Акції та спеціальні пропозиції

ПОДАРУНОК ВІД САНТИ ДО MAICO ER

SAKATA, DAIKIN ПО ЗНИЖЦІ ВІД САНТИ

SOLER&PALAU зі знижкою від Санти

ELICENT ELEGANCE по знижці від Санти

При купівлі будь-якої моделі вентилятора Maico ER - фільтри у подарунок!

При купівлі будь-якої моделі вентилятора Maico ER - фільтри у подарунок!

Сертифікат на знижку 30% на Maico PP 45 K

Сертифікат на знижку 30% на Maico PP 45 K

Безкоштовна доставка Новою Поштою для витяжних вентиляторів Maico

Безкоштовна доставка Новою Поштою для витяжних вентиляторів Maico

Знижка на Soler&Palau TD-Silent -20% при б/г оплаті

Знижка на Soler&Palau TD-Silent -20% при б/г оплаті

Завжди приємно отримати невеликий бонус при покупці в інтернет-магазині. Навіть якщо заохочення і невелике, все одно для будь-якої людини це приємно і в такий магазин захочеться повернутися в наступний раз і порадити друзям. Промислової палати Відповідно для нас улюблену справу, тому регулярно ми організовуємо цікаві акції, розпродажі, спеціальні пропозиції, знижки на кондиціонери, знижки на вентилятори, знижки на конвектори, а також на інші популярні товари.

Асортимент пропонованих нами товарів досить великий, крім того, ми є офіційними дилерами провідних виробників кліматичної техніки, тому можемо надати дійсно унікальні акційні пропозиції.

Наприклад, зараз кожному покупцеві вентилятора Maico серії ER ми даруємо комплект фільтрів ZF 60/100. І це не просто якась непотрібна річ, а необхідний елемент для якісної роботи пристрою. Таким чином, ви економите кругленьку суму на речі, які довелося б купувати окремо.

Досить часто ми придумуємо цікаві пропозиції і акції в святкові дні, щоб порадувати вас і підняти настрій в свято. До нового року наші клієнти отримували фірмові чашки з новорічним принтом і солодощі. Навіть день святого Валентина не пройшов повз нас - наші покупці на додаток до купленого устаткування отримали комплектуючі матеріали до них. Навесні весь наш колектив святкує день народження, і звичайно ж ми не забуваємо про улюблених клієнтів - останній раз набір фірмового набору келихів і ще один приємний сюрприз відправився поштою до одного щасливчику

Більше того, ми пропонуємо спеціальні пропозиції і на послуги. Так, пакетну пропозицію, складене нашими досвідченими інженерами, обійдеться вам дешевше, ніж покупка цієї ж техніки окремо.

Часто ми проводимо розіграші в соціальних мережах. Вентилятори, конвектори, побутові речі, смачні подарунки та багато іншого - все це можна виграти, виконавши кілька простих дій. Підписуйтесь на наші сторінки в соцмережах і стежте за новими конкурсами.

Шукаєте кондиціонер акція, не знаєте де купити обігрівач зі знижкою - ви потрапили куди потрібно. Компанія Альтер Ейр регулярно пропонує покупцям нові акції та пропозиції. Наша мета - щоб кожен клієнт виходив від нас з посмішкою.