Фільтр

Системи зворотнього осмосу

-
Зворотній осмос Ecosoft P’URE з мінералізатором (MO675MPURE)
ціна 7899грн
Зворотний осмос Ecosoft Absolute 6-50M
ціна 6099грн
Зворотний осмос Ecosoft Standard 5-50
ціна 2799грн
Зворотний осмос Ecosoft P'URE AquaCalcium
ціна 8199грн
Зворотний осмос Ecosoft Standard 5-50P
ціна 4999грн
Ecosoft Absolute 5-50P зворотний осмос
ціна 8399грн
Ecosoft Absolute 5-50 зворотний осмос
ціна 5779грн
Зворотний осмос Ecosoft Standard 6-50M
ціна 3119грн
Зворотній осмос Ecosoft 5-75
Товар знятий з виробництва
Перегляньте нові моделі
ціна 5899грн
Зворотній осмос Ecosoft 6-75M
Товар знятий з виробництва
Перегляньте нові моделі
ціна 6399грн
Фільтр зворотного осмосу Ecosoft 5-75P
Товар знятий з виробництва
Перегляньте нові моделі
ціна 8329грн
Зворотній осмос Filter1 5-36
Товар знятий з виробництва
Перегляньте нові моделі
ціна 2736грн
Зворотній осмос Filter1 6-36М
Товар знятий з виробництва
Перегляньте нові моделі
ціна 3191грн
Зворотній осмос Filter1 5-36Р
Товар знятий з виробництва
Перегляньте нові моделі
ціна 4530грн
Зворотній осмос Наша Вода 5-50
Товар знятий з виробництва
Перегляньте нові моделі
ціна 5399грн
Зворотній осмос Наша Вода 6-50M
Товар знятий з виробництва
Перегляньте нові моделі
ціна 5699грн
Зворотній осмос Наша Вода 5-50Р
Товар знятий з виробництва
Перегляньте нові моделі
ціна 7399грн
Зворотній осмос Аквафор DWM-101-12M-S4
Товар знятий з виробництва
Перегляньте нові моделі
ціна 4578грн

Відеоогляди

https://www.youtube.com/watch?v=R4uvf1sI_sQ

Системи зворотного осмосу Ecosoft

Опис і принцип роботи системи зворотного осмосу Ecosoft 5-75 - відеоогляд спеціаліста А...

У сучасному світі існує величезна проблема, пов'язана з якістю питної води. Якщо мова йде про великих містах і багатоквартирних будинках головною проблемою стають — якість міських комунікацій водопостачання, стан і обслуговування водоочисних систем. Якщо мова йде про приватний будинок то слід зробити аналіз води, в залежності від глибини водного пласту і характеру місцевості у воді може бути підвищений вміст заліза, вапняних домішок, речовин залишаються від мінеральних добрив. І якщо фільтри попереднього очищення води можуть видалити всі великі частинки домішок, то з мелкодісперснимі хімічними домішками вони впоратися не можуть. По суті вода ще не є достатньо якісною для пиття, скоріше це чиста технічна вода, яка не буде залишати сильного нальоту на сантехніці і давати осаду. Більшість людей, які дбайливо ставляться до свого здоров'я, змушені купувати цей продукт. Але існує і альтернатива постійним покупок води і ім'я їй «ЗВОРОТНИЙ ОСМОС».

З чого складається система зворотного осмосу

Зворотний осмос від Екософт - краща пропозиція

Даний тип фільтрів придуманий і використовується людиною досить довгий проміжок часу. Але в побуті вони почали набувати широкого розповсюдження не так вже і давно.
Сам апарат умовно можна розділити на дві частини: фільтр грубого очищення і фільтр тонкого очищення.
Перша частина фільтра призначена для затримання грубих частинок :
- перша щабель найчастіше складається зі спіненого поліуретану і здатна затримувати механічні частинки розміром до 20 мкм.
- в якості другого ступеня використовується вугільний фільтр, який відповідає за видалення хлору і хлорорганічних сполук.
- останнім є елемент, який видаляє механічні частинки розміром до 1 мкм.

Мембрана зворотного осмосу

Мембрана зворотного осмосу

Мембрана – це механічне очищення води на молекулярному рівні. Вона складається з м ножества шарів перфорованого полімеру, який за розміром перфорації дорівнює величині молекули води. Внаслідок чого вона здатна пропускати через себе тільки чисту воду, а всі домішки відправляються в каналізацію. Далі «пермеат» (очищена рідина) подається в посткарбонный фільтр, який регулює смакові якості води і відправляє її на мінералізатор. Головне призначення мінералізатора – наситити воду після осмосу корисними мінералами, якими повинен забезпечуватися організм людини для нормальної роботи.


