Проектування

Проектування внутрішньої інженерної системи - це перший етап її реалізації на об'єкті. Він включає розробку креслень зі схемами, планами, точними розрахунками і вказівками розмірів і розташування елементів вентиляційної системи. Також проект містить специфікацію, завдання для будівельників, електриків, сантехніків і техніко-економічне обґрунтування вибору обладнання. Для надійності і кращого результату потрібно замовити проектування системи вентиляції в спеціалізованих проектно-монтажних організаціях на стадії будівництва або реконструкції будівлі, щоб уникнути можливих ускладнень і зайвих матеріальних витрат.
 

Проектування вентиляції і кондиціонування, а також системи опалення або осушення повітря в басейнах – відповідальний і необхідний крок на шляху створення комфортного клімату в будь-якому приміщенні: квартирі, приватному будинку, офісі, виробничому цеху, кафе, салоні краси або якому-небудь іншому приміщенні. Досить часто люди недооцінюють важливість проектування цих систем у своїх будинках, а це запорука 100%-го успіху. Багато воліють на свій розсуд самостійно поставити куплені нашвидкуруч вентилятори або кондиціонери, а потім дивуються, чому повітрообмін в приміщенні все одно недостатній.

Здавалося б, не таке вже й складне завдання: придбати і змонтувати обладнання. Однак, не все так просто, оскільки необхідно враховувати безліч нюансів і параметрів приміщення при організації системи вентиляції, кондиціонування, осушення басейнів або опалення. Саме з цією метою розробляються детальні проекти, які в подробицях описують загальний план даних систем з розташуванням відповідного обладнання для того, щоб система працювала "як годинник".

Проектирование систем вентиляции

Приймаючи рішення про розробку проекту, необхідно пам'ятати, що від його якості і грамотного виконання залежить те, як надалі буде функціонувати ваша кліматична система. Тому зверніться з цим питанням до професіоналів. Компанія Альтер Ейр вже більше 8-ми років займається проектуванням систем вентиляції, кондиціонування, осушення повітря в басейнах і опалення будь-якої складності, а також продажем побутових вентиляторів, кондиціонерів, осушувачів, обігрівачів та іншої техніки. Ми надаємо вам якісний і докладний проект, завдяки якому ці системи будуть працювати ефективно, не завдаючи клопоту.Основними напрямками проектної діяльності компанії Альтер Ейр є:

Проектування систем вентиляції

Вже на етапі будівництва будинку слід думати про те, як буде організована система вентиляції, оскільки необхідно прокладати повітроводи і враховувати можливість опуску сталі.Для цього фахівцями Альтер Ейр розробляється проект системи вентиляції, в якому зазначені такі пункти:

 • креслення всіх складових елементів системи вентиляції з розмірами і місцем розташування,
 • специфікація,
 • техніко-економічне обґрунтування вибору того чи іншого обладнання для встановлення у вентиляційній системі.

При проектуванні важливий розрахунок основних показників повітрообміну та рівня шуму, які повинні відповідати нормам. У даному випадку до уваги беруться такі параметри:

 • кількість людей, що проживають в будинку/квартирі,
 • площа приміщення,
 • кратність повітрообміну.

Також проект системи вентиляції повинен розроблятися з урахуванням дизайн-проекту інтер'єру приміщення. Вирішити всі ці завдання і врахувати всі тонкощі можна за допомогою правильного проектування систем вентиляції.

Проектування систем кондиціювання

Проектирование систем кондиционирования воздуха

Проект системи кондиціонування не менш важливий, ніж вентиляції.

Необхідність правильно організованої системи кондиціонування обґрунтована тим, що для комфорту та підтримання нормального самопочуття людського організму, слід підтримувати певну температуру в приміщенні (в холодний період року: +22±2⁰С, а в теплий – 24,5±1.5⁰С), а також рівень вологості (25-60%). З цим справляються кондиціонери і системи кондиціонування повітря.

Проект системи кондиціонування включає наступні пункти:

  • розрахунок кількості тепла, яку необхідно погасити системою,
  • план розміщення блоків кондиціонерів в приміщенні, відповідні креслення,
  • узгоджені із замовником,
  • також план встановлення обладнання для монтажної бригади.

Компанія Альтер Ейр відповідально підходить до питання проектування систем кондиціонування і гарантує високу якість цих послуг та ефективну роботу встановленого за проектом обладнання.

Проектирование систем осушения воздуха бассейновПроектування систем осушення повітря басейнів

Багато людей встановлюють у своїх заміських будинках і котеджах закриті басейни.

При цьому варто не забувати про систему осушення повітря в басейні, яка дозволяє ефективно видаляти зайву вологу, перешкоджаючи виникненню грибка і цвілі та негативного впливу на людський організм, будівельні конструкції.

На рахунку компанії Альтер Ейр десятки проектів систем осушення басейнів.

В даному проекті враховуються наступні параметри:

 • температура води і повітря,
 • нормативні показники рівня відносної вологості повітря,
 • площа дзеркала води басейну.

Рекомендується використовувати припливно-витяжні установки та спеціальні осушувачі повітря для басейнів, а іноді і їх комбінації.

Звертаючись до Альтер Ейр, ви отримуєте грамотний проект і можете не турбуватися про результат, адже він перевершить всі ваші очікування.

Проектування систем опалення

Найчастіше люди незадоволені якістю центральної системи опалення, контрольованої комунальними службами.

Внаслідок цього багато хто на етапі будівництва приймає рішення про організацію індивідуальної системи опалення з урахуванням всіх побажань користувача.

Проектирование систем отопления

У цьому питанні теж необхідний правильний проект системи опалення, який включає в себе:

 • теплотехнічні розрахунки огороджуючих конструкцій (вікон, стін, дверей і т. д.),
 • розрахунок тепловтрат,
 • визначення розташування трас системи опалення,
 • вибір відповідного обладнання та його кількості.

Від грамотності такого проекту залежить, наскільки якісноопалювальна системабуде працювати і чи буде вона енергоефективна.

Не створюйте проект самостійно або орієнтуючись на поради друзів або знайомих. Звертайтеся до фахівців, адже це раціональна інвестиція в майбутній комфорт вашого будинку.

Компанія Альтер Ейр надає весь спектр послуг з проектування систем вентиляції, кондиціонування, опалення, осушення басейнів у Києві та Україні.

У нас найдемократичніші ціни та висококваліфіковані інженери, які розроблять проект відповідно до всіх стандартів і норм у найкоротші терміни.