Фільтр

Кондиціонери Daikin - еталонна якість

Ви вибрали
-
Настінний кондиціонер Daikin FTXB35C/RXB35C
ціна 20347грн
Комплектація кондиціонера Daikin FTXB25C/RXB25C
ціна 19214грн
Інверторний кондиціонер Daikin FTXS25K RXS25L
ціна 33866грн
Комплектація кондиціонера Daikin FTXB20C/RXB20C
ціна 18581грн
Комплектація кондиціонера Daikin FTXG25LW/RXG25L
ціна 45821грн
Комплектація кондиціонера Daikin FTXG35LW/RXG35L
ціна 55079грн
Комплектація кондиціонера Daikin FTXS35K/RXS35L
ціна 41891грн
Комплектація кондиціонера Daikin FTYN35L/RYN35L
ціна 20280грн
Комплектація кондиціонера Daikin FTXG20LS/RXG20L
ціна 41628грн
Комплектація кондиціонера Daikin FDXS25F/RXS25L3
Индивидуальный расчет стоимости
Комплектація кондиціонера Daikin FDXS35F/RXS35L3
Индивидуальный расчет стоимости
Комплектація кондиціонера Daikin FDXS50F9/RXS50L
Индивидуальный расчет стоимости
Комплектація кондиціонера Daikin FDXS60F/RXS60L
Индивидуальный расчет стоимости
Комплектація кондиціонера Daikin FVXS35F/RXS35L
ціна 51183грн
Комплектація кондиціонера Daikin FVXG25K/RXG25L
ціна 63236грн
Комплектація кондиціонера Daikin FVXG35K/RXG35L
ціна 74093грн
Комплектація кондиціонера Daikin FVXS50F/RXS50L
ціна 73859грн
Комплектація кондиціонера Daikin FVXG50K/RXG50L
ціна 123976грн

Кондиціонери Daikin – це унікальне поєднання високої якості, надійності, функціональності і неперевершеного дизайну. Дані спліт-системи по праву заслуговують звання одних з найкращих у світі, оскільки компанія Дайкін постійно розробляє та впроваджує інновації в свою продукцію. На українському ринку кондиціонери Daikin також користуються популярністю, оскільки встановлюючи такий пристрій у своєму будинку, ви будете насолоджуватися його роботою протягом довгого часу.

Особливості кондиціонерів Дайкін

Спліт-системи Daikin мають ряд незаперечних переваг, які виділяють їх на світовому ринку і дозволяють заробити таку прихильність покупців. Варто відзначити, що незважаючи на відносно високу вартість, кондиціонер Daikin Дайкін повністю її виправдовує, оскільки за таку ціну ви отримуєте якісний агрегат, який здатний контролювати мікроклімат у вашому будинку.

Кондиціонери Дайкін

Настінні спліт-системи Дайкін
1. Відмінна якість. Велика кількість досліджень і задоволених покупців неодноразово підтверджували високу якість і технічні характеристики спліт-систем Daikin.
2. Довговічність. Завдяки передовим технологіям та використанню першокласних компресорів і комплектуючих, кондиціонери Daikin служать довгі роки без поломок і не вимагають частого сервісного обслуговування.
3. Широкий функціонал. Існують як стандартні спліт-системи Daikin, які працюють на холод/тепло, так і моделі, в яких передбачені додаткові функції: осушення або зволоження повітря, іонізація, підмішування свіжого повітря з вулиці тощо.
4. Дизайнерське виконання. Багато моделей настінних кондиціонерів Дайкін мають стильну передню панель, яка не залишить байдужими навіть самих вимогливих покупців. Спліт-системи серії Emura – це відмінне доповнення до будь-якого інтер'єру, яке зробить його сучасним і привабливим.
5. Низькі шумові характеристики. Такий показник, як рівень шуму при роботі кондиціонера є суттєвим параметром для багатьох покупців. Саме тому кондиціонери Дайкін будуть доречними, оскільки їх практично не чути під час експлуатації.

Це далеко не весь список переваг спліт-систем Daikin, які підтверджують, що ці кондиціонери – незамінний пристрій в будь-якому будинку. З їх допомогою можна ефективно охолоджувати повітря в спекотний період і підігрівати взимку. Крім цього, інверторна система управління дозволить всього за кілька хвилин досягти потрібної температури у приміщенні.

