Фільтр

Очисники повітря

-
Зволожувач ecoBIOCOMPLEX Electrolux EHU 3815D
ціна 4599грн
Electrolux EHU 3810D
ціна 4899грн
LG PuriCare (Montblanc) AS60GDPV0
ціна 27999грн
Кліматичний комплекс LG SIGNATURE LSA50A
ціна 39999грн
Очищувач F-VXK70R-K
ціна 25999грн
Panasonic F-VXL40R-S
ціна 19499грн
Panasonic F-VK655R-N очищувач повітря
ціна 26999грн
Кліматичний комплекс Panasonic F-VXR50R
ціна 19999грн
Очищувач повітря LG PuriCare
ціна 34999грн
Daikin MC55W (очищувач повітря)
ціна 18348грн
Очищувачі для повітря Daikin MCK55W
ціна 22644грн
Electrolux EHU 3715D
ціна 2999грн
Мийка повітря Air-o-Swiss 2055d
ціна 8999грн
Очищувач Аеролайф ПТП 300
ціна 113883грн

Призначення очищувачів повітря

В умовах сучасного міського життя очищувачі повітря отримали свою популярність завдяки можливості фільтрування з повітря різних видів забруднювачів та видалення неприємних запахів.
У сезон цвітіння алергенних рослин, за несприятливої епідеміологічної ситуації, періоди техногенних аварій і лісових пожеж, а так само близькості до великих автомагістралях актуальність такого обладнання зростає в рази.

Адже для того що б уберегти здоров'я потрібно передусім подбати про те, чим саме ми дихаємо. З чого і випливає що основна маса очищувачів повітря випускаються для приватних будинків, квартир та офісних приміщень. Що з себе представляють подібні пристрої і від чого залежить ціна ми розглянемо далі.

Принцип роботи очисника повітря

Оскільки в сучасних очисниках повітря використовується багатоступінчата фільтрація, то від класу/ціни обладнання залежить кількість фільтрів і функціональність. Найдешевші моделі очищають повітря від великих частинок забруднювачів (побутова пил і цвілеві спори) з допомогою фільтра механічного очищення (найчастіше мається на увазі багатошаровий фільтр HEPA і його варіації).
Класом вище йдуть вологі фільтри засновані на принципі "мийки повітря", вони здатні вловлювати більш дрібну алергенний пилок, якщо в такому фільтрі використовуються ензими або слабокисла вода" (OH), то ефективність зростає, адже тепер він може усувати і частина бактерії.
Далі слід обладнання в якому до предидущим функцій додано іонізатор повітря, надає бактерицидний і дезодоруючий ефект.
І нарешті для обладнання преміум класу (а так само промислових установок) передбачається використання фотокаталітичних фільтрів і електромагнітних улавителей, здатних фільтрувати і розщеплювати різні газоподібні сполуки. Природно крім стандартних фільтрів ряд виробників використовує власні запатентовані рішення, про яких ви можете більш детально дізнатися у наших менеджерів по продажах або просто ознайомившись з описом конкретного товару.
Всіма перерахованими вище функціями у форм-факторі побутового очисника повітря Daikin мають MCK75JVM-K і PANASONIC F-VXH50, що цікаво обидва пристрої родом з Японії, вже не перший десяток років задає вектор розвитку кліматичного обладнання.
Як працює очищувач повітря Аеролайф
Коли ви підбираєте для свого будинку очищувач повітря від тютюнового диму слід пам'ятати, що велика я частина пристроїв побутового призначення не здатне повністю видалити тютюновий дим з приміщення при одночасному знаходженні в ньому кількох курців, а лише усуне самі важкі домішки і запах. Отже, перед вибором воздухоочистителяследует подумати про те, як забезпечити хорошу припливно-витяжну вентиляцію.


