Фільтр

Припливні установки Maico

Ви вибрали
-
Вентиляційна установка Maico ECR
ціна 100441грн
Вентиляційна установка Maico ECR
ціна 79000грн
Вентиляційна установка Maico ECR
Индивидуальный расчет стоимости
Вентиляційна установка Maico ECR
Индивидуальный расчет стоимости
Вентиляційна установка Maico ECR
ціна 91016грн

Припливні установки Maico

Німецька компанія Maico є однією з провідних компаній на ринку вентиляційного обладнання. Їх продукція характеризується:
  • Високою продуктивністю;
  • Якісними матеріалами;
  • Широким функціоналом;
  • Тривалим строком експлуатації.

Припливні установки Майко

Припливні установки – не виняток. Дане обладнання відповідає за приплив свіжого повітря до приміщення. Буде відмінним рішенням для організації припливної вентиляції як в квартирі, так і в будинку.

Maico  ECR – серія компактних припливних установок від німецького виробника. Пристрій складається з вентилятора, повітряного фільтра і електрокалорифера. Дане обладнання характеризується тихою роботою, завдяки наявності звукоізолюючого шару з мінеральної вати, скловолокна і подвійних стінок корпусу.

Висока продуктивність установок досягається завдяки ефективному двигуну і крильчатці з лопатками зігнутої форми. Двигун також має підшипники і термічний захист, що запобігає перегріву пристрою і продовжує термін його служби.

Автоматика в даній серії припливних установок включає блок управління з вбудованим датчиком температури. Він має наступні функції: контроль швидкості обертання вентилятора, регулювання температури повітря та кілька режимів.

Ще однією важливою перевагою є невеликі габарити установки (від 346х406х629 мм до 406х466х718 мм) при широкому функціоналі обладнання.

Рекомендується використовувати Maico ECR з витяжними установками серії Maico ECR-A для організації якісного повітрообміну в приміщенні.

Будь-яку модель з серії Maico ECR можна купити в салоні кліматичного обладнання Альтер Ейр у Києві. Фахівці завжди нададуть відповіді на запитання і порадять оптимальний варіант припливної вентиляційної установки по телефону 0800330828. Компанія є офіційним дилером Майко в Україні, тому гарантує оригінальну продукцію і професійний сервіс пристроїв.