настінних спліт-систем.
Підлогові кондиціонери Дайкин призначені для установки безпосередньо на підлозі в приміщенні і не займають багато місця в кімнаті. Повітря забирається акуратно знизу, проходить через внутрішній блок і вже очищений і доведений до потрібної температури надходить у приміщення. Приміром кондиціонери Daikin Nexura оснащені вбудованим в передню панель пласт інший радіатором, яка в холодну пору року може виконувати функцію класичного електричного конвектора, в якості додаткового джерела тепла.
Також широко застосовуються касетні, підстелеві, колонні кондиціонери Daikin. Касетні кондиціонери Daikin Sky Air були спеціально розроблені для комерційних об'єктів — магазинів, салонів краси, конференц-залів і офісних приміщень. Вони не тільки компактні, але і мають можливість забезпечувати комфортне перебування людей у приміщеннях з низькою стелею завдяки новій системі розподілу повітряного потоку. Така різноманітність типів внутрішніх блоків дозволяє підібрати потрібну модель кондиціонера Дайкин у відповідності з параметрами приміщення.

Інверторні кондиціонери Daikin

Окремої уваги заслуговують потужні інверторні кондиціонери Дайкин. Завдяки інноваційному компресора, такі кондиціонери здатні всього через кілька хвилин після включення зробити температуру в приміщенні найбільш оптимальною.
За рахунок цього можна істотно заощадити на експлуатації, а також убезпечити внутрішній механізм пристрою, оскільки інвертор при цьому не виключається, а переходить в менш потужний режим.
Інверторні спліт-системи Daikin не видають багато шуму при роботі, тому їх можна сміливо встановлювати навіть у спальні і залишати включеними на ніч без шкоди для Вашого сну. Крім того, за рахунок привабливого дизайну і різноманітності моделей Ви зможете підібрати саме той варіант кондиціонера Дайкин, який задовольнить всі Ваші побажання і вимоги.

За більш детальною інформацією та з питань придбання спліт-систем Daikin звертайтеся до фахівців Альтер Ейр по телефону: (044) 223-7-223. У нас ви можете не тільки купити кондиціонер Daikin, але і замовити його доставку на будинок з монтажем!