Не варто забувати і про витратних матеріалах, адже для нормального функціонування очисника повітря потрібно вчасно міняти фільтри, якщо ви звичайно не хочете використовувати мийки повітря. Їх функціональність суттєво обмежена щодо очисника, адже вони засновані на принципі роботи "мокрого фільтра", зате вимагають набагато менше витратних матеріалів. Із самої назви випливає, що вони є розвитком зволожувачів повітря, а не очисника, адже первинна функція для них - зволоження.

Принцип роботи мийки повітря простий: обертові диски створюють водяну баню, через яку проходить забруднене повітря і очищається. Альтер Ейр рекомендує вашій увазі мийки повітря Air-o-Swis 2055D и Boneco 1355N.

Промислові очищувачі повітря

Як і випливає з назви вони відрізняються від побутових високою продуктивністю, можливістю тривалої безперервної роботи в умовах сильного забруднення повітря. Де їх встановлюють? Найчастіше барах, ресторанах, більярдних, готелях і окремих залах для курців в клубах.
Виходячи з таких задач вони бувають настінні або канальні, подібно осушителям повітря. Канальні очищувачі повітря можуть з'єднуватися в єдиний комплекс з системою вентиляції, доповнюватися калориферами або охолоджувачами, а можуть працювати без системи вентиляції, на рециркуляційному повітрі, хоча наші фахівці не рекомендують залишати подібні приміщення без повноцінної системи вентиляції з-за підвищення рівня СО2. Деякі моделі такого обладнання можуть оснащуватися спеціальним гідрофільтром охолоджувачем, якщо потрібно встановлюватися очищувач повітря в кухню ресторану.

Очищувач повітря для будинку

Daikin MC70L - очищувач повітря для будинкуЯкщо ви не живете в екологічно чистій зоні з низькою щільністю населення, у великому видаленні від автомагістралей і промислових об'єктів, не страждаєте від алергії, то ймовірно очищувач повітря не буде вам корисний. Але більшості людей такий спосіб життя не доступний, густонаселені, загазовані автотранспортом і фабриками міста диктують зовсім інші умови для комфортного життя очищувач повітря стане гарною підмогою. Адже в основі його роботи закладені принципи многос тупенчатой фільтрації повітря. Такі пристрої будуть корисні не тільки в квартирі, але і на підприємстві, для чого є промислові установки очищення.
За численними відгуками наших клієнтів серед побутових очищувачів найбільш ефективними вважаються фотокаталітичні пристрою від таких брендів як Boneco, Daikin і Panasonic. Серед промислових агрегатів популярністю користуються високопотужні очищувачі повітря від компанії Аеролайф.

Очищувачі повітря спеціально розроблені для того, щоб робити повітря чистіше. Вони ефективно прибирають пил, газові домішки та інші шкідливі мікрочастинки.

Залежно від типів фільтрів можуть нейтралізувати хвороботворні бактерії і мікроби, запахи, пилок, тютюновий дим, шерсть тварин і пух птахів.

Очищувач повітря – вкрай необхідна річ для дому, в якому є діти, вони незамінні для алергіків і астматиків, адже багато моделей оснащені HEPA-фільтром, що забезпечує протиалергічний та антибактеріальний захист, мають функції зволожувача та іонізатора повітря.

В першу чергу вам треба визначитися з типом фільтрів і бажаними функціями.

Зараз практично всі моделі очищувачів можуть одночасно зволожувати повітря, іонізувати його і навіть насичувати приємними ароматами за допомогою аромакапсули.

Більшість з них досить компактні і можуть встановлюватися на підлогу, на стіл або будь-яку іншу поверхню. Є портативні варіанти з малою потужністю, їх легко брати з собою.

Залежно від площі обслуговування ви можете вибрати як зовсім компактний очищувач для кімнат метражем 5-10 м2, так і потужний пристрій, ефективний для будинків в 100 м2.

Для великих і середнього метражу кімнат ми рекомендуємо моделі Electrolux EHAW-6515 та Electrolux EHAW 7510D. Вони ефективно поєднують в собі функції очищувача, зволожувача та іонізатора, компактні в розмірах і мають приємний дизайн.

Спираючись на запити покупців в 2020 р. і власний досвід, фахівці Альтер Ейр склали рейтинг найпопулярніших очисників:

 1. Daikin MC55W – поєднує в собі неперевершену японську якість і потужність. Захоплює повітря з 3-х сторін і пропускає його через HEPA фільтр, який ловить найдрібніші забруднення. Технологія Streamer нейтралізує шкідливі частинки відразу всередині фільтра і прибирає неприємні запахи. Є блокування від дітей.
 2. Boneco 2055D – очищає, зволожує та іонізує (знезаражує) повітря, а також насичує його ароматами завдяки наявності аромакапсули. Має 2 режими роботи  денний та безшумний нічний. Споживає вкрай мало електроенергії.
 3. Electrolux YOGAhealthline EHU 3810D – інноваційна модель, що забезпечує багаторівневу фільтрацію та очищення повітря. Має антибактеріальний фільтр з іонами срібла, бактерицидну УФ-лампу, функцію стерилізації пара, 4 режими роботи для занять спортом, йогою, для релаксації. Є таймер і будильник.
 4. Neoclima MP-50 – поєднує функції очищувача, зволожувача та мийки повітря. Оснащений 3 фільтрами останнього покоління – HEPA фільтром 10 класу, вугільним і фільтром для води. Є 12-годинний таймер і датчик якості повітря. Має досить велику площу обслуговування – 40 м2.

.Хочете дізнатися про інші популярні моделі? Зателефонуйте нашим фахівцям і отримайте безкоштовну консультацію 0-800-33-08-28.

Ціна на очисники повітря варіюється від мінімальної – від 1 369 грн. до досить високої – 39.999 грн. Все залежить від площі обслуговування і наявності додаткових фільтрів.

Наприклад, очищувачі повітря преміум-сегмента дозволяють отримати оптимальний, здоровий і комфортний мікроклімат в будинку або квартирі.

Серед них можна виділити

 1. LG LSA50A – цілий кліматичний комплекс, спрямований на максимальне очищення і зволоження, насичення повітря негативними іонами. Має турборежим і таймер автовідключення.
 2. LG AS95GDPV0 – дуже стильний пристрій, здатний видаляти забруднення розміром від 0,02 мкм. Нейтралізує гази, смог, алергени і різні запахи.
 3. Panasonic F-VXK90R-K – стильний комплекс з очищення та зволоження повітря з багатим функціоналом: має 4 фільтра, індикатор чистоти, датчик світла, вологості, пилу, кілька режимів роботи і блокування від дітей.
 4. Daikin MCK55W – відрізняється компактними розмірами і високою технологічністю. Оснащений декількома фільтрами, 3 датчиками, має 4 швидкості роботи, може працювати абсолютно безшумно.

Хочете підібрати оптимальний очищувач? Зверніться до нас – 0-800-33-08-28.

Дешеві очищувачі зазвичай не менш ефективні, ніж дорогі, просто вони обслуговують набагато менші приміщення.

Зверніть увагу на ці моделі:

 1. Ballu AP-100 – оснащена HEPA фільтром, Pre-Carbon фільтром та іонізатором, має підсвічування і аромакапсулу, проте ефективна тільки в приміщеннях площею 5 м2. Обійдеться всього в 1369 грн.
 2. Ballu AP-105 – така ж ефективна, як попередня модель. Обслуговує приміщення метражем 10 м2. За ціною всього 2089 грн.
 3. Electrolux EHU - 3715D – нова модель з багатим функціоналом за приємною ціною в 2999 грн. Має кілька фільтрів, функцію стерилізації пара, оснащена гігростатом. Працює як міні-метеостанція.

В інтернет-магазині Альтер Ейр ви можете купити очисники під будь-який бюджет.