Радіатори систем опалення

Фільтр
-
Nova Florida MAIOR S/90 - радіатор
ціна 1016грн
Quinn radiators Slieve Vertical 1600 x 288 silver mid connection 648 W
ціна 7862грн
Nova Florida 1 секція ExtraTherm Serir S5 500/100
ціна 232грн
Сталевий радіатор Quinn radiators Sensa Q10
Индивидуальный расчет стоимости
Nova Florida ExtraTherm Serir S5 500/100 - італійський радіатор
ціна 232грн

Секретний розділ зі знижками

Що таке радіатор?

Радіатор – це опалювальний прилад, який обігріває приміщення шляхом конвекції і випромінювання тепла. Цей пристрій складається з секцій, сполучених внутрішніми каналами, по яких циркулює теплоносій (як правило, вода).
Вибираючи радіатор, слід пам'ятати про такі речі як потужність пристрою і його робочий тиск, який повинен відповідати тиску системи опалення будинку.
Ще один важливий момент – відповідність радіатора приміщенню, в якому він буде використовуватися. У відповідності з нормами, відстань між радіатором і підлогою має бути не менше 6 см, а між верхньою частиною радіатора і підвіконням – мінімум 10 см. Рекомендована ширина пристрою повинна перевищувати половину ширини віконного отвору для створення теплової завіси.

Види радіаторів

Існує велика кількість радіаторів різних типів і видів, однак найбільш поширений принцип їх поділу на групи – залежно від матеріалу виготовлення.

Сталеві радіатори

Даний тип радіаторів найчастіше використовується в приватних будинках та інших виробничих приміщеннях. Радіатор являє собою зварені між собою панелі, що утворюють канал у формі змійовика, по якому проходить вода.
Радіатор із сталі найкраще взаємодіє з індивідуальними системами опалення, а термін його експлуатації досягає 7 років. Не рекомендується використовувати радіатор в системах центрального опалення, так як високий тиск і можливість гідравлічного удару значно скорочують життєдіяльність пристрою.
Перевагою сталевих радіаторів є висока тепловіддача і низька теплова інерційність. Головний мінус – нестійкість до гідравлічних ударів і чутливість до кисню в теплоносії.

Сталеві радіатори можуть бути 3-х видів:

1) радіатори секційні – витримують тиск до 6 атм.
2) панельні радіатори – витримують тиск до 8,7 атм.
3) трубчасті радіатори – витримують тиск до 10-15 атм.

Алюмінієві радіатори

Радіатори з алюмінію користуються постійно зростаючим попитом завдяки своїй високій ефективності.
Радіатори складаються з секцій, кількість яких залежить від площі опалення, в якому вони будуть встановлені. Вони виготовляються у двох варіантах. Перший може використовуватись в квартирах, тобто при системі центрального опалення, так як витримують тиск до 10 атмосфер. Другий варіант може застосовуватися в приватних будинках при автономному опаленні з навантаженням менше 6 атмосфер.
Важливо відзначити, що алюмінієві радіатори несумісні з мідними трубами, так як між цими металами утворюється гальванічна пара, що провокує окислення.
Залежно від своєї конструкції, алюмінієві радіатори можуть бути цільними або секційними.

Чавунні радіатори

Найпоширеніший тип радіаторів, який користувався особливою популярністю в минулому. До плюсів даних батарей можна віднести їх надійність і довговічність, а також можливість використовувати їх як в приватних, так і багатоквартирних будинках.
Недоліками чавунних радіаторів є їх масивність і громіздкість, погана тепловіддача і висока теплова інерційність.

Біметалічні радіатори

Пристрої даного виду являють собою алюмінієвий радіатор з провідними каналами із сталі. Що це дає? Перш за все, високі показники тепловіддачі – до 200 Вт з секції. До того ж, радіатор витримує тиск до 35 атмосфер і він менш вибагливий до якості теплоносія.
Радіатори біметалеві ідеально підходять для установки в багатоквартирних будинках з центральною системою опалювання.
Радіатори є надійною і перевіреною технікою, яка забезпечить обігрів Вашої квартири або будинку. На ринку існує декілька видів радіаторів, які не завжди підходять під конкретне приміщення.
Тому краще заощадити час і гроші, відразу звернувшись до професіоналів. Купити радіатор за найнижчою ціною в Києві можна в салоні Альтер Ейр або звернувшись за телефонам (044) 223-7-223, (044) 223-42-42.