Фільтр

Промислові осушувачі повітря

-
Осушувачі повітря Calorex DH 60 A
Проектна вартість
Осушувачі повітря Calorex DH 33 АХ-LPHW
Проектна вартість
Осушувачі повітря Calorex DH 33 A-RH
Проектна вартість
Осушувачі повітря Calorex DH 33 A-LPHW
Проектна вартість
Осушувачі повітря Calorex DH 44 A-LPHW
Проектна вартість
Осушувачі повітря Calorex DH 33 A
Проектна вартість
Осушувачі повітря Calorex DH 33 AX
Проектна вартість
Осушувачі повітря Calorex DH 33 A-P-TTW
Проектна вартість
Осушувачі повітря Calorex DH 55 A-LPHW
Проектна вартість
Осушувач повітря Calorex DH 55 AX
Проектна вартість
Осушувач повітря Calorex DH 55 A-TTW
Проектна вартість
Осушувач повітря Calorex DH 33 AX-Р-TTW
Проектна вартість
Осушувач повітря Calorex DH 55 A-TTW-LPHW
Проектна вартість
Осушувач повітря Calorex DH 60 AX
ціна 202899грн
Осушувачі повітря Calorex DH 60 AX-P
ціна 228845грн
Осушувач повітря Hidros SBA 100 P
ціна 122315грн
Осушувач повітря Neoclima SBA 075 P
ціна 106380грн
Осушувач повітря Calorex DH 66 AX
Проектна вартість

Підвищена вологість у будь-якому приміщенні – це суттєва перепона на шляху до здорового мікроклімату. Якщо не боротися з цією проблемою, то перебування людей в такому приміщенні буде некомфортним. Високий рівень вологості надає негативний вплив на людський організм: в таких умовах відчувається втома без видимих на те причин, пригніченість, і навіть зміни настрою. Крім того, страждає здатність організму протистояти шкідливим мікроорганізмам, бактерій, вірусів, з-за чого людина частіше хворіє.

Ще одним мінусом підвищеної вологості є те, що при постійному її контакті з меблями і обробкою приміщення, ці елементи не псуються і можуть навіть покритися пліснявою.
З метою усунення цих проблем рекомендується використовувати сучасні потужні пристрої – осушувачі повітря. Вони можуть бути різними за характеристиками потужності, сферами застосування і типів: для басейнів, для дому або промислові.

Промислові осушувачі повітря – агрегати для усунення зайвої вологи з повітря у великих комерційних і промислових приміщеннях. Завдяки своїй високій продуктивності, таке обладнання з легкістю може обслуговувати великі за розміром приміщення. Особливо актуальне застосування осушувачів повітря в басейнах, оскільки вони мають велике дзеркало води, яке періодично випаровується. Також рекомендується використовувати їх у виробничих цехах, де постійно багато пилу і сторонніх часток.

На сайті салону кліматичної техніки Альтер Ейр представлено кілька світових брендів-виробників промислових осушувачів повітря Calorex, Hidros, Dantherm.


Промислові осушувачі Calorex

Настінний осушувач повітря Calorex DHОсновна сфера використання промислових осушувачів повітря торгової марки Calorex – це приміщення плавальних басейнів, СПА-салонів, душових і т. п. Вони можуть бути як стандартної потужності, так і понад потужними. Так, осушувачі серії Calorex Delta – це не просто пристрій для боротьби із зайвою вологістю; за допомогою даних агрегатів повністю регулюється мікроклімат в приміщенні. Він підтримує задану температуру повітря і води, очищає повітря, працює в економічному режимі за рахунок функції рекуперації тепла. У поєднанні із загальною системою припливно-витяжної вентиляції досягається разючий результат ефективності осушення повітря.

Промислові осушувачі Calorex DH більш компактні за розмірами, але не менш продуктивні в процесі осушення повітря. Перевагою цих пристроїв є різноманітність способів монтажу: їх можна встановити на підлозі за допомогою спеціальних кронштейнів, а також на стіні або в спеціальній стінній ніші для того, щоб сховати ваш пристрій.


Промислові осушувачі Dantherm

Портативний осушувач повітря Dantherm CDTЗ представлених на українському ринку моделей промислових осушувачів повітря Dantherm можна знайти канальні та мобільні типи цих пристроїв.

Мобільні осушувачі Dantherm являють собою компактне кліматичне обладнання, що не потребує монтажу і яке можна переносити з одного приміщення в інше.

Так осушувачі Dantherm CDT стали досить популярні на будівництвах, де в осінньо-зимовий період без них неможливо проводити ряд робіт. Їх використання обходиться значно дешевше ніж просшука-обігрів приміщень промисловими тепловентиляторами, які мають дуже високе споживання электроэнергие.

Скомбінувавши обидва портативних пристроїв, у масштабах будівництва багатоповерхової будівлі, вдається істотно знизити експлуатаційні витрати.

Dantherm CDT працюють в автоматичному режимі за заданими Вами параметрами і у разі заповнення резервуара конденсатом відразу ж відключаються.

Крім функції осушення, моделі Dantherm здійснюють глибоку очистку повітря від виробничого пилу, газів, сторонніх запахів, хімічних сполук.


Промислові осушувачі Hidros

Hidros SBA - потужні осушувачі для басейнівКомпанія Hidros пропонує різноманітні установки для осушення повітря, основна сфера їх застосування великі промислові приміщення з підвищеним рівнем вологості повітря і басейни різної площі.

Часто вони застосовуються в холодильних ка заходи, оскільки саме там показник вологості має вкрай важливе значення, адже ряд продуктів продуктів харчування повинен зберігати в сухих холодних приміщеннях.

Представлені у нас настінні осушителия повітря Hidros SBA найчастіше встановлюються в приміщеннях басейнів і великих підвальних приміщеннях, вони випускаються з продуктивністю осушення від двох до восьми літрів на годину, мають корпусу з нержавіючої сталі з антикорозійним покриттям, використовують для роботи озоно-безпечний фреон R410A, як і всі сучасні спліт-системи.

Сам корпус пристрою виготовляється з міцної листової або нержавіючої сталі, зверху покритий порошковою фарбою. Таке виконання дозволяє захистити механізм від впливу атмосферних факторів і запобігти корозії.
Всі процеси, які виконуються промисловим осушувачем Hidros, можуть відображатися на дисплеї, тому Ви завжди можете контролювати його роботу і при бажанні змінювати налаштування.


Компанія Альтер Ейр має більш, ніж 8-річний досвід роботи з обладнанням для осушення повітря і зможе надати Вам найбільш повну інформацію з усіх питань. Замовити товар Ви можете онлайн на сайті або зателефонувавши нашим менеджерам по контактним телефонам