Фільтр

Комерційні та промислові очищувачі повітря

-
Daikin MC55W (очищувач повітря)
ціна 18348грн
Очищувач Аеролайф ПТП 300
ціна 113680грн

Коли в кімнаті важке і забруднене повітря, то перебування в такому приміщенні стає некомфортним, людина відчуває пригніченість і брак кисню. В нинішніх екологічних умовах брудне повітря переслідує нас всюди: на вулиці (вихлопні гази), на роботі, і навіть вдома. Боротися з цим можна і потрібно, оскільки чисте повітря – це основа міцного здоров'я і опірності хвороботворних вірусів.

Для боротьби з поганим повітрям були розроблені спеціальні кліматичні установки – очисники повітря. Це обладнання призначено для багаторівневої фільтрації кисню від шкідливих домішок, газів, пилу, хімічних елементів, тобто для створення здорового і безпечного для людини мікроклімату в приміщенні.

В залежності від того, де саме використовуються очищувачі повітря, їх можна умовно поділити на побутові і промислові. Різні моделі побутових очищувачів застосовуються в житлових приміщеннях (квартирах, приватних будинках, дачах, котеджах), а також в комерційних або адміністративних будівлях (офісах, магазинах, складах і т. д.).

Промислові очищувачі повітря – це сучасні агрегати високої продуктивності для обслуговування напівпромислових і промислових приміщень, де концентрація забруднення повітря висока і необхідно застосовувати обладнання підвищеної потужності для вирішення цієї проблеми. Така ситуація може бути у виробничих цехах (наприклад, деревообробних), де постійно стоїть пил стовпом і практично неможливо дихати. Також на хімічному виробництві в повітрі весь час накопичуються у великій кількості небезпечні для організму речовини, від яких необхідно позбавлятися.

Які ж виробляють промислові очищувачі повітря? Вони можуть бути канальними або мобільними. Компанія Альтер Ейр пропонує повний асортимент цих пристроїв від світових виробників за доступними цінами.

Канальні очищувачі повітря

Дане обладнання призначене для прихованого монтажу, проте для цього зовсім не потрібна наявність системи вентиляції та відповідних повітроводів. Для установки канальних очищувачів повітря прекрасно підійде зона підвісної стелі. Використовувати такі установки можна для ефективного очищення повітря від пилу, вірусів і бактерій, алергенів, неприємного запаху і т.д.

Канальний очищувач повітря для промисловості

Якщо Ви хочете обладнати кімнату для куріння, використання канальних очищувачів просто необхідне. З їх допомогою Ви зможете убезпечити своє приміщення від уїдливого тютюнового запаху, оскільки таку проблему простіше запобігти, ніж потім намагатися усунути.

Компанія Альтер Ейр звертає увагу на канальні очисники бренду Аеролайф. До всіх інших переваг цих приладів можна віднести ще й іонізацію повітря: цей очисник здатний насичувати кисень корисними для здоров'я іонами срібла. Також привертає і відсутність шуму при роботі цих пристроїв, оскільки вони практично безшумні.

Мобільні очищувачі повітря

Перевагою даного устаткування є його універсальність: встановити такий очисник можна в будь-якому положенні, горизонтально, вертикально чи змонтувавши на стіну. Мобільні очисники так само, як і канальні пропонують функцію іонізації повітря. В асортименті компанії Альтер Ейр Ви можете ознайомитися з моделями мобільних очищувачів брендів Аеролайф і Vortice.

 Очищувач повітря мобільний промисловий

Ці пристрої показують високі результати якості воздухоочистки і у Вашому приміщенні можна назавжди забути про будь-які сторонні домішки в повітрі. Мобільні очисники автоматично сповіщають користувача про те, що фільтр засмічений і його необхідно замінити.

За додатковою консультацією або з питань технічних аспектів мобільних очищувачів повітря звертайтеся до фахівців салону кліматичної техніки Альтер Ейр. Ми зможемо надати Вам найбільш повну інформацію та зробимо знижку на придбання товару.