Для нормальної роботи фільтра даного типу необхідно створити тиск води на вході не менше 3 атм. У разі відсутності необхідного тиску потрібно використовувати обладнання, в комплект якого входить спеціальна нагнітає помпа, яка працює тільки коли це необхідно.

Додаткові комплектуючі системи водоочищення


В комплект поставки входить пластиковий або металевий бак, в який надходить вода після очищення і зберігається там до моменту, коли вона не знадобиться. Саме цей елемент робить роботу осмосу щодо безперебійної. Людині не потрібно довго чекати, поки натечет кілька літрів води, так як фільтр здатний видати її з бака і стати в фільтрацію (наповнювати звільнився об'єм баку).
Також, фільтр комплектується трубками для гідравлічних підключень, комплектом підключень до холодної гілці водопроводу і каналізації і навіть декоративним краном, який з легкістю впишеться в будь-який інтер'єр.

Система гідравлічної обв'язки побудована на швидкознімних затискачах виробництва фірми John Guest, які відрізняються підвищеною надійністю і стійкістю до протікання.

Filter1 - доступні системи зворотного осмосу

Отже, якщо ви прийняли рішення забезпечити себе і своїх близьких якісною питною водою звертайтеся в Альтер Ейр. Ми проведемо аналіз води для підбору оптимальної системи водоочистки і порекомендуємо, а при необхідності встановимо, вам систему зворотного осмосу.

Зворотний осмос – це процес фільтрації, під час якого вода проходить через спеціальну напівпроникну мембрану, щоб з більш концентрованого стану перейти в менш концентрований. Мембрана пропускає воду, але не пропускає розчинені в ній домішки, а значить з води видаляються до 95% механічних домішок: найдрібніших частинок забруднень, іонів металів, органічних речовин і навіть вірусів. Також зменшується жорсткість води. Використання зворотного осмосу дозволяє отримати глибоко очищену воду, придатну для пиття.

Робота зворотного осмосу будується на проходженні водою кількох ступенів очищення (фільтрації).

Спочатку вода проходить через механічний картридж для видалення піску та інших великих забруднень.

Потім – через вугільний блок для очищення від хлору і важких металів.

Далі слідує фільтр тонкого очищення. Після нього вода готова пройти під тиском крізь мембрану зворотного осмосу, яка і дозволяє домогтися найглибшого очищення. Очищена вода накопичується в ємності і при відкритті крана подається до вас, паралельно проходячи останню ступінь очищення крізь фільтр з активованим вугіллям.

Є кілька важливих характеристик, на які рекомендуємо звернути увагу:

  • кількість ступенів очищення – від 3 до 9
  • продуктивність мембрани
  • обсяг накопичувального бака
  • комплектація
  • відповідність розмірів конструкції вільному місцю під мийкою.

Зверніть увагу, що для побутового використання підійдуть зворотні осмоси з можливістю очищати від 180 до 380 л/добу, а ось комерційним організаціям потрібно більше 800 л чистої води в добу.

Наші фахівці наголошують на необхідності використання якісних систем водоочистки, якою і є зворотний осмос. Цей процес абсолютно безпечний для здоров'я людей і тварин. І звичайно, зворотні осмоси набагато вигідніші звичайних фільтрів – вони не займають місця (монтуються під мийкою) і забезпечують багаторівневу очистку води, чого фільтр забезпечити не в змозі.

Вартість зворотного осмосу відрізняється в залежності від кількості ступенів очищення води, комплектації і продуктивності.

В середньому ціни стартують від 2500 грн.

Наприклад, зворотний осмос Ecosoft Standard 5-50 поєднує в собі доступну ціну і якісні характеристики: має 5 ступенів очищення і забезпечує 8 л води в годину, що достатньо для сім'ї з 3 осіб.

Дорожча модель – Ecosoft Absolute 6-50M оснащена мінералізатором, включає 6 ступенів очищення води, включаючи насичення корисними мінералами. Продуктивність до 190 л/добу дозволяє забезпечити чистою водою сім'ю з 4 чоловік.

Вам треба допомога в підборі зворотного осмосу? Зателефонуйте нам 0-800-33-08-28.