Фільтр

Припливні вентиляційні установки

-
Припливна установка Alter Air АAС-230
ціна 31000грн
Припливна вентиляційна установка 2VV MARTA MT-M-A
ціна 13440грн
Вентиляційна установка Salda VEKA
Индивидуальный расчет стоимости
Припливна установка Systemair TLP 200/5.0
ціна 50935грн
Ostberg SAU 125 C - припливна установка з вбудованим Теном
ціна 30206грн
Ostberg SAU 200 B1 - припливна вентиляційна установка
ціна 36187грн
Вентиляційна установка Systemair TLP 160/2.1
ціна 40714грн
Вентиляційна установка Maico ECR
ціна 79187грн
Lessar LV-ACU - припливна вентиляційна установка
Индивидуальный расчет стоимости
Ostberg SAU 125 A - припливна установка
ціна 29265грн
Припливна установка з повітряним фільтром Systemair TLP як 125/1.2
ціна 39039грн
Ostberg SAU 200 B3 - припливна установка з функцією підігріву повітря
ціна 37732грн
Ostberg SAU 200 C3 - припливна установка з повітряним фільтром і канальним нагрівачем
ціна 40051грн
Вентиляційна установка Systemair TLP 200/3.0
ціна 46411грн
Вентиляційна установка VEKA W
ціна 49632грн
Вентиляційна установка Systemair TLP 315/6.0
ціна 75732грн
Припливна вентиляційна установка 2VV ALFA-C-SS
ціна 53961грн
Припливні установки SALDA VEKA INT 400 і SALDA VEKA INT 700
ціна 61446грн

Відеоогляди

https://www.youtube.com/watch?v=Ho2GXJgJIGI&index=1&list=PLOEeleTcxV870_bqkO9mzaIfEofweUOs_

Проектування систем вентиляці: відповіді на запитання - частина 1

https://www.youtube.com/watch?v=vJsEcvcHzr8&index=2&list=PLOEeleTcxV870_bqkO9mzaIfEofweUOs_

Проектування систем вентиляції: відповіді на запитання - частина 2

Переваги і недоліки моноблочних припливних установок

Ефективна припливна вентиляційна установка Salda VEKA

Для того, щоб організувати припливну вентиляцію, потрібно використовувати кілька елементів, після чого правильно поєднати їх в єдину систему. Необхідні елементи для системи вентиляції:

  • Вентилятор
  • Фільтр
  • Шумоглушник
  • Калорифер
  • Система автоматики

Потрібно сказати, що підібрати стільки елементів і змусити їх працювати без збоїв коштує багато зусиль. Перевагою припливної установки є її повна комплектація і працездатність. Ви купуєте повноцінну систему вентиляції в одному корпусі, для початку роботи, яку необхідно тільки підвести живлення і розвести систему повітропроводів.

Основною перевагою такої установки, є низький рівень шуму, тому як всі рухомі деталі і основний опір повітрю знаходиться в одному корпусі, який при бажанні повній безшумності роботи, можна змонтувати в окремому підсобному приміщенні. З цих переваг, люди все частіше зупиняють вибір на припливних установках.

Як вибрати припливну установку

Основними критеріями для вибору припливної установки, є можливий тиск і об'єм повітря, який може видати установка. Всі ці параметри прораховуються на етапі проектування системи, що значно спрощує настройку і монтаж системи вентиляції. Припливні установки, можуть використовуватися для вентиляції як житлових, так і промислових приміщень.

Залишається визначитися з виробником, так як ринок вентиляції, дуже різноманітний і вибрати підходящого виробника, завдання не з простих. Компанія Альтер Ейр, вже не перший рік працює на ринку вентиляції і кондиціонування. За всі роки нашої роботи, ми підібрали і встановили нашим клієнтам тисячі припливних установок, з чого можемо зробити висновки щодо якості та ефективності конкретного виробника.
Компанія Альтер Ейр, рекомендує звернути увагу на три виробника, перевірені часом, на безлічі наших об'єктів.


Maico ECR - припливна вентиляційна установка (Німеччина)Торгова марка Systemair, виробляє свою продукцію в Швеції, вже кілька десятиліть на ринку вентиляції. Припливні установки Systemair TLP, одні з кращих вентиляційних агрегатів на ринку. Захист автоматика, що дозволяє захистити вентилятор і калорифер від перегріву. Комплексно ізольований корпус, дозволяє уникнути поширення шуму. Корпус з листової сталі, що гарантує надійний захист самого агрегату. Данн ті вентиляційні агрегати добре зарекомендували себе як в складі системи вентиляції, так і працюючи окремо. Повітря добре фільтрується, проходячи через фільтр, тому ви дихайте тільки чистим повітрям.

Торгова марка Lessar – спочатку китайський виробник, який зайняв лідируючі позиції по виробництву вентиляційного обладнання. Тепер виробничі площі розташовані по всій Європі, в Німеччині, Польщі, Литві. Припливні вентиляційні установки Lessar LV-ACU, відповідають усім Європейським вимогам та стандартам якості. Це дійсно якісна вентиляція за доступною ціною. Головною перевагою цього обладнання, є його приємна ціна. Співвідношенні ціни до якості одне з кращих на ринку, завдяки чому дані установки завоювали визнання клієнтів по всьому світу.

Вентиляційні установки Salda – досить молодий бренд, особливістю якого є його походження. Компанія Salda спочатку займалася імпортом та реалізацією вентиляційного устаткування і тільки коли зрозуміла реальні вимоги клієнтів, почала розробляти свою продукцію. Припливні установки Salda OTA , це дійсно якісні вентиляційні агрегати, здатні виконувати найскладніші завдання. Компанія Альтер Ейр вже кілька років використовує такі установки для вентиляції адміністративних будівель, квартир, офісів, заміських будинків. Ми можемо з упевненістю сказати, що це надійні агрегати, здатні ефективно виконувати свої функції при невеликих витратах електроенергії.

Висновки

Приплив свіжого повітря просто необхідний в кожному приміщенні, де знаходяться люди. З розвитком технологій все більше людей можуть дозволити собі примусову вентиляцію. Однак для правильного підбору та монтажу обладнання рекомендуємо звертатися тільки до перевірених фахівців.