Фільтр

Конвектори Atlantic - французький дизайн за українською ціною

Ви вибрали
-
Настінний/підлоговий конвектор Atlantic CMG BL - meca 2000 (F17 Design)
ціна 1599грн
Електрообігрівачі Atlantic CMG BL - meca 500 (F17 Design)
ціна 1269грн
Настінний/підлоговий конвектор Atlantic CMG BL - meca 1000 (F17 Design)
ціна 1349грн
Настінний/підлоговий конвектор Atlantic CMG BL - meca 1500 (F17 Design)
ціна 1489грн
Настінний/підлоговий конвектор Atlantic CMG BL - meca 2500 (F17 Design)
ціна 1799грн
Настінний/підлоговий конвектор Atlantic CMG - TLC 2000 (F117)
ціна 1726грн
Настінний/підлоговий конвектор Atlantic CMG-D MK01 500 (F118 Digit)
Товар знятий з виробництва
Перегляньте нові моделі
ціна 1389грн
Настінний/підлоговий конвектор Atlantic CMG-D MK01 1500 (F118 Digit)
Товар знятий з виробництва
Перегляньте нові моделі
ціна 1619грн
Настінний/підлоговий конвектор Atlantic CMG-D MK01 1000 (F118 Digit)
Товар знятий з виробництва
Перегляньте нові моделі
ціна 1479грн
Настінний/підлоговий конвектор Atlantic CMG-D MK01 2000 (F118 Digit)
Товар знятий з виробництва
Перегляньте нові моделі
ціна 1749грн
Конвектор Atlantic CHG-3 PACK2 DAP 1000
Товар знятий з виробництва
Перегляньте нові моделі
ціна 2224грн
Конвектор Atlantic CHG-3 PACK2 DAP 1000
Товар знятий з виробництва
Перегляньте нові моделі
ціна 2224грн
Конвектор Atlantic CHG-3 PACK2 DAP 1500 Вт
Товар знятий з виробництва
Перегляньте нові моделі
ціна 2415грн
Конвектор Atlantic CHG-3 PACK2 DAP 1500 Вт
Товар знятий з виробництва
Перегляньте нові моделі
ціна 2415грн
Електроконвектор французької збірки Atlantiс CHG-3 PACK2 DAP (2000W)
Товар знятий з виробництва
Перегляньте нові моделі
ціна 2604грн
Електроконвектор французької збірки Atlantiс CHG-3 PACK2 DAP (2000W)
Товар знятий з виробництва
Перегляньте нові моделі
ціна 2249грн
Настінний/підлоговий конвектор Atlantic CMG - TLC 500 (F117)
Товар знятий з виробництва
Перегляньте нові моделі
ціна 1358грн
Настінний/підлоговий конвектор Atlantic HD-0 ALTIS CHG-3 PACK0 1000
Товар знятий з виробництва
Перегляньте нові моделі
ціна 1589грн

Історія компанії Atlantic

Французька компанія Atlantic за більш ніж 40 років існування стала справжнім лідером на ринку кліматичної техніки. Заснована в 1968 році, фірма пройшла всі етапи розвитку: починаючи від маленького сімейного бізнесу і закінчуючи величезною Інтернаціональної компанією, якою вона є сьогодні. Бренд Atlantic добре відомий і популярний у всьому світі завдяки еталонній якості та демократичній ціні. Продукція Atlantic ефективна і економічна, вона використовує новітні технології та розробки, що, безсумнівно, виділяє її серед аналогів.

Особливості електричних конвекторів Atlantic

Електричний конвектор atlantic f17 design в інтер’єрі приміщення

Електричні конвектори Atlantic поєднують в собі інноваційні технології і класичну надійність, а вражаючі технічні характеристики дозволяють вважати їх по-справжньому класним обладнанням. Конвектор - це опалювальний прилад, теплопередача в якому здійснюється за допомогою конвекції (природного руху повітря).

Принцип роботи електричного конвектора Atlantic досить простий: холодне повітря нагрівається за допомогою Тена (нагрівального елементу). Нагріте повітря витісняється холодним і піднімається вгору, що забезпечує циркуляцію теплого повітря і як наслідок - обігрів приміщення.