Типи спліт-систем Daikin

Спліт-система Дайкін

На сьогоднішній день компанія Дайкін пропонує велику різноманітність спліт-систем для використання як в побутових, так і в промислових будівлях. Спліт-системи Дайкін можуть бути побутового та промислового призначення
  • Найбільш поширеними є настінні спліт-системи. Вони компактні, багатофункціональні й відмінно підходять для установки в побутових, адміністративних і комерційних приміщеннях. Простота монтажу і використання даних Daikin кондиціонерів робить їх незамінними для будь-якої оселі. Серед них бувають і по-справжньому унікальні кондиціонери, такі як Daikin Ururu Sarara - здатний не тільки осушувати приміщення, але і зволожувати його, не використовуючи додаткових ємностей з водою, а так само очищати вентильований повітря.
  • Канальні кондиціонери Daikin монтуються приховано - у зоні підвісної стелі й відрізняються вищою потужністю і продуктивністю. На відміну від настінних кондиціонерів, канальні спліт-системи можуть працювати з підмішуванням свіжого повітря з вулиці, що робить їх ще більш ефективними. Канальні спліт-системи Daikin FDXS здатні брати на себе функцію вентиляції приміщення, залишаючись при цьому в класі енергоефективності A+ і володіючи всіма функціями автоматики настінних спліт-систем.
  • Підлогові кондиціонери Дайкін призначені для установки безпосередньо на підлозі в приміщенні і не займають багато місця в кімнаті. Повітря забирається акуратно знизу, проходить через внутрішній блок, тоді вже очищений і доведений до потрібної температури надходить у приміщення. Приміром, кондиціонери Daikin Nexura оснащені вбудованим в передню панель пластинчатим радіатором, який в холодну пору року може виконувати функцію класичного електричного конвектора, в якості додаткового джерела тепла.
  • Також широко застосовуються касетні, підстелеві, колонні кондиціонери Daikin. Касетні кондиціонери Daikin Sky Air були спеціально розроблені для комерційних об'єктів — магазинів, салонів краси, конференц-залів і офісних приміщень. Вони не тільки компактні, але і мають можливість забезпечувати комфортне перебування людей у приміщеннях з низькою стелею, завдяки новій системі розподілу повітряного потоку. Така різноманітність типів внутрішніх блоків дозволяє підібрати потрібну модель кондиціонера Дайкін у відповідності до параметрів приміщення.
  • Також користуються популярністю фанкойли Daikin. Це тип обладнання, котре працює на охолодження приміщення. Його особливість полягає в тому, що в якості холодоагенту, в системі циркулює вода. Фанкойл Дайкін може працювати від теплового насоса.


ПІДІБРАТИ КОНДИЦІОНЕР ВАМ ДОПОМОЖУТЬ НАШІ МЕНЕДЖЕРИ.
ТИСНІТЬ НА КНОПКУ

Інверторні кондиціонери Daikin

Окремої уваги заслуговують потужні інверторні кондиціонери Дайкін. Завдяки інноваційному компресору, такі кондиціонери здатні всього через кілька хвилин після ввімкнення зробити температуру в приміщенні оптимальною.
За рахунок нього можна істотно заощадити на експлуатації, а також убезпечити внутрішній механізм пристрою, оскільки інвертор при цьому не виключається, а переходить у менш потужний режим.
Інверторні спліт-системи Daikin не створюють багато шуму при роботі, тому їх можна встановлювати навіть у спальні й залишати включеними на ніч без шкоди для вашого сну. Крім того, за рахунок привабливого дизайну і різноманітності моделей ви зможете підібрати саме той варіант кондиціонера Дайкін, який задовольнить всі побажання і вимоги.

ШУКАЄТЕ ПРОФЕСІОНАЛЬНИЙ ПІДХІД? 
ЗАПРОШУЄМО НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЗА ВАШИМ ОБ'ЄКТОМ! За більш детальною інформацією з питань придбання спліт-систем Daikin звертайтеся до фахівців Альтер Ейр за телефоном: 0800330828. У нас ви можете не тільки купити кондиціонер Дайкін, але і замовити його доставку з монтажем!

На цій сторінці представлені кондиціонери Daikin, які пропонує офіційний інтернет-магазин Daikin Київ - Альтер Ейр. Можливо, при першому погляді на кондиціонери Daikin ціна здасться зависокою, але переваги над іншими моделями у технічних показниках - очевидні. Також велике значення і різниця в ціні обумовлені гарантованою якістю обладнання. Ми пропонуємо купити кондиціонер Daikin з гарантією. Також наша команда здійснює монтаж пристрою і сервіс під час експлуатації.

Дізнатись більше та знайти кондиціонери Daikin відгуки на сторінках товарів.