Серцем будь-якого конвектора і головною частиною, що відповідає за обігрів, є, нагрівальний елемент або ТЕН. Залежно від виду, ТЕНи для конвекторів можна розділити на дві групи:

  • відкриті;
  • закриті.

Відкритий нагрівальний елемент складається з тонкої діелектричної пластини, яка «прошита» петлями нагрівальне нити з хромонікелевого сплаву. Нитка покрита спеціальними лаком, службовцям для створення ізоляції. Відкриті ТЕНи нагреваютса моментально, але відрізняються недовговічністю і крихкістю. Також, вони сильно пересушують повітря.

Електроконвектор atlantic f117 в інтер’єрі приміщення

Закритий нагрівальний елемент складається з сталевих трубчастих ТЕНів

зі спеціальними ребристим дифузором. Завдяки цьому дифузору збільшується площа контакту нагрівального елементу з холодним повітрям, що збільшує конвекцію і робить віддачу тепла більш інтенсивною. Закриті ТЕНи не пересушують повітря в приміщенні і відрізняються тривалим терміном експлуатації. Варто додати, що компанія Atlantic слідуючи всім міжнародним стандартам електробезпеки і турбуючись про енергозберігаючих характеристиках своєї техніки, віддає перевагу конвекторам з закритим ТЕНом.

Конвектор електричний atlantic відрізняється міцністю і надійністю завдяки сучасній системі порошкового фарбування поверхонь, а також фірмовою антикорозійного технології. Корпус конвекторів виконаний з якісних стійких матеріалів, він елегантний і безпечний за рахунок своїх закруглені кути. Важливим елементом корпусу є решітка, яка служить для виходу гарячого повітря. Отвори решітки можуть бути як вертикальними, так і горизонтальними в залежності від моделі конвектора.

Конвектори Atlantic досить прості в управлінні, яке здійснюється за допомогою терморегулятора (термостата) на спеціальній панелі. Термостат дозволяє легко підтримувати необхідну температуру в приміщенні з точністю до часток градуса. До того ж, деякі моделі конвекторів Atlantic можуть похвалитися "розумними" програмними режимами, що робить користування конвектором ще зручніше. Крім таймера atlantic обігрівачі підтримують режими «Економ», «Комфорт», «антизамерзання» і мають зручний цифровий дисплей.

Широкий модельний ряд конвекторів Atlantic

Моделі електричних конвекторів Atlantic відрізняються як за зовнішнім виглядом, так і по великій кількості технічних характеристик. Існує 3 лінії даних конвекторів:
• Лінія Atlantic Classic - ідеальне співвідношення ціни і якості. Конвектори даної лінії відрізняються простотою і ефективністю. Вони можуть бути як з механічним, так і з електронним термостатом. Конвектори Atlantic Classic економічні і компактні, надійні і продуктивні. Моделі F 17, F 17 Design, Odyssée Mechanical оснащені зручним і зрозумілим механічним термостатом, а моделі F 117, F 117 Design, F 18, F 118, Odyssée Electronic використовують економічний електронний термостат.
• Лінія Atlantic Advanced - це конвектори поєднують в собі інноваційні технології і чудовий дизайн. Пристрої даної серії володіють вражаючою ефективністю, яка дозволяє швидше і якісніше нагрівати приміщення. Конвектори Atlantic Advanced НЕ пересушують повітря і дозволяють економити до 45% енергії. Лінія Advanced включає в себе моделі інфрачервоних обігрівачів Solius, Solius Ecodomo, Tatou Digital.
• Лінія Atlantic Premium - це останнє слово техніки в області опалення приміщень. Поліпшений дизайн і величезний набір функцій дозволяє вважати обладнання даної лінії по-справжньому елітним. Серія включає в себе моделі Shangai, Nirvana, Galapagos, Maradja, Alipsis.

Підсумки

Електроконвектор атлантік завдяки своїм технічним характеристикам і доступними цінами користуються величезною популярністю і попитом на ринку. Відмінний дизайн і довговічність конвекторів також є відчутним плюсом. А сучасні енергозберігаючі технології дозволяють не тільки обігрівати Ваш будинок, але і робити це економічно. Купити конвектор atlantic або дізнатися більш детальну інформацію по ньому можна за телефоном 0800